fbpx

A (A1, A2) kategorija eksternu

Ar verta mokytis A kategoriją eksternu?

JAGO vairavimo mokyklos profesionalūs mokytojai atsako – TAIP! Mokydamiesi A, A1 ar A2 kategorijas eksternu sutaupysite laiko, pinigų ir, svarbiausia, galėsite mokytis Jums patogiu metu! Pasirinkus šį mokymosi būdą kursų kaina bus mažesnė nei mokantis šias kategorijas kartu su teorinėmis pamokomis. Ne gana to, užtruksite žymiai trumpiau iki kol įgysite motociklininko vairuotojo pažymėjimą, kadangi vairavimo mokykloje turėsite atlikti tik privalomus praktinius pravažiavimus.

Mokykitės teoriją ne tik namuose, bet ir JAGO vairavimo mokykloje

A kategorija eksternu gali vykti sparčiau, jeigu dar neišlaikę teorijos egzamino Regitroje atvyksite užsiregistruoti į vairavimo kursus JAGO vairavimo mokykloje Šiauliuose arba Radviliškyje. Po registracijos Jums suteiksime galimybę naudotis informacine baze mūsų patalpose, spręsti pačius naujausius KET testus, konsultuotis su teorijos mokytoju. Kadangi mūsų mokyklos KET testų klausimynas yra sudarytas pačių geriausių specialistų, teorinių žinių patikrinimo egzaminą VĮ „Regitra“ išlaikysite lengvai iš pirmo karto, o patys kursai ir jų eiga truks itin trumpai, jeigu registruositės vairavimo pamokoms iš anksto per programėlę TimeSpex!

Vairuokite ir motociklą ir automobilį!

Jeigu svarstote apie galimybę įgyti motociklininko teises, tačiau dar neturite B kategorijos vairuotojo pažymėjimo – JAGO vairavimo mokykla Jums siūlo šias abi kategorijas (A+B, A2+B) mokytis kartu! Vos tik išlaikę šių kategorijų teorijos egzaminus VĮ „Regitra“ galėsite pradėti atlikinėti praktines vairavimo pamokas. Jūsų patogumui galėsite rinktis – pravažiavimus atlikinėti su abiejų kategorijų transporto priemonėmis arba pirmiau pradėti su motociklu, o vėliau užbaigti su automobiliu.
Akcentuosime, jog A1 kategoriją galite pradėti mokytis tik nuo 16 metų, o B kategoriją nuo 17 metų, todėl į A1+B kategorijų kursus užsiregistruoti galite tik jeigu Jūsų amžius yra ne mažesnis kaip 17 metų.

Motociklai, kuriuos galite vairuoti įgiję pasirinktą kategoriją

 • Įgyta A kategorija eksternu suteikia teisę vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW, ir motociklus.
 • Turėdami A1 kategoriją galite vairuoti motociklus, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125  cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg. Taip pat su šia kategorija galite vairuoti triračius, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW.
 • A2 kategorija  leidžia vairuoti motociklus, kurių galia ne didesnė kaip 35 kW, galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,2 kW/kg ir kurie nėra kilę iš daugiau kaip du kartus galingesnės transporto priemonės.

A (A1, A2) kategorijos kursai eksternu JAGO vairavimo mokykloje:

 • Laikote tik praktinę galutinę vairavimo įskaitą (teorijos įskaitos laikyti nereikia).
 • Mokantis A, A1, A2 kategoriją eksternu (savarankiškai pasiruošus) Jums priklauso 10 akademinių valandų praktinių vairavimo pamokų (5 pravažiavimai).
 • Užsiregistruoti į kursus galite dar neišlaikę teorijos egzamino VĮ „Regitra“.
 • Jums patogiu metu galėsite naudotis mūsų klasės kompiuteriuose esančia mokymo programa Šiauliuose ir Radviliškyje.
 • Nuomojame pilną motociklo aprangą egzaminui Regitroje, tad skubėti įsigyti savo aprangą nei apsaugas – nebūtina. 
 • Galėsite konsultuotis su klasėje dirbančiu teorijos mokytoju.
 • Pravažiavimus atlikinėsite Jums patogiu metu! JAGO vairavimo mokyklos mokiniai pravažiavimų laiką rezervuoja išmaniojoje programėlėje Timespex!
 • Praktiniai mokymai vyksta privačioje JAGO vairavimo mokyklos mokymo aikštelėje (prie Šiaulių arenos).

 

JAGO vairavimo mokyklos mokiniams, besimokantiems A1, A2, A kategorijas, nuomojame transporto priemones praktikos egzaminui VĮ „Regitra“ ir visas reikalingas apsaugas bei spec. batus!

Nuomojamas inventorius:

 • motociklas (atitinkamos kategorijos);
 • atitinkamo tipo ir dydžio saugos šalmas;
 • alkūnių, kelių ir pečių apsaugos;
 • pirštinės (vyriškos ir moteriškos);
 • motociklininko batai (vyriški ir moteriški, pagal kojos dydį).

Dėl norimo išsinuomoti inventoriaus VĮ „Regitra“ praktikos egzaminui turite pranešti iš anksto JAGO vairavimo mokyklos administracijai ir suderinti laiką su instruktoriumi, vykdančiu A, A1, A2 kategorijų praktinio vairavimo pamokas.

Atvykdami užsiregistruoti į motociklo vairavimo kursus su savimi turėkite:

 • Asmens dokumentą
 • Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą
 • Teorijos egzamino išlaikymo pažymą, gautą VĮ „Regitra“

Motociklų vairavimo kursų kainos:

Kursas Kaina
A eksternu / A2 eksternu 249 € 
A1 eksternu 249 € 
A+B eksternu / A2+B eksternu 639 €   579 €
A+B eksternu / A2+B eksternu (B kategorija su automatine pavarų dėže) 649 €   599 €
*Motociklo nuoma egzaminui VĮ „Regitra“ 40 €
Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).
*Nuomojantis motociklą kartu su spec. apsaugomis ir motociklininko batais (pilnas komplektas) – visam inventoriui taikoma speciali, mažesnė kaina.

Užsiregistruoti norimos kategorijos kursams galite užpildę registracijos formą esančią žemiau arba atvykę į vairavimo mokyklą.

Registracija į kursus