Slide background

A, B, C, D kategorijų vairavimo kursai Šiauliuose, Radviliškyje, Joniškyje ir Kuršėnuose

Kodėl klientas renkasi mus?

Užsakymas
Išsiaiškinami poreikiai
Dokumentai
Sklandus įforminimas
Paslaugos
Greitas mokymas
Garantija
Mokinių atsiliepimas
"Norėdami užtikrinti visapusišką klientų pasitenkinimą, ne tik mokiname vairuoti, bet ir konsultuojame."
autotestai.lt TimeSpex

Naujienos

Mokinių atsiliepimai

Apie mus

Nuolatos tobulėjame ir sėkmingai augame. Nuo 2000 metų Šiaulių apskrityje bei už jos ribų organizuojame vairavimo kursus. JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykloje yra platus paslaugų pasirinkimas. Čia mokiniai pradeda mokytis nuo A iki D kategorijos ir besišypsantys sugrįžta tęsti tolimesnius vairavimo kursus. Džiaugiamės matydami, kaip mūsų mokiniai tampa atsakingais bei savimi pasitikinčiais vairuotojais ir nesvarbu, kurią kategoriją jie pasirinktų A1, A2, A kategorijas ar B kategoriją, o vėliau net ir C, CE ar D kategorijas.

Esame viena sėkmingiausių ir didžiausių vairavimo mokyklų Šiaulių apskrityje. JAGO vairavimo mokykloje lengva mokytis, nes esame savo srities profesionalai. Atsakingai dirbame bei perduodame savo patirtį mokiniams. Taip yra pasiekiami geri mokinių rezultatai, kas lemia sėkmę laikant egzaminus VĮ „Regitra“.

Tai, ką darome – mums lengvai sekasi. Didžiuojamės JAGO vairavimo mokyklos komandos profesionalumu ir entuziazmu siekiant geriausių mokinių rezultatų! Nuolatinis naujų mokymo metodų kūrimas, nuoširdus bendravimas su mokiniais ir jų poreikių analizavimas skatina žvelgti į priekį bei aplenkti laiką. Kiekvienas norintis tobulinti turimus vairavimo įgūdžius yra laukiamas, todėl drąsiai teigiame, kad patenkiname reikliausio kliento poreikius.

JAGO – tik už geriausius rezultatus!

Daugiau

Registracija į kursus