A kategorijos vairavimo kursai

Vairavimo mokykloje rengiami A kategorijos vairavimo kursai

A kategorijos vairavimo kursai – tai motociklo vairavimo kursai, kuriuos sėkmingai pabaigus įgyjamos motociklo teisės. Profesionalūs instruktoriai ir sertifikuoti JAGO – Irmanto Jagmino vairavimo mokyklos dėstytojai ruošia teoriniams ir praktiniams motociklų vairavimo egzaminams. Teorinių paskaitų metu būsimieji vairuotojai supažindinami su kelių eismo taisyklėmis, transporto priemonės sandara ir motociklo eksploatavimo ypatybėmis. Praktiniuose važiavimuose tobulinami vairuotojų įgūdžiai, mokomasi motociklo valdymo ir manevravimo taisyklių.

 

A kategorijos kursai (motociklo teisėms įgyti):

  • Teorijos mokymasis – 40 akad.val.
  • Praktinio vairavimo pamokos vyksta Šiauliuose (pagal poreiki mokinius atsivežame ir
    parvežame) – 10 akad. val. su YAMAHA ar SUZUKI motociklais.
  • galimybė įsigyti KET testų kodus (www.autotestai.lt). Profesionalų paruošti nuolat atnaujinami KET testai, atitinkantys VĮ „Regitra“ reikalavimus.
  • Kompiuterinė mokymo programa.
  • galimybė įsigyti KET knygutę su naujausiais pakeitimais.
  • Teorijos mokytojo konsultacijos.
  • Teorijos ir praktinio vairavimo iskaitos.
  • Naujausia speciali mokomoji medžiaga (spec. klausimams egzamine).

 

A kategoriją (motociklo teises) galima įgyti turint 2 metų A2 kategorijos vairavimo stažą, bet, jeigu esate sulaukę 24 metų amžiaus, tai 2 metų stažo turėti nereikia. Teisė vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW, suteikiama nuo 21 metų amžiaus.

Motociklo teisės (A kategorija) suteikia Jums teisę vairuoti mopedus, lengvuosius keturračius (AM), triračius, mažos (A1) arba vidutinės (A2) galios motociklus.

Praktinio vairavimo mokymas motociklo kategorijai įgyti vyksta nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 10 d.

JAGO – Irmanto Jagmino vairavimo mokykla nuomoja apsaugas ir spec. batus motociklininkams, laikantiems VĮ „Regitra“ vairavimo egzaminą. Nuomojamas inventorius:

– atitinkamo tipo ir dydžio saugos šalmai;

– alkūnių, kelių ir pečių apsaugos;

– pirštinės (vyriškos ir moteriškos);

– motociklininko batai (vyriški ir moteriški).

Patikėkite savo galimybėmis, registruokitės į vairavimo kursus įgyti A kategoriją Šiauliuose, o mes įrodysime, kad Jūs tikrai galite jaustis saugiais ir savimi pasitikinčiais vairuotojais. A kategorijos kaina yra nurodyta žemiau.

 

Kursas Kaina
Eksternu 205 €
Standartinė kaina 220 €

*Kainos nurodytos Šiaulių mieste
 

Registracija į kursus