C kategorijos kursai

Jeigu planuojate įgyti vairuotojo pažymėjimą (C kategorijos kursai; furos teisės), suteikiantį galimybę vairuoti sunkiasvorius krovininius automobilius ir sunkvežimius, JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla Jums padės pasiruošti teorijos ir praktikos egzaminams VĮ „Regitra“!

Profesionalūs mokytojai ir instruktoriai perteiks Jums visus vairavimo ypatumus, užtikrins sistemingą žinių perdavimą – kokybiškai, greitai ir patikimai!

Nuo kiek metų galima įgyti C kategorijos teises?

Įgyti teisę vairuoti C kategoriją galite tik sulaukę 21 metų, nebent nustatyta tvarka esate įgiję pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius.

Asmenys, turintys profesinę kvalifikaciją, leidžiančią vežti krovinius gauna išimtinę teisę pradėti mokytis C kategoriją nuo 18 metų amžiaus. 

Ką galima vairuoti turint C kategorijos teises?

C kategorijos kursai ir įgytas vairuotojo pažymėjimas suteikia teisę vairuoti automobilius, kurie nepriskiriami D1 ir D kategorijoms ir kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3 500 kg, ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo.

C kategorijos automobiliai gali būti sujungti su priekabomis, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg. Atsižvelgiant į tai, ką galima vairuoti sėkmingai baigus šiuos kursus, belieka tik pridurti, kad šie mokymai gali tapti Jūsų naujo gyvenimo pradžia, pokyčiu, kuris paskatins keisti esamą darbą, taip pat – galimybe įgyvendinti profesines ambicijas!

Kodėl verta įgyti sunkvežimio teises?

 • Šios teisės leidžia vairuoti transporto priemones, kurių leidžiamoji masė yra didesnė nei 3500 kg, t. y., transporto priemones, skirtas įvairių gaminių (maisto prekių, baldų, namų apyvokos reikmenų ir kitų daiktų pervežimui). Vadinasi, įgiję šias vairavimo teises, galėsite ieškoti sau tinkančių darbo pasiūlymų įvairių gaminių pervežimo srityse.
 • Šios vairavimo teisės yra puikus pasirinkimas ir tuo atveju, jei ketinate atidaryti įmonę, kurios veiklos sritis būtų išvardintų ir kitų gaminių prekyba, pervežimai. Tokiu atveju, šios vairavimo teisės suteiks Jums galimybę savarankiškai vykdyti krovinių pervežimą, išvengsite būtinybės samdyti vairuotojus, turinčius C kategoriją.
 • Žinios išliks visam gyvenimui, o kategorijos galiojimas tęsis ne vienerius metus. Tad šie kursai yra ne tik išmintinga, bet ir ilgalaikė investicija!

C kategorijos kursai JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykloje:

 • Teorijos mokymasis – 36 akademinės val.
 • Praktinio vairavimo pamokos – 15 akademinių val. su MAN TGA sunkvežimiu.
 • Teorijos ir praktinio vairavimo įskaitos (praktinis egzaminas vyksta iš anksto suderintu, mokiniui patogiu metu).
 • Galimybė įsigyti KET testų kodus (www.autotestai.lt). KET testai ruošiami pagal naujausius Regitra reikalavimus, todėl užtikrinamas mokymosi kryptingumas.
 • Kompiuterinė mokymo programa. Vairavimo mokykla savo veiklą vykdo Šiauliuose bei Radviliškyje, todėl galite rinktis sau patogiausią mokymosi vietą.
 • Nemokamos individualios teorijos mokytojo konsultacijos. Teorija išmaniai suderinta su praktiniais užsiėmimais, todėl lengva įsisavinti žinias bei formuoti reikalingus įgūdžius.
 • Pagalba registruojantis į C kategorijos teorijos ir praktikos egzaminus VĮ „Regitra“.
 • Naujausia speciali mokomoji medžiaga (spec. klausimai prieš praktikos egzaminą VĮ „Regitra“).
 • Galėsite išsinuomoti mokyklos mokomąjį automobilį MAN TGA praktinio egzamino VĮ „Regitra“ laikymui.
 • Galite rinktis online konsultaciją, kurios metu bus pateikti išsamūs atsakymai į iškilusius klausimus.
 • Mokymų metu ne tik išmoksite tinkamai valdyti sunkiasvorę transporto priemonę, bet ir sužinosite, kaip efektyviai spręsti kelyje iškilusias problemas, valdyti stresines situacijas ir t.t.

Svarbu! Pabaigus C kategorijos vairavimo kursus, išlaikius egzaminus VĮ „Regitra“ ir įgijus vairuotojo pažymėjimą, Jums nėra suteikiama teisė valdyti CE kategorijos transporto priemones.

Atvykdami užsiregistruoti į C kategorijos kursus Šiauliuose, Radviliškyje su savimi turėkite:

 • Asmens dokumentą
 • Vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones
 • Vairuotojo medicininę sveikatos patikrinimo pažymą (galima pristatyti vėliau)
 • 1 dokumentinę nuotrauką (galima pristatyti vėliau)

C kategorijos kaina

Kursas Kaina
Standartinė kaina 490 €  460 €
Transporto priemonės nuoma egzaminui VĮ „Regitra“ 30 €

C kategorijos vairavimo kursai Šiauliuose ir Radviliškyje

Patikėkite savo galimybėmis! Registruokitės į C kategorijos vairavimo kursus Šiauliuose arba Radviliškyje, o mūsų vairavimo mokykla padės Jums jaustis saugiai kelyje ir pasitikėti savimi valdant sunkiasvorę transporto priemonę.

Registruotis į kursus galite užpildę žemiau esančią registracijos formą – pasirinkite C kategorijos kursai. Gavę Jūsų registraciją susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau, kad patvirtintume gautą informaciją.

Sunkiasvorės transporto priemonės vairavimas daugeliui žmonių skamba kaip ypač didelis iššūkis. Su JAGO iššūkius įveikti lengva!

Registracija į kursus