A kategorijos vairavimo kursai

Vairavimo mokykloje rengiami A kategorijos vairavimo kursai

 

A kategorijos vairavimo kursai – tai motociklo vairavimo kursai, kuriuos sėkmingai pabaigus įgyjamas A kategorijos vairuotojo pažymėjimas (motociklo teisės).

Motociklo vairuotojo pažymėjimas (A kategorija) suteikia Jums teisę vairuoti mopedus, lengvuosius keturračius (AM), triračius, mažos (A1) arba vidutinės (A2) galios motociklus.

A (A1, A2) kategorijos vairavimo kursuose (motociklo teisėms įgyti):

 • Teorijos mokymasis – 40 akad. val.
 • Praktinio vairavimo pamokos vyksta Šiauliuose (pagal poreikį mokinius atsivežame ir parvežame) – 10 akademinių val. su YAMAHA ar SUZUKI motociklu (priklausomai nuo motociklo kategorijos, kurią pasirinkote mokytis);
 • KET testų kodai (www.autotestai.lt) DOVANŲ! Profesionalų paruošti, nuolat atnaujinami KET testai, kuriuos nemokamai galėsite spręsti net 168 valandas!
 • Kompiuterinė mokymo programa vairavimo mokykloje.
 • KET knygutė dovanų! 
 • Teorijos mokytojo konsultacijos.
 • Teorijos ir praktinio vairavimo įskaitos (mokantis A, A1, A2 kategoriją eksternu teorijos įskaita vairavimo mokykloje nelaikoma).
 • Naujausia speciali mokomoji medžiaga (spec. klausimai prieš praktikos egzaminą VĮ „Regitra“, praktiniai egzamino klausimai).

A kategoriją (motociklo teises) galima įgyti turint 2 metų A2 kategorijos vairavimo stažą, bet, jeigu esate sulaukę 24 metų amžiaus, tai 2 metų stažo turėti nereikia. Teisė vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW, suteikiama nuo 21 metų amžiaus. 

Praktinio vairavimo mokymas motociklo kategorijai įgyti vyksta nuo balandžio pradžios iki lapkričio pradžios (esant puikioms eismo sąlygoms – mokymo trukmė gali pailgėti).


Registruokitės į vairavimo kursus įgyti A kategoriją Šiauliuose, o mes įrodysime Jums, jog už motociklo vairo galite jaustis saugiai ir pasitikėti savimi! A, A1, A2 kategorijų kaina nurodyta žemiau.

Kursas Kaina
A, A2 kategorijų standartinė kaina 220 €
A1 kategorijos standartinė kaina 249 €
A, A2 kategorijos eksternu (savarankiškai) 205 €
A1 kategorijos eksternu (savarankiškai) 229 €
A+B, A2+B kategorijos 579 €    549 € !
A+B, A2+B kategorijos eksternu (savarankiškai) 534€     500 €

 

 • AM kategoriją sudaro mopedai ir lengvieji keturračiai motociklai. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti AM kategoriją – 15 metų.
 • A1 kategoriją sudaro motociklai, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125  cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg; triračiai, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti A1 kategoriją – 16 metų.
 • A2 kategoriją sudaro motociklai, kurių galia ne didesnė kaip 35 kW, galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,2 kW/kg ir kurie nėra kilę iš daugiau kaip du kartus galingesnės transporto priemonės. Minimalus amžius, nuo kurio galite įgyti teisę vairuoti A2 kategoriją yra 18 metų.
 • A kategorija – tai triračiai, kurių galia didesnė kaip 15 kW, ir motociklai. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 20 metų, išskyrus teisę vairuoti triračius. Norint įgyti teisę vairuoti A kategorijos motociklus, reikia turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą.Reikalavimas turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą netaikomas 24 metų sulaukusiems asmenims. Teisė vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW, suteikiama nuo 21 metų.

Profesionalūs instruktoriai ir sertifikuoti JAGO–I. Jagmino vairavimo mokyklos dėstytojai ruošia teoriniams ir praktiniams motociklų vairavimo egzaminams. Teorinių paskaitų metu būsimieji vairuotojai supažindinami su kelių eismo taisyklėmis, transporto priemonės sandara ir motociklo eksploatavimo ypatybėmis. Praktiniuose važiavimuose tobulinami vairuotojų įgūdžiai, mokomasi motociklo valdymo ir manevravimo taisyklių.

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose (centrinis biuras) įsikūrusi šalia spalvingomis reklamomis dėmesį patraukiančio ACM ekrano – prie „Rūtos“ saldainių fabriko. Iki šios mokyklos biuro vos penkios minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties!
JAGO vairavimo mokyklą Radviliškyje rasite prešais Vinco Kudirkos progimnaziją. Įėjimas į mokyklą iš kiemo pusės, antras aukštas.

Registracija į kursus