fbpx

C + CE kategorijos kursai

Nuo kelių metų galima įgyti C, CE kategorijas?

C ir CE kategorijos kursai galimi tik sulaukus 21 metų. Jeigu teisės aktų nustatyta tvarka įgijote pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius – mokytis C ir CE kategorijas kartu galite nuo 18 metų. 

Kodėl verta investuoti į C ir CE kategorijų mokymus?

Vertinant darbo rinkos pasiūlymus matyti, kad nemažą dalį puikiai apmokamų darbų sudaro tie pasiūlymai, į kuriuos pretenduoti norintys asmenys privalo turėti C ir CE kategorijas. Baigę šiuos mokymus, galėsite rinktis iš kur kas didesnio darbo pasiūlymų skaičiaus.

Ne gana to, itin daug darbo pasiūlymų galite rasti ir užsienio kompanijose, todėl Jūsų galimybės dirbti pervežimų srityje žymiai paauga!

Investuoti į šiuos mokymus yra verta ir tuo atveju, jei planuojate įkurti įmonę, kurios veikla būtų susijusi su krovinių pervežimu. Jūsų turima praktika vairuojant sunkiasvorę transporto priemonę bus itin didelis privalumas!

Kodėl žmonės renkasi JAGO vairavimo mokyklą?

 • Didelė dalis JAGO vairavimo mokyklos mokinių C ir CE kategorijų egzaminus VĮ „Regitra“ išlaiko iš pirmo karto! Šiaurės Lietuvoje siekiame vienus geriausių rezultatų.
 • Už kursus galite mokėti išsimokėtinai-dalimis! (Be papildomo pabrangimo).
 • Mokiniams suteikiame galimybę išsinuomoti transporto priemonę praktiniam egzaminui VĮ „Regitra“.
 • Į kursų kainą įskaičiuota: privalomos teorijos ir praktinio mokymo valandos, speciali mokomoji medžiaga, padėsianti pasiruošti C ir CE kategorijų egzaminams VĮ „Regitra“, neribota trukmė naudotis vairavimo mokyklos kompiuteriuose esančia KET mokymosi baze. 
 • Naujausi KET testų kodai (www.autotestai.lt). Profesionalų paruošti nuolat atnaujinami KET testai, kuriuos galėsite įsigyti vairavimo mokykloje. 
 • Kompiuterinė mokymo programa (KET klausimai) vairavimo mokykloje Šiauliuose ir Radviliškyje. Testus galėsite spręsti Jums patogiu metu mokyklos darbo valandomis. 
 • Galimybė konsultuotis su teorijos mokytoju (pagal poreikį).

JAGO vairavimo mokyklos profesionalūs mokytojai ir instruktoriai suteiks Jums aukščiausio lygio žinias ir įgūdžius, padėsiančius puikiai valdyti sunkiasvorę transporto priemonę!

 • Teorijos mokymasis – 42 akademinės val.
 • Praktinio vairavimo pamokos – C kategorija 15 akad. val., CE kategorija 15 akad. val.

Ką galima vairuoti turint C, CE teises?

C kategorijos vairavimo kursai ir įgytas C kategorijos vairuotojo pažymėjimas suteikia teisę vairuoti automobilius, kurie nepriskiriami D kategorijai ir jų leidžiama maksimali masė didesnė kaip 3500 kg. Šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios leidžiama maksimali masė ne didesnė kaip 750 kg.

CE kategorijos vairavimo kursai ir įgytas CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas suteikia teisę vairuoti C kategorijos automobilio ir priekabos junginį, kurio leidžiama maksimali masė didesnė kaip 750 kg.

Rinktis C ir CE kategorijų mokymus kartu verta, nes:

Sutaupysite pinigų, kadangi bendra mokymų kaina yra kur kas mažesnė, nei mokant už kiekvieną kategoriją atskirai.

Nemaža dalis žmonių pripažįsta, kad baigus C kategorijos mokymus, vėliau būna sunku prisiversti lankyti CE kategorijos kursus. Įgiję abu mokymus iš karto, išvengsite šios keblios situacijos!

Dėmesį verta atkreipti į tai, jog abiejų kursų metu yra naudojami KET bilietai, parengti pagal Regitra reikalavimus. Taigi, Jūsų laukia kryptingas ir tikslingas mokymosi procesas.

Jeigu svarstote, ar Jums reikalinga CE kategorija – kviečiame mokytis tik C kategoriją. 

Atvykdami užsiregistruoti į C + CE kategorijos kursus su savimi turėkite:

 • Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą
 • Vairuotojo pažymėjimą
 • Vairuotojo medicininę sveikatos patikrinimo pažymą (galima pristatyti vėliau)

C, CE kursų kainos

Kursas Kaina
Standartinė kaina 970 €  750 €
*Kaina, gavus valstybės finansavimą 0 €
Transporto priemonės nuoma egzaminui VĮ „Regitra“ 40 €
Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).
*Valstybė gali kompensuoti mokymus bei sutekti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu. Susisiekite su Užimtumo tarnyba ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. Plačiau >>

C ir CE kategorijų kursų kainos – ypač patrauklios. Nepraleiskite puikios progos išmokti vairuoti ir sutaupyti daugiau.

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose ir Radviliškyje laukia Jūsų. Atvykite pasikonsultuoti: suteiksime Jums informaciją, kokias galimybes suteikia C, CE kategorijos kursai bei plačiau papasakosime apie vairavimo kursus, mokymosi galimybes Šiauliuose bei Radviliškyje.

Registruotis taipogi galite užpildę žemiau esančią registracijos formą. 

Dažniausiai užduodami klausimai – C CE kategorija

Turiu C kategoriją. Ar galiu CE mokytis eksternu?

Negalite. Turite iš naujo išklausyti teorijos kursą, skirtą CE kategorijai bei atlikti privalomus praktinius pravažiavimus mokykloje.

Ar su C, CE kategorijomis galiu tempti kemperį?

Dažnu atveju kemperiui užtenka tik BE arba C1 kategorijos, tad su C, CE kategorijomis galėsite tempti kemperį.

Mokausi C+CE kategorijas. Ar Regitroje turėsiu laikyti keturis egzaminus?

Regitroje laikysite vieną teorijos (abiejų kategorijų) ir du praktinius egzaminus (atskirai C ir CE).

Registracija į kursus