C + CE kategorijos kursai

C, CE kategorijos kursai Šiauliuose ir Radviliškyje

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykloje Šiauliuose ir Radviliškyje organizuojami C, CE kategorijų kursai.
Mokytis šias dvi kategorijas kartu verta, kadangi sutaupysite laiko, mokydamiesi vieną teoriją ir pinigų, kadangi šios dvi kategorijos kartu Jums kainuos
tik  960 Eur  740 Eur !

C ir CE kategorijos kursai galimi tik sulaukus 21 metų. Jeigu teisės aktų nustatyta tvarka įgijote pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius – mokytis C ir CE kategorijas kartu galite nuo 18 metų. 

 

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokyklos profesionalai mokytojai ir instruktoriai suteiks Jums aukščiausio lygio žinias ir įgūdžius, padėsiančius puikiai valdyti sunkiasvorę transporto priemonę!


C + CE kategorijos kursai

 

Kodėl žmonės renkasi JAGO? Nes C, CE kategorijos vairavimo kursuose:

 • Didelė dalis JAGO vairavimo mokyklos mokinių C ir CE kategorijos egzaminus VĮ „Regitra“ išlaiko iš pirmo karto!
 • Už kursus galite mokėti išsimokėtinai-dalimis! (Be papildomo pabrangimo)
 • Savo mokiniams suteikiame galimybę išsinuomoti transporto premonę praktiniams egzaminui VĮ „Regitra“
 • Į kursų kainą įskaičiuota ne tik privalomos teorijos ir praktinio mokymo valandos, bet ir speciali mokomoji medžiaga, padėsianti pasiruošti C ir CE kategorijos egzaminams VĮ „Regitra“
 • Teorijos mokymasis – 42 akademinės val.
 • Praktinio vairavimo pamokos – C kategorija 15 akad. val., CE kategorija 15 akad. val. su MAN TGA sunkvežimiu.
 • Naujausi KET testų kodai (www.autotestai.lt). Profesionalų paruošti nuolat atnaujinami KET testai, kuriuos galėsite įsigyti vairavimo mokykloje. 
 • Kompiuterinė mokymo programa (KET klausimai) vairavimo mokykloje Šiauliuose ir Radviliškyje, kuriuos galėsite spręsti Jums patogiu metu.
 • Galimybė konsultuotis su klasėje dirbančiu teorijos mokytoju.

C kategorijos vairavimo kursai ir įgytas C kategorijos vairuotojo pažymėjimas suteikia teisę vairuoti automobilius, kurie nepriskiriami D kategorijai ir jų leidžiama maksimali masė didesnė kaip 3500 kg. Šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios leidžiama maksimali masė ne didesnė kaip 750 kg.

CE kategorijos vairavimo kursai ir įgytas CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas suteikia teisę vairuoti C kategorijos automobilio ir priekabos junginį, kurio leidžiama maksimali masė didesnė kaip 750 kg.

 

Patikėkite savo galimybėmis! Registruokitės į C ir CE kategorijos vairavimo kursus Šiauliuose arba Radviliškyje, o mūsų vairavimo mokyklos profesionalai padės Jums jaustis saugiai vairuojant sunkiasvorį automobilį!

Registruotis galite užpildę žemiau esančią registracijos formą arba atvykę į vairavimo mokyklą Šiauliuose ar Radviliškyje.

Atvykdami užsiregistruoti į C + CE kategorijos kursus su savimi turėkite:

 • asmens dokumentą
 • vairuotojo pažymėjimą
 • vairuotojo medicininę sveikatos patikrinimo pažymą (galima pristatyti vėliau)
 • 1 dokumentinę nuotrauką 3×4 (galima pristatyti vėliau)

 

Kviečiame Jus užsukti į JAGO vairavimo mokyklą Šiauliuose arba Radviliškyje konsultacijoms. Atvykus suteiksime Jums informaciją, kokias galimybes suteikia C, CE kategorijos kursai bei plačiau papasakosime apie vairavimo kursus.

 

JAGO – malonumas vairuoti!

Kursas Kaina
Standartinė kaina 960 €  740 €

 

 


JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose adresu Tilžės g. 128A.
JAGO vairavimo mokykla Radviliškyje adresu Vasario 16-osios g. 2-5.

Registracija į kursus