fbpx

Vilnieti, JAGO vairavimo mokykla tavo mieste!

MOBILUS B KATEGORIJOS KURSŲ PAKETAS

JAGO vairavimo mokykla siūlo naują mokymosi patirtį – rinkitės mobilų B kategorijos kursų paketą ir VILNIAUS mieste mokykitės jums patogiu metu su nuolatine instruktoriaus pagalba.

Sukaupę daugiau nei 20-ies metų patirtį, profesionalūs ir kvalifikuoti JAGO instruktoriai yra pasiruošę atvykti pas jus ir įrodyti, jog vairavimas – tikras malonumas, bei suteikti tam reikalingas teorines žinias ir praktinius įgūdžius.

KODĖL VERTA RINKTIS MOBILŲ B KAT. KURSŲ PAKETĄ?

  • Jums nereikia fiziškai atvykti į registracijos vietą – tai puikus laiko taupymo būdas! Visus reikiamus dokumentus pasirašysite nuotoliniu būdu.
  • Šiuolaikiška registracija į vairavimo pamokas – ji vyksta mobiliojoje programėlėje „Timespex“.
  • Jokių pamokų klasėje, o KET taisyklių galvosūkius padės perprasti draugiškas ir profesionalus teorijos mokytojas –  mokymosi procesas vyksta savarankiškai, tačiau tai darote lydimi instruktoriaus.
  • Siūlome 2 nemokamas konsultacijas jums patogiu metu (iš anksto sutarus laiką), 10 teorijos pamokų vaizdo įrašų, kuriuose pateikiama profesionalų sudaryta speciali mokomoji medžiaga, padėsianti lengviau pasiruošti teorijos ir praktikos egzaminams VĮ „Regitra“.

MOBILAUS B KATEGORIJOS VAIRAVIMO KURSŲ PAKETO UŽSAKYMAS – „Timespex“ programėlėje

Registracija į kursus vyksta mobiliojoje programėlėje „Timespex“. Parsisiųsti ją galite App Store arba Google Play. Užsiregistravę pasirinkite JAGO | Vilnius – Mobilus B kat. kursų paketas, pasirinkite verslo planai ir pasirinkite – pirkti planą.

Sėkminga registracija iškart patvirtinama sms žinute, o apmokėjimo sąskaita atsiunčiama nurodytu el. paštu.

Nuo apmokėjimo praėjus ne daugiau nei 1 d. d. su jumis telefonu susisieks JAGO administratorė Dovilė arba vadybininkė Kornelija, kurios suteiks reikiamą informaciją apie sklandų mokymosi procesą bei papasakos, kaip jam pasiruošti.

Po pokalbio telefonu atsiunčiama asmeninė nuoroda, skirta prisijungti prie teorijos pamokų vaizdo įrašų. Jie bus prieinami neribotą laiką ir neribotą kartų skaičių.

B KATEGORIJĄ JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOJE GALITE MOKYTIS SU NAUJAUSIAIS 2022/2023 METŲ AUTOMOBILIAIS

DOKUMENTAI, KURIŲ REIKIA REGISTRUOJANTIS Į B KATEGORIJOS MOBILŲJĮ KURSŲ PAKETĄ

  • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas
  • Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma
  • Teorijos egzamino išlaikymo pažyma, gauta VĮ „Regitra“

B KATEGORIJOS MOBILIOJO KURSŲ PAKETO KAINA | VILNIUS

KursasKaina
Mobilus B kat. kursų paketas499 € 399 €
Papildoma B kat. vairavimo pamokaNuo 32 €
*Vienas pravažiavimas trunka 90 min., 2 akademines valandas.

Registruotis galite:


SVARBU! Vykstant į VĮ „Regitra“ laikyti teorijos ir praktikos egzaminus būtinai su savimi turėkite pirmosios pagalbos kursų pažymėjimą, kuris įrodo, jog išklausėte pirmos pagalbos kursą.


Registracija į kursus