fbpx

C kategorijos kursai

C KATEGORIJOS KURSAI JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOJE

 • Teorijos mokymasis – 36 akademinės val.
 • Praktinio vairavimo pamokos – 15 akademinių val. su MAN TGA sunkvežimiu.
 • Teorijos ir praktinio vairavimo įskaitos (praktinis egzaminas vyksta iš anksto suderintu, mokiniui patogiu metu).
 • Galimybė įsigyti KET testų kodus (www.autotestai.lt). KET testai ruošiami pagal naujausius VĮ „Regitra” reikalavimus, todėl užtikrinamas mokymosi kryptingumas.
 • Kompiuterinė mokymo programa. Vairavimo mokykla savo veiklą vykdo Šiauliuose bei Radviliškyje, todėl galite rinktis sau patogiausią mokymosi vietą.
 • Galimos individualios teorijos mokytojo konsultacijos. Teorija išmaniai suderinta su praktiniais užsiėmimais, todėl lengva įsisavinti žinias bei formuoti reikalingus įgūdžius.
 • Pagalba registruojantis į C kategorijos teorijos ir praktikos egzaminus VĮ „Regitra“.
 • Speciali mokomoji medžiaga (spec. klausimai prieš praktikos egzaminą VĮ „Regitra“).
 • Galėsite išsinuomoti mokyklos mokomąjį automobilį MAN TGA praktinio egzamino VĮ „Regitra“ laikymui.
 • Galite rinktis online konsultaciją, kurios metu bus pateikti išsamūs atsakymai į iškilusius klausimus.
 • Mokymų metu ne tik išmoksite tinkamai valdyti sunkiasvorę transporto priemonę, bet ir sužinosite, kaip efektyviai spręsti kelyje iškilusias problemas, valdyti stresines situacijas ir t.t.

Svarbu! Pabaigus C kategorijos vairavimo kursus, išlaikius egzaminus VĮ „Regitra“ ir įgijus vairuotojo pažymėjimą, Jums nėra suteikiama teisė valdyti CE kategorijos transporto priemones.

DOKUMENTAI, KURIŲ REIKIA REGISTRUOJANTIS Į C KATEGORIJOS KURSUS

 • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas
 • Vairuotojo pažymėjimas, suteikiantį teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones
 • Vairuotojo medicininė sveikatos patikrinimo pažyma (galima pristatyti vėliau)
Kursas – C kategorija Kaina
Standartinė kaina 485 €
*Kaina, gavus valstybės finansavimą 0 €
Transporto priemonės nuoma egzaminui VĮ „Regitra“ 55 €
*Valstybė gali kompensuoti mokymus bei sutekti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu. Susisiekite su Užimtumo tarnyba ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. Plačiau >>

Registruotis galite:

 • telefonu +37060611712; +37060030802;
 • užpildę žemiau esančią registracijos formą – pasirinkite C kategorijos kursai. Gavę Jūsų užklausą susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kad patvirtintume registraciją;
 • atvykdami į vairavimo mokyklos filialus Radviliškyje bei Šiauliuose.

SVARBIAUSIA INFORMACIJA – C KATEGORIJA

 • C kategorijos teisės išduodamos asmenims ne jaunesniems nei 21 metai. Norint laikyti nuo 18 metų, reikia įgyti vairuotojų pradinę profesinę kvalifikaciją, leidžiančią vežti krovinius.
 • Vairuojant automobilį, priklausantį C kategorijai, galite gabenti iš viso 8 keleivius (be vairuotojo).
 • Mokiniai praktinių užsiėmimų metu vairuoja MAN TGA sunkvežimį.
 • Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai vyksta JAGO vairavimo mokyklose Šiauliuose ir Radviliškyje.
 • C kategorijos vairavimo kursų kainą galite rasti puslapio apačioje, dalyje: „C kategorijos kaina“.

Mūsų mokykloje dirba tik profesionalūs, savo sritį gerai išmanantys instruktoriai, gebantys sudaryti kiekvienam mokiniui tiksiantį individualų mokymų planą. Vairavimo instruktoriai objektyviai perteiks Jums visus vairavimo ypatumus, užtikrins sistemingą žinių perdavimą – kokybiškai, greitai ir patikimai! Puoselėjame savo klientus, todėl mokymams taikome įvairias akcijas.

Jeigu planuojate įgyti vairuotojo pažymėjimą (C kategorijos kursai; „fūros” teisės), suteikiantį galimybę vairuoti sunkiasvorius krovininius automobilius ir sunkvežimius, JAGO vairavimo mokykla Jums padės pasiruošti teorijos ir praktikos egzaminams VĮ „Regitra“!

NUO KIEK METŲ GALIMA ĮGYTI C KATEGORIJOS VAIRAVIMO TEISES?

Įgyti teisę vairuoti C kategoriją galite tik sulaukę 21 metų, nebent nustatyta tvarka esate įgiję pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius.

Asmenys, turintys profesinę kvalifikaciją, leidžiančią vežti krovinius gauna išimtinę teisę pradėti mokytis C kategoriją nuo 18 metų amžiaus.

KĄ GALIMA VAIRUOTI TURINT C KATEGORIJOS TEISES?

C kategorijos kursai ir įgytas vairuotojo pažymėjimas suteikia teisę vairuoti automobilius, kurie nepriskiriami D1 ir D kategorijoms ir kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3 500 kg, ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo.

C kategorijos automobiliai gali būti sujungti su priekabomis, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg. Atsižvelgiant į tai, ką galima vairuoti sėkmingai baigus šiuos kursus, belieka tik pridurti, kad šie mokymai gali tapti Jūsų naujo gyvenimo pradžia, pokyčiu, kuris paskatins keisti esamą darbą, taip pat – galimybe įgyvendinti profesines ambicijas!

KODĖL VERTA ĮGYTI SUNKVEŽIMIO VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMĄ?

 • Šios teisės leidžia vairuoti transporto priemones, kurių leidžiamoji masė yra didesnė nei 3500 kg, t. y., transporto priemones, skirtas įvairių gaminių (maisto prekių, baldų, namų apyvokos reikmenų ir kitų daiktų pervežimui). Vadinasi, įgiję šias vairavimo teises, galėsite ieškoti sau tinkančių darbo pasiūlymų įvairių gaminių pervežimo srityse.
 • Šios vairavimo teisės yra puikus pasirinkimas ir tuo atveju, jei ketinate atidaryti įmonę, kurios veiklos sritis būtų išvardintų ir kitų gaminių prekyba, pervežimai. Tokiu atveju, šios vairavimo teisės suteiks Jums galimybę savarankiškai vykdyti krovinių pervežimą, išvengsite būtinybės samdyti vairuotojus, turinčius C kategoriją.
 • Žinios išliks visam gyvenimui, o kategorijos galiojimas tęsis ne vienerius metus. Tad šie kursai yra ne tik išmintinga, bet ir ilgalaikė investicija!

C KATEGORIJOS VAIRAVIMO KURSAI ŠIAULIUOSE IR RADVILIŠKYJE

Kiekvieną mėnesį organizuojami C kategorijos kursai JAGO vairavimo mokykloje laukia Jūsų!

Mūsų vairavimo mokykla padės Jums jaustis saugiai kelyje ir pasitikėti savimi valdant sunkiasvorę transporto priemonę. Sunkiasvorės transporto priemonės vairavimas daugeliui žmonių skamba kaip ypač didelis iššūkis. Su JAGO iššūkius įveikti lengva!


KAIP MUS RASTI?

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose (centrinis biuras) įsikūrusi šalia ACM ekrano – prie „Rūtos“ saldainių fabriko. Iki mokyklos biuro vos 4 minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties!

JAGO vairavimo mokyklą Radviliškyje rasite priešais Vinco Kudirkos progimnaziją. Įėjimas į mokyklą iš kiemo pusės, antras aukštas.


Dažniausiai užduodami klausimai – C kategorija

Kiek keleivių galima vežti su C kategorija?

C kategorija neskirta vežti keleivius. Tai krovinių vežimo kelių transportu kategorija.

Kas gali laikyti C kategorijos egzaminus?

C kategorijos egzaminą gali laikyti asmenys, kurie yra ne jaunesni nei 21 metai. Išimtis taikoma tik vairuotojams su pradine profesine kvalifikacija.

Ar su C kategorija galiu dirbti krovininių automobilių vairuotoju?

Negalite, tam reikia įgyti papildomą kvalifikaciją - 95 kodą, kuris privalomas tam tikrose šalyse.

Registracija į kursus