fbpx

B kategorijos vairavimo kursai Pakruojyje

Pakruoji, mes Tave išgirdome – vairavimo mokykla jau ir Tavo mieste!

Beveik kiekvieną mėnesį savo vairavimo mokykloje sulaukiame mokinių, atvykstančių iš Pakruojo. Teiraujamės, kodėl mokiniai renkasi vairavimo mokyklą taip toli – Radviliškyje ar net Šiauliuose? Sulaukiame tikrai įdomių ir įvairių atsakymų:

  • Tiesiog mano mieste nėra iš ko rinktis“
  • „Kursų kaina neadekvačiai didelė ir labiau apsimoka važiuoti 30-40 kilometrų į kitą miestą, nei mokytis vietoje“
  • „Kursų pradžią pastoviai nukėlinėjo, nes nesusirinkdavo grupė“
  • „Ar šiaip ar taip kiekvieną dieną važiuoju į darbą autobusu į Radviliškį“

Ar neišgirdote savęs nei vienoje iš šių frazių? Reaguodami į tai, jog Pakruojo gyventojai susiduria su problemomis mokantis vairuoti – mes prisidedame prie lengvesnio ir ekonomiškesnio kelio Jūsų vairuotojo pažymėjimo įgijimo link!

B kategorijos kursų kaina Pakruojyje

Pakruojo gyventojams B kategorijos kursų kaina tik 333 Eur! Atsižvelgdami į šio miesto vidutinį gaunamą darbo užmokestį, susisiekimą su kitais miestais bei kitus faktus galime drąsiai teigti, jog tai pati optimaliausia ir adekvačiausia kaina šio miesto gyventojams. Kodėl? Mūsų dvidešimties metų mokymo praktika įrodė, jog didžioji dalis mokinių, atvykusių pas mus iš kitų vairavimo mokyklų baigti mokymus, liko nepatenkinti „išpūsta“ mokymo kokybe, kuri buvo paremta didele kursų kaina ir akivaizdžia permoka.

Atminkite. Didelė kursų kaina dažnu atveju nelemia puikios mokymo kokybės.

B kategorija Pakruojyje ir kursai. Kaip viskas vyksta?

Jau matėte JAGO vairavimo mokyklos mokomąjį automobilį važinėjantį Pakruojo gatvėmis? Vis dažniau šiame mieste atliekame dalį praktinio vairavimo pamokų su mokiniais, gyvenančiais Pakruojyje. Taipogi vykdome papildomus pravažiavimus prie Regitros egzaminą (dėl vykdomų pravažiavimo laiko ir datos susisiekite telefonu). Nemeluojime, didžioji dalis Pakruojo gyventojų labiau linkę pravažiavimus atlikti Šiauliuose (ką rekomenduojame ir mes), kadangi vairavimas čia – sudėtingesnis, o tai lemia geresnius vairavimo įgūdžius vykstant į Regitrą.
Norite prisijungti prie B kategorijos kursų ir Jūs? Užsiregistruokite į kursus eksternu mūsų vairavimo mokykloje (eksternu = mokytis teoriją savarankiškai, tačiau su mūsų vairavimo mokyklos teorine medžiaga, mokytojo online konsultacijomis, KET testais):

  • Užsiregistravus ir apmokėjus avansą (100 Eur) arba visą sumą už kursus, ne tik dovanosime Jums naujausią kelių eismo taisyklių knygutę, bet ir dviejų mėnesių trukmės KET kodą, kuriuo galėsite naudotis spręsdami KET klausimus puslapyje www.autotestai.lt ir ruošdamiesi teorijos egzaminui VĮ „Regitra“. Manote dviejų mėnesių trukmės KET kodo nepakaks? Garantuojame, jog Jūsų mokslai tikrai bus baigti anksčiau, nei baigs galioti KET kodas!
  • Žinome, jog kai kuriems būna sunku mokytis teorijos savarankiškai, todėl vykdome individualias konsultacijas, vykstančias online iš anksto sutartu laiku, po kurių nelieka jokių klausimų!
  • Įgijus teorinių žinių Jūs sėkmingai išlaikysite teorijos egzaminą VĮ „Regitra“, o tuomet – pravažiavimai JAGO vairavimo mokykloje!

Ar Jums reikės atvažiuoti į Šiaulius daryti pravažiavimus?

Didžioji dalis pravažiavimų vyksta Šiauliuose, tačiau pagal poreikį su mokiniais vykdome pravažiavimus ir Pakruojyje (tik su mechanine pavarų dėže).

Ar mėgstate keliones autobusu? O jeigu kelionės nemokamos? JAGO vairavimo mokykla kompensuos Jums net *50% išlaidų, kurias patirsite vykdami iš Pakruojo į Šiaulius arba iš Šiaulių į Pakruojį autobusu. Norime, kad Jūsų kelionė į pravažiavimą būtų ne tik maloni, bet ir ekonomiška, todėl kelionė į vieną pusę Jums visuomet bus nemokama!

Ne gana to, praktines vairavimo pamokas galėsite atlikti su vairavimo instruktoriumi, gyvenančiu Pakruojyje, todėl turėsite galimybę instruktoriaus darbo pabaigoje arba pradžioje iš Šiaulių į Pakruojį vykti mokomuoju automobiliu sėdint už jo vairo!

Kaip užsiregistruoti į B kategorijos vairavimo kursus Pakruojyje?

Užpildykite Registracijos formą esančią šio puslapio apačioje pagal žemiau pateiktą pavyzdį. Gavę Jūsų registraciją susisieksime su Jumis kaip galime greičiau ir papildomai atsakysime į visus klausimus.

B kategorija Pakruojyje, kursai

Norite pasitobulinti vairavimo įgūdžius prieš Regitrą?

Susisiekite su vairavimo mokyklos administracija telefonu. Suteiksime informaciją apie numatomas įgūdžių tobulinimo datas Pakruojyje (su mechanine pavarų dėže) ir užregistruosime Jus.


* Patirtas kelionės išlaidas kompensuosime, kuomet vairavimo mokyklai pristatysite autobuso bilietus, kuriuos įsigijote vykdami atlikti 15 privalomų (bazinių) praktinių pravažiavimų į Šiaulius. Jeigu pamesite ar kitaip sunaikinsite autobuso bilietą – negalėsime kompensuoti šios kelionės išlaidų. Įsigytų bilietų dienos privalo sutapti su atliekamų praktinių pravažiavimų dienomis. Kompensuojama 50% patirtų išlaidų sumos.
* Praktiniai pravažiavimai pradedami vykdyti tik išlaikius teorijos egzaminą VĮ „Regitra“.
* KET knygutė, KET kodas ir JAGO atributika atiduodami iš karto po registracijos į kursus ir susimokėjus pradinį įnašą (arba visą sumą) už kursus.
* Vairavimo mokykla pasilieka teisę bet kada nutraukti pasiūlymą bei keisti jo sąlygas. Jau užsiregistravusiems į kursus mokiniams pasiūlymo sąlygos lieka tokios, kokios buvo registracijos metu.

Registracija į kursus