C+CE kategorijoms DOVANOS!

JAGO VAIRAVIMO MOKYKLA KVIEČIA ĮGYTI C+CE KATEGORIJAS

NES DABAR APSIMOKA KAIP NIEKADA ANKSČIAU!

 

Viena didžiausia vairavimo mokykla Šiaulių regione – JAGO – kviečia Jus mokytis C ir CE kategorijas bei registruotis į šių kategorijų kursus iki 2019 m. kovo 14 dienos. Kodėl žmonės renkasi JAGO vairavimo mokyklą? Nes čia užsiregistravę į C+CE kategorijos kursus:

  • Vienu metu mokysitės C ir CE kategorijos teorinę dalį, todėl sutaupysite laiko dvigubai !
  • Praktinius pravažiavimus C, CE kategorijoms galėsite pradėti atlikinėti iš karto vos prasidėjus kursams !
  • Galėsite už C,CE kategorijų kursus mokėti išsimokėtinai (dalimis be jokio pabrangimo) !
  • Dovanų suteiksime specialią mokomąją medžiagą, padėsiančią papildomai pasiruošti prieš praktinį egzaminą VĮ „Regitra“ !


Taip pat kviečiame Jus susipažinti su instruktoriumi dar neužsiregistravus į kursus! Instruktorius su Jumis susitars dėl patogaus susitikimo laiko ir vietos. Turėsite galimybę ne tik iš arčiau pamatyti, su kokia transporto priemone mokome vairuoti, bet ir užduoti pačius įvairiausius klausimus. Jeigu galvojate apie C, CE kategorijas, tačiau vis dar nepasirinkote vairavimo mokyklos, kviečiame Jus skirti laiko sau – skirti laiko pokalbiui su profesionaliu vairavimo instruktoriumi! (Teirautis tel.: 8 600 308 02)

 

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla kviečia Jus mokytis su profesionaliais mokytojais ir vairavimo instruktoriais. Mes siekiame, jog mūsų mokinių rezultatai būtų patys geriausi, o išlaikymo rodiklis nebūtų žemesnis nei 85 %!

Registruokitės į kursus jau dabar, užpildydami žemiau esančią registracijos formą arba atvykę į vairavimo mokyklą Šiauliuose bei Radviliškyje.

JAGO – tik už geriausius rezultatus!


* Specialus pasiūlymas suteikiamas visiems, užsiregistravusiems į kursus iki kovo 14 dienos.
* Atvykus užsiregistruoti į kursus administracijoje nurodykite, jog norite pasinaudoti šiuo specialiu pasiūlymu. Nenurodžius šios informacijos taikoma įprasta kursų kaina be papildomų dovanų. 
* Akcijos ir specialūs pasiūlymai nesumuojami. Vairavimo mokykla pasilieka teisę bet kada keisti pasiūlymo sąlygas arba nutraukti pasiūlymą.

Registracija į kursus