C kategorijos kursai

Mokykloje rengiami C kategorijos kursai

Norite įgyti įgūdžių ir profesionalių žinių vairuoti sunkiasvorius krovininius automobilius ir sunkvežimius? JAGO – Irmanto Jagmino vairavimo mokykloje galite pradėti mokytis C kategoriją. Profesionalūs mokytojai ir instruktoriai perteiks Jums visus vairavimo ypatumus, todėl nebeliks abejonių savimi.

Mūsų vairavimo mokykla Šiauliuose užtikrins sistemingą kursų žinių perdavimą – kokybiškai, greitai ir užtikrintai.

 

C kategorijos kursai:

  • Teorijos mokymasis – 36 akademinės val.
  • Praktinio vairavimo pamokos -15 akademinės val. su MAN TGA sunkvežimiais.
  • galimybė įsigyti KET testų kodus (www.autotestai.lt). Profesionalų paruošti nuolat atnaujinami KET testai, atitinkantys VĮ „Regitra“ reikalavimus.
  • Kompiuterinė mokymo programa.
  • galimybė įsigyti KET knygutę su naujausiais pakeitimais.
  • Teorijos mokytojo konsultacijos.
  • Teorijos ir praktinio vairavimo įskaitos.
  • Naujausia speciali mokomoji medžiaga (spec. klausimams egzamine).

C kategorijos kursai

C kategorija – automobiliai, kurie nepriskiriami D1 ir D kategorijoms, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3500 kg, ir kurie skirti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius. Šios kategorijos automobiliai gali būti sujungti su priekabomis, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg.

C kategoriją galite pradėti mokytis, jei Jums jau suėjo 21 metai amžiaus ir turite B kategorijos teises. Asmenys, turintys profesinę kvalifikaciją, leidžiančią vežti krovinius gauna išimtinę teisę pradėti vairuoti C kategoriją nuo 18 metų amžiaus. Šiai kategorijai priskiriami automobiliai, sveriantys daugiau nei 3 500 kg, tačiau, panašiai kaip ir B kategorijos priemonės, gali vežti tik iki 8 keleivių (vairuotojas neįskaitomas). Pabaigus C kategorijos vairavimo kursus, išlaikius egzaminą ir įgijus vairuotojo pažymėjimą, Jums nėra suteikiama teisė valdyti CE kategorijos transporto priemones.

Patikėkite savo galimybėmis, registruokitės į C kategorijos vairavimo kursus Šiauliuose, o mes įrodysime, kad Jūs tikrai galite jaustis saugiais ir savimi pasitikinčiais vairuotojais. C kategorijos kaina Šiauliuose yra nurodyta žemiau.

Irmanto Jagmino vairavimo mokykla Šiauliuose gali paruošti populiariausių įvairių kategorijų vairuotojus. Kiekvienas norintis tobulinti turimus vairavimo įgūdžius yra laukiamas, todėl drąsiai teigiame, kad patenkiname reikliausio kliento poreikius, todėl kviečiame mokytis JAGO vairavimo mokykloje.

JAGO – malonumas vairuoti.

Kursas Kaina
Standartinė kaina 490 €  460 €

*Kainos nurodytos Šiaulių mieste

Registracija į kursus