fbpx

AM kategorijos kursai

AM KATEGORIJA VAIRAVIMO KURSUOSE JAGO  VAIRAVIMO MOKYKLOJE (įgyjamas mopedo vairuotojo pažymėjimas)

 • Teorijos mokymasis – 40 akademinių valandų
 • KET testų kodai (KET bilietai) www.autotestai.lt DOVANŲ! Profesionalų paruošti, nuolat atnaujinami KET testai, kuriuos nemokamai galėsite spręsti net 168 valandas!
 • Kompiuterinė mokymo programa vairavimo mokykloje
 • Teorijos mokytojo konsultacijos
 • Naujausia speciali mokomoji medžiaga (spec. klausimai VĮ „Regitra” egzaminui)

DOKUMENTAI, KURIŲ REIKIA REGISTRUOJANTIS Į AM KATEGORIJOS KURSUS

 • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas

AM KATEGORIJOS KAINA (pilnas pasiruošimas teorijos egzaminui)

Kursas Kaina
AM kategorija 120 €

Registruotis galite:

 • telefonu +37060611712; +37060030802;
 • užpildę žemiau esančią registracijos formą – pasirinkite AM kategorijos kursai. Gavę Jūsų užklausą susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kad patvirtintume registraciją;
 • atvykdami į vairavimo mokyklos filialus Radviliškyje bei Šiauliuose.

JAGO KURSAI – PROFESIONALIEMS ĮGŪDŽIAMS TOBULINTI

AM kategorija JAGO vairavimo mokykloje – puikus būdas tapti profesionaliu kelių eismo dalyviu!

 • Paslaugų kainos – konkurencingos, tad mus renkasi taupantys, kurie ieško aukščiausios kokybės.
 • Kursai vedami savo srities specialistų, kurie ne tik supažindina su teorija, bet ir pateikia praktiškus pavyzdžius, informuoja apie atsinaujinančias kelių eismo taisykles.
 • Teorijos egzaminui paruošiame taip, kad Regitra nekeltų jokios baimės! Atsakome į visus iškilusius klausimus, skatiname mokinius mąstyti ir kurti tinkamiausias važiavimo strategijas.
 • Mokymosi informacija pateikiama glaustai ir aiškiai, koncentruojantis į svarbiausius dalykus.
 • Mokome bet kokio amžiaus ir įgūdžių mokinius, kuriems reikalinga AM kategorija.

Vairavimo įgūdžiams lavinti pirmiausia svarbu tinkamai išmokti teoriją. Išlaikykite VĮ „Regitra“ teorijos egzaminą ir teisė vairuoti – Jūsų!

Įgytos mopedo teisės leis Jums jaustis visiškai ramiu dėl savo įgūdžių ir, tuo pačiu, saugiu kelių eismo dalyviu, kuris rūpinasi ne tik kitais, tačiau ir pačiu savimi!

Jeigu jau turite vairuotojo pažymėjimą, kuris suteikia teisę vairuoti kitas motorines transporto priemones, Jūs pilnai galite vairuoti ir mopedą.

KAS GALI LAIKYTI AM KATEGORIJĄ IR VAIRUOTI JAI PRISKIRIAMAS TRANSPORTO PRIEMONES?

AM kategoriją ir jai priskirtas transporto priemones leidžiama vairuoti asmenims, kurie yra pasiekę tam tikrą amžiaus ribą ir turi Regitros išduotą vairuotojo pažymėjimą.

AM kategorijai priskiriami mopedai ir lengvieji keturračiai, kuriuos galite pradėti vairuoti nuo 15 metų. Dažnai girdimas mitas, kad mopedo teises galima įsigyti tik nuo 16 metų. Išmokę teoriją, naudotis motorolerio funkcionalumu galite nuo 15 metų. Net ir jaunas amžius netrukdo tapti motorinės transporto priemonės valdytoju!

KĄ GALIMA VAIRUOTI NUO 15 METŲ? MOTOROLERIUS IR LENGVUOSIUS KETURRAČIUS!

AM kategorijos teorijos egzaminui galite pilnai pasiruošti JAGO vairavimo mokykloje! Prisijunkite prie AM kategorijos (mopedo vairuotojų) kursų Šiauliuose arba Radviliškyje ir naudokitės visomis paslaugomis, kurias suteikiame užsiregistravus į kursus JAGO!

Įsigijus šias mopedo arba keturračio teises turite teisę vairuoti transporto priemones, kurių variklių darbinis cilindro tūris ne didesnis kaip  50 cm3. Tai negalingi motociklai, kurie Jums leis patogiai įveikti atstumus, nesunkiai manevruoti net ir judriausiose gatvėse.

Mopedas – pigi ir patogi priemonė, sparčiai populiarėjanti Lietuvoje, lengvasis keturratis motociklas – vis dažnesnė laisvalaikio ir pramogų transporto priemonė

PASIRUOŠIMAS REGITROS EGZAMINUI

Laikydami teises privalote išmokti ne tik pagrindines kelių eismo taisykles, tačiau ir logiškai apmąstyti galimas kelių eisme atsiradusias situacijas. Transporto priemonės kelyje yra labai įvairios, tad tik žinodami kelių ženklininko, ženklų, šviesoforo ir reguliuotojo funkcijas galėsite tinkamai elgtis būdamas eismo dalyviu.

Vykdami į AM kategorijos teorijos egzaminą VĮ „Regitra“ su savimi turite turėti:

 • asmens dokumentą;
 • vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą;
 • išklausytos pirmosios pagalbos kursų pažymėjimą.

DĖMESIO! Pirmosios pagalbos kursus galite išklausyti JAGO vairavimo mokykloje! (Kviečiami ir kitų vairavimo mokyklų mokiniai)

Mokytis JAGO – verta! Kodėl? Nes mokinių rezultatai ir egzaminų išlaikomumas VĮ „Regitra“ stulbinantis! Pasikliaukite mumis ir leiskite Jums suformuoti tinkamus teorinius ir praktinius įgūdžius.

Jeigu turite klausimų, Jums neaiškūs mokymosi reikalavimai, kaip atrodo teorijos egzaminas, kokia teorija sudaro pamokas, nuo kiek metų galima vairuoti, ar KET testas buvo išspręstas teisingai ir kt. – kviečiame su mumis susisiekti ir mes mielai atsakysime Jums į visus iškilusius klausimus.


KAIP MUS RASTI?

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose (centrinis biuras) įsikūrusi šalia ACM ekrano – prie „Rūtos“ saldainių fabriko. Iki mokyklos biuro vos 4 minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties!

JAGO vairavimo mokyklą Radviliškyje rasite priešais Vinco Kudirkos progimnaziją. Įėjimas į mokyklą iš kiemo pusės, antras aukštas.


Dažniausiai užduodami klausimai – AM kategorija

Kokias transporto priemones galima vairuoti su AM kategorijos teisėmis?

Su AM kategorijos teisėmis galima vairuoti mopedus ir lengvuosius keturračius.

Nuo kiek metų galima pradėti vairuoti mopedą?

Mopedą galima pradėti vairuoti nuo 15 metų (turint AM kategorijos teises).

Kokie egzaminai privalomi norint įgyti AM kategoriją?

AM kategoriją įgyti galima tik išlaikius teorijos egzaminą VĮ "Regitra".

Ar galiu turėdamas dviejų metų AM kategorijos stažą įgyti A1 kategoriją tik persilaikius egzaminą Regitroje?

Ne. Norint įgyti A1 kategoriją privalote atlikti privalomą 10 akademinių valandų praktinį mokymą vairavimo mokykloje.

Registracija į kursus