fbpx

B kategorija, kursai

B KATEGORIJOS KURSAI JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOJE

 • Teorija – 40 akad. valandų.
 • Praktinio vairavimo pamokos – 30 akad. val. Pravažiavimai vyksta Šiauliuose (pagal poreikį ir galimybes mokinius atsivežame ir parvežame iki darbo/namų).
 • Kompiuterinė KET mokymo programa vairavimo mokykloje.
 • Pagal poreikį – individualios konsultacijos su teorijos mokytoju.
 • Teorijos ir praktinio vairavimo įskaitos.
 • KET kodas dovanų (www.autotestai.lt).
 • Galimybė rinktis norimą transporto priemonės modelį bei instruktorių.
 • Profesionalų sudaryta speciali mokomoji medžiaga, kurią gausite užsiregistravę į kursus, padės lengviau pasiruošti teorijos ir praktikos egzaminams VĮ „Regitra“.
 • Privačioje mokymo aikštelėje, esančioje prie Šiaulių arenos, sutiksite tik JAGO vairavimo mokyklos mokomuosius automobilius, todėl Jūsų neblaškys kitų mokyklų transporto priemonės!
 • Esame pirmoji vairavimo mokykla Lietuvoje, suteikusi galimybę savo mokiniams rezervuoti pravažiavimų laikus aplikacijoje Timespex. Patogu ir paprasta! Naudojimo instrukcija.

B KATEGORIJĄ JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOJE GALITE MOKYTIS SU NAUJAUSIAIS 2022/2023 METŲ AUTOMOBILIAIS

 • Peugeot 308
 • Kia Ceed (automatinė pavarų dėžė)
 • Kia Ceed

DOKUMENTAI, KURIŲ REIKIA REGISTRUOJANTIS Į B KATEGORIJOS KURSUS

 • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas
 • Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma (galima pristatyti vėliau)

B KATEGORIJOS KAINA JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOJE ŠIAULIUOSE IR RADVILIŠKYJE

Apačioje esančioje lentelėje pateikiamos B kategorijos kursų, teisių įgijimo kainos. JAGO vairavimo mokykla teikia itin profesionalius vairuotojų mokymus. Puikus santykis tarp kokybės ir kainos. B kategorija – JAGO mokykloje!

Kursas – B kategorija Kaina
Standartinė kaina 499 € 
Moksleiviams ir studentams 489 € 
Standartinė kaina su automatine pavarų dėže 519 €
Standartinė kaina su automatine pavarų dėže moksleiviams ir studentams 509 €
Sutrumpintas kursas, turintiems teisę vairuoti AM, A1, A2,  A ar B1 kategorijų TP ne mažiau, kaip 2 metus 215 €

Registruotis galite:

 • telefonu +37060611712; +37060030802;
 • užpildę žemiau esančią registracijos formą – pasirinkite B kategorijos kursai. Gavę Jūsų užklausą susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kad patvirtintume registraciją;
 • atvykdami į vairavimo mokyklos filialus Radviliškyje bei Šiauliuose.

B KATEGORIJA – NUO KADA GALITE JĄ MOKYTIS?

B kategorija – viena populiariausių vairuotojų tarpe. Juk automobilis, tai patogi transporto priemonė, leidžianti nuvykti iš taško A į tašką B nesunkiai ir greitai. Nenuostabu, kad dauguma jaunuolių siekia kuo skubiau išmokti reikiamą teoriją, atlikti praktines užduotis, išlaikyti egzaminus ir gauti šias vairuotojo teises. Norintiems įgyti B kategoriją, pradėti skaityti Kelių eismo taisyklių knygelę rekomenduojame jau nuo 16 metų, kadangi šiuos kursus vairavimo mokykloje galima lankyti jau nuo 17 metų. Kuo anksčiau pradėsite gilinti teorines žinias apie vairavimą, tuo lengviau bus pradėjus automobilio vairavimo kursus mokykloje!

Būdami 17 metų Jūs galėsite:

 • Išlaikyti teorijos įskaitą vairavimo mokykloje
 • Išlaikyti praktinę galutinę įskaitą vairavimo mokykloje
 • Išlaikyti teorijos egzaminą VĮ „Regitra“

Tik sulaukę 18 metų Jūs galėsite:

 • Laikyti praktinį vairavimo egzaminą VĮ „Regitra“

Jeigu Jums yra daugiau nei 18 metų, jokie amžiaus apribojimai laikant egzaminus nėra taikomi.

KOKIUS AUTOMOBILIUS GALITE VAIRUOTI TURINT B KATEGORIJĄ?

Neretai mokiniai mūsų klausia – ką galima vairuoti turint B kategoriją? Atsakome: įgyta B kategorija suteikia teisę vairuoti transporto priemones, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg ir kurios skirtos bei suprojektuotos vežti ne daugiau, kaip 8 keleivius (neįskaitant vairuotojo). Šios transporto priemonės (toliau – TP) gali būti sujungtos su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg. Taipogi šios TP taip pat gali būti sujungtos su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, tačiau viso tokio junginio didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė kaip 4 250 kg.

Įgijus B kategorijos vairuotojo pažymėjimą Jūs taip pat galėsite vairuoti mopedus, lengvuosius keturračius ir keturračius be papildomų leidimų, taip pat traktorius iki 60 kW. B kategorijos vairavimo teisės taip pat suteikia galimybę toliau gilinti savo žinias ir siekti BE (automobilio su priekaba), C, CE (sunkvežimio), D (autobuso) vairuotojo pažymėjimų. B ir visų kitų išvardintų transporto priemonių vairuotojų kursai vykdomi JAGO vairavimo mokykloje Šiauliuose ir Radviliškyje.

KVIEČIAME MOKYTIS B KATEGORIJĄ ŠIAULIUOSE IR RADVILIŠKYJE SU AUTOMATINE PAVARŲ DĖŽE!

Vis dažniau JAGO vairavimo mokykloje sulaukiame būsimųjų vairuotojų, kurie atvykę nurodo, jog juos domina mašinos vairavimo kursai su automatine pavarų dėže. Praktika rodo, jog poreikis įgyti teises vairuoti būtent tokius automobilius sparčiai auga visų amžiaus grupių gretose. Kodėl? Kai kurie teigia, jog automobilio vairavimas su automatine pavarų dėže yra žymiai lengvesnis nei su mechanine. Dalis tiesos tikrai yra, tačiau abiejų tipų automobiliams yra taikomos vienodos kelių eismo taisyklės, o skiriasi tik transporto priemonių pavarų dėžės valdymas.

JAGO vairavimo mokyklos instruktoriai pasiruošę Jums suteikti visus reikiamus įgūdžius, padėsiančius puikiai vairuoti automobilius su automatine pavarų dėže (B kategorija), lengvai valdyti automobilį mieste esant intensyviam eismui, nesunkiai atlikti parkavimosi manevrus net ir sudėtingiausiose aikštelėse bei akimirksniu reaguoti į susidariusias kritines situacijas eisme ir priimti geriausius sprendimus.

Dažnai sulaukiame žmonių, kurie teiraujasi „Kaip išsilaikyti mašinos teises iš automatinės į mechaninę?“ – tokiu atveju VĮ „Regitra“ užtenka perlaikyti praktinį egzaminą su mechanine pavarų dėže, o lankyti vairavimo kursų iš naujo nereikia. JAGO vairavimo mokyklos instruktoriai tvirtai rekomenduoja prieš praktinį egzaminą vairavimo įgūdžius automobiliu su mechanine pavarų dėže pasitobulinti vairavimo mokykloje, kadangi taip būsite supažindinti ne tik su naujausiais KET ir VĮ „Regitra“ pokyčiais, bet ir su teisingu automobilio valdymu.

A1 KATEGORIJA TURINT B KATEGORIJĄ (B kategorijos praplėtimas)

Lengviau įgyti A1 kategoriją gali tie, kurie jau yra sulaukę 24 metų ir turi 2 metų B kategorijos vairavimo stažą bei tai įrodantį vairuotojo pažymėjimą. Daugiau apie tai kviečiame skaityti čia.

JAGO – VAIRUOTI MOKYKITĖS SU MALONUMU!

Džiaugiamės turėdami išties profesionalius instruktorius, puikiai išmanančius visas vairavimo subtilybes, susijusias su B kategorija. Mūsų specialistai perteiks Jums visus vairavimo ypatumus, kurie užtikrins kiekvienam iš Jūsų aukščiausio lygio žinias ir įgūdžius. Kartu siekiame pačių aukščiausių egzaminų išlaikymo rezultatų VĮ „Regitra“, todėl mokiniams akcentuojame, jog svarbiausia besimokant vairuoti yra ne kuo greičiau išlaikyti galutinę vairavimo įskaitą mokykloje, tačiau analizuoti daromas klaidas mokymosi metu ir puikiai pasiruošti praktiniam vairavimo egzaminui Regitroje.

KAIP MUS RASTI?

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose (centrinis biuras) įsikūrusi šalia ACM ekrano – prie „Rūtos“ saldainių fabriko. Iki mokyklos biuro vos 4 minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties!

JAGO vairavimo mokyklą Radviliškyje rasite priešais Vinco Kudirkos progimnaziją. Įėjimas į mokyklą iš kiemo pusės, antras aukštas.


Domina A kategorija? – padėsime išmokti vairuoti ir šios rūšies transporto priemones!


Dažniausiai užduodami klausimai – B kategorija

Ar privalau laikyti teorijos įskaitą vairavimo mokykloje?

Teorijos įskaitos laikyti nereikia, jeigu vairavimo mokykloje mokotės eksternu arba teoriją mokotės su grupe, tačiau pristatėte vairavimo mokyklai teorijos egzamino išlaikymo pažymą, gautą VĮ „Regitra‘.

Nuo kiek metų galima pradėti mokytis B kategorijos?

Nuo 17 metų galima pradėti mokytis teorijos ir praktikos vairavimo mokykloje bei išlaikyti mokyklines teorijos ir praktikos įskaitas.

Kokius automobilius galima vairuoti su B kategorijos teisėmis?

B kategorija suteikia teisę vairuoti Iki 3 500 kg sveriančius lengvuosius automobilius.

Ar galiu vairavimo mokykloje mokytis ir su mechanine ir su automatine pavarų dėžėmis?

Dalį pravažiavimų galite atlikti su mechanine pavarų dėže, dalį su automatine, tačiau galutinę praktinę įskaitą laikysite su vienu automobiliu.

Registracija į kursus