fbpx

A kategorijos vairavimo kursai

KOKIUS MOTOCIKLUS GALITE VAIRUOTI?

A kategorija ir įgytas vairuotojo pažymėjimas suteikia teisę vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW bei motociklus. Jeigu įgysite motociklo vairavimo teises būdamas 20 metų, teisė vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW, bus suteikiama tik nuo 21 metų.

Turėdami A kategorijos vairuotojo pažymėjimą Jūs galite vairuoti AM, A1, A2 kategorijoms priskirtas transporto priemones be jokių apribojimų.

AR JAU GALITE ĮGYTI A KATEGORIJOS-MOTOCIKLO VAIRAVIMO TEISĘ?

Yra keletas variantų, kuomet galite įgyti teises, vairuoti A kategoriją.
Anksčiausiai šią kategoriją galite įgyti, jeigu esate ne jaunesnis nei 20 metų, tačiau tam privalote turėti ne mažiau nei dviejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą. Tai reiškia, jog sulaukę 18 metų turėjote įgyti A2 kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Šiuo atveju, A kategorijos kursai vairavimo mokykloje nėra būtini, kadangi užtenka tik praktinio A kategorijos egzamino, tačiau rekomenduojame pasitobulinti vairavimo įgūdžius būtent su A kategorijos transporto priemone JAGO vairavimo mokykloje, kadangi profesionalūs vairavimo instruktoriai supažindins Jus ne tik su naujausiais KET pakeitimais, bet ir pokyčiais egzamino metu, vertinimu, dažniausiai daromomis klaidomis bei būdais, kaip jų išvengti.

A kategorija taipogi galima, jeigu jau esate sulaukę 24 metų, nuo tada amžiaus apribojimai nebėra taikomi laikant motociklo teises ir dviejų metų A2 kategorijos stažo turėti nereikia.

Jeigu dar nesate sulaukę tinkamo amžiaus, įgyti motociklo teises, JAGO vairavimo mokykloje Šiauliuose arba Radviliškyje nuo 15 metų galite mokytis AM kategoriją, nuo 16 metų A1 kategoriją, o nuo 18 metų A2 kategoriją.

A KATEGORIJA TURINT B KATEGORIJĄ

Mūsų vairavimo mokykla dažnai sulaukia užklausų apie tai, kokios mokymosi sąlygos taikomos turint B kategoriją. Nepriklausomai nuo turimo šios kategorijos vairavimo stažo, nėra taikomos kitokios mokymosi sąlygos, kaina, trumpesnė kursų trukmė bei kiti aspektai, susiję su A kategorija.
Taipogi išlaikius A kategorijos teorijos žinių patikrinimo egzaminą VĮ „Regitra“ Jūs negalite mokytis vairuoti su šeimos nariu, priešingai nei mokantis B kategoriją.

 Neturint B kategorijos taikomos tokios pačios mokymosi sąlygos kaip ir turint B kategoriją.

A KATEGORIJOS VAIRAVIMO KURSUOSE JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOJE:

  • Teorijos mokymasis – 40 akademinių valandų.
  • Praktinio vairavimo pamokos vyksta Šiauliuose – 10 akademinių val. su YAMAHA ar SUZUKI motociklu (priklausomai nuo motociklo kategorijos, kurią pasirinkote mokytis).
  • KET testų kodai (www.autotestai.lt) DOVANŲ*! Profesionalų paruošti, nuolat atnaujinami KET testai, kuriuos nemokamai galėsite spręsti net 168 valandas!
  • Kompiuterinė mokymo programa vairavimo mokykloje.
  • Teorijos mokytojo konsultacijos.
  • Teorijos ir praktinio vairavimo įskaitos (mokantis A, A1, A2 kategoriją eksternu teorijos įskaitos vairavimo mokykloje laikyti nereikia).
  • Naujausia speciali mokomoji medžiaga (klausimai prieš praktikos egzaminą VĮ „Regitra“, praktiniai egzamino klausimai).
  • Motociklininko aprangos nuoma Regitros egzaminui Šiauliuose.
  • Praktinio vairavimo mokymas motociklo kategorijai įgyti vyksta nuo balandžio pradžios iki lapkričio pradžios (esant tinkamoms eismo sąlygoms – praktinis mokymas gali prasidėti kovo mėnesį).

Pabaigus A kategorijos vairavimo kursus ir išlaikius egzaminus VĮ „Regitra“ įgyjamas A kategorijos vairuotojo pažymėjimas (motociklo vairavimo teisės).

PIRMOSIOS PAGALBOS KURSAI PRIVALOMI IR MOTOCIKLININKAMS

Kiekvienas, siekiantis įgyti visas teises vairuoti motociklą, privalo turėti žinių, kurios padėtų suteikti pirmąją medicinos pagalbą nukentėjusiesiems. Pirmosios pagalbos kursai JAGO vairavimo mokykloje organizuojami kiekvieną mėnesį. Kursų kaina ir detalesnė informacija čia.

Vykdami į teorijos žinių patikrinimo bei praktikos egzaminus VĮ „Regitra“ bet kuriame padalinyje Lietuvoje, privalote turėti pažymėjimą, apie išklausytus pirmosios pagalbos mokymus, kitu atveju Jums nebus suteikta teisė dalyvauti egzamine.

Kviečiame ir kitų vairavimo mokyklų mokinius prisijungti į pirmosios pagalbos mokymus, organizuojamus mūsų mokykloje!

LAIKYTI EGZAMINĄ REGITROJE SU PAŽĮSTAMU MOTOCIKLU – PAPRASČIAU!

Beveik visi mūsų mokyklos mokiniai vyksta į VĮ „Regitra“ laikyti praktinio egzamino su ta pačia transporto priemone, su kuria mokėsi vairuoti mokykloje. Egzamino metu taip jaučiamas didesnis pasitikėjimas savo jėgomis, nebelieka baimių dėl nežinomos transporto priemonės funkcijų ir veikimo principų.

Norėdami egzaminą laikyti JAGO vairavimo mokyklos motociklu turite iš anksto informuoti savo vairavimo instruktorių apie egzamino datą ir atvykti į vairavimo mokyklos administraciją adresu Tilžės g. 128A, Šiauliai arba Vasario 16-osios g. 2-5, Radviliškis. Jeigu dar nesate įsigijęs motociklininko aprangos – JAGO vairavimo mokykla gali pasirūpinti visomis reikiamomis motociklininko apsaugomis egzaminui VĮ „Regitra“. 

A KATEGORIJOS KAINA:

Kursas Kaina
A kategorija 270 €
A+B kategorijos 629 €   590 €
A+B (B kategorija su automatine pavarų dėže) 645 €   600 €
**Motociklo nuoma egzaminui VĮ „Regitra“ 40 €
Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).
*KET kodas dovanojamas tik mokantis A kategoriją kartu su teorija vairavimo mokykloje (eksternu negalioja).
**Nuomojantis motociklą kartu su spec. apsaugomis ir motociklininko batais (pilnas komplektas) – visam inventoriui taikoma speciali, mažesnė kaina.

Profesionalūs JAGO vairavimo mokyklos instruktoriai ir dėstytojai ruošia teoriniams ir praktiniams motociklų vairavimo egzaminams. Teorinių paskaitų metu būsimieji vairuotojai supažindinami su KET, eismo pavojumi ir situacijų įvertinimu, transporto priemonių sandara, atsakomybės rūšimis ir jų taikymu, vairavimo rizikos veiksniais, motociklininko apsaugos reikmenimis ir kita būtina informacija. Praktiniuose važiavimuose tobulinami vairuotojų įgūdžiai, mokomasi motociklo valdymo ir manevravimo taisyklių.

Registruokitės į vairavimo kursus įgyti A kategoriją JAGO vairavimo mokykloje Šiauliuose arba Radviliškyje, o mes įrodysime Jums, jog už motociklo vairo galite jaustis saugiai ir pasitikėti savimi!

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose (centrinis biuras) įsikūrusi šalia ACM ekrano – prie „Rūtos“ saldainių fabriko. Iki mokyklos biuro vos 4 minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties!

JAGO vairavimo mokyklą Radviliškyje rasite priešais Vinco Kudirkos progimnaziją. Įėjimas į mokyklą iš kiemo pusės, antras aukštas.


Dažniausiai užduodami klausimai – A kategorija

Ar išlaikius A kategorijos teorijos egzaminą galiu praktikuotis su šeimos nariu?

Ne, tai yra griežtai draudžiama.

Ar galiu laikyti egzaminą Regitroje su vairavimo mokyklos motociklu?

Taip, galite laikyti egzaminą su tuo pačiu motociklu, su kuriuo mokėtės vairuoti JAGO mokykloje.

Kokias motociklininko apsaugas privalau turėti ateidamas mokytis vairuoti?

Visomis reikiamomis apsaugomis Jus aprūpina vairavimo mokykla, todėl savo apsaugas turėti nebūtina.

Registracija į kursus