fbpx

D kategorija, kursai

C, CE ir D kategorijos kartu €1430  €1040 (sutaupote  €390)

Pats laikas įgyti naujų praktinių įgūdžių ir teorinių žinių, skirtų D kategorijai!

KĄ GALITE VAIRUOTI TURĖDAMI D (AUTOBUSO VAIRUOTOJO) KATEGORIJĄ?

Jeigu jau turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykloje galite pradėti lankyti D kategorijos kursus. Šiai kategorijai yra priskiriamos transporto priemonės, kurios turi daugiau nei 8 sėdimąsias vietas (be vairuotojo vietos) ir yra skirtos keleiviams vežti. Transporto priemonės gali būti sujungtos su priekaba, kurių didžiausia leidžiamoji masė – ne daugiau kaip 750 kg.

D KATEGORIJA – NUO KADA GALITE JĄ MOKYTIS?

Svarbu akcentuoti, kad galioja amžiaus cenzas: D kategorijos mokymus galite lankyti tik tokiu atveju, jeigu Jums jau suėjo 24 metai. Išimtinę teisę mokytis D kategorijos kursus turi tie asmenys, kuriems yra 21 metai ir turi įgytą pradinę profesinę kvalifikaciją, leidžiančią vežti keleivius.

Mūsų vairavimo mokykla Šiauliuose ir Radviliškyje kiekvienam iš Jūsų suteiks tik aukščiausio lygio žinias ir įgūdžius! Tad jei domina autobuso vairuotojo kursai Šiauliuose ar kituose miestuose bei patraukli kaina, dabar turite puikią galimybę. Būtinai ja pasinaudokite!

KODĖL VERTA RINKTIS JAGO VAIRAVIMO MOKYKLA?

Tokio pobūdžio transporto priemonių vairavimas atrodo tarsi tikras iššūkis, tačiau įgijus reikiamas žinias bei įgūdžius, autobuso teisės gali įnešti daug naujų galimybių į Jūsų gyvenimą. Tad įgykite reikiamus gebėjimus ir atraskite geriausias šios veiklos ypatybes!

To pasiekti Jums padės profesionalūs mokytojai ir vairavimo instruktoriai: jie pasidalins su jumis žiniomis, padės formuoti reikiamus įgūdžius, suteiks atsakymus į iškilusius klausimus, sužinosite, kokie reikalavimai yra keliami vairuotojams. Garantuojamas vertingas ir efektyvus mokymas, kuriam pasibaigus jausitės drąsiai ir užtikrintai kelyje, gebėsite tinkamai vertinti susidariusias situacijas ir rasti geriausias išeitis!

Mokymus sudaro teorinės bei praktinės pamokos, o prireikus galima rinktis ir individualias teorijos konsultacijas su mokytoju. JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykloje užtikrinamos visos priemonės geriausiam rezultatui pasiekti!

Mokiniams suteikiama visa reikalinga teorinė medžiaga, klasėse yra moderni įranga, leidžianti užtikrinti visavertį mokymosi procesą. Praktinės pamokos vyksta naudojant visus keliamus reikalavimus atitinkantį autobusą. Šių pamokų metu kiekvienas mokinys gali praktiškai įtvirtinti įgytas turimas žinias bei įvertinti savo pasiruošimo lygį. Praktinių užsiėmimų metu paprastai pastebimos ir silpnosios vairuotojo pasiruošimo pusės, tad mokytojas nesunkiai gali identifikuoti tuos akcentus, kurių įsisavinimui verta skirti dar šiek tiek papildomo dėmesio.

 

D KATEGORIJOS KURSUOSE:

  • Teorijos mokymasis – 36 akademinės valandos (mokantis D kategoriją eksternu – teorijos lankyti nereikia).
  • Praktinio vairavimo pamokos – 15 akademinių valandų.
  • Galimybė įsigyti KET testų kodus (www.autotestai.lt). Profesionalų paruošti ir kas mėnesį atnaujinami KET testai, atitinkantys VĮ „Regitra“ reikalavimus.
  • Kompiuterinė mokymo programa vairavimo mokykloje.
  • Individualios teorijos konsultacijos su mokytoju.
  • Teorijos ir praktinio vairavimo įskaitos.
  • Naujausia speciali mokomoji medžiaga (spec. klausimai prieš egzaminą VĮ „Regitra“).

Mokantis D kategoriją eksternu (savarankiškai) – praktinius pravažiavimus galima daryti tik tuomet, kai VĮ „Regitra“ išlaikytas teorijos žinių egzaminas!

REGISTRACIJA Į D KATEGORIJOS VAIRAVIMO KURSUS

Pradėti savo gyvenimo pokyčius galite greičiau, nei manėte: norėdami užsiregistruoti į D kategorijos kursus Šiauliuose ar Radviliškyje, užpildykite registracijos formą, esančią puslapio apačioje. Gavę Jūsų registraciją susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

D KATEGORIJA KAINA

Kursas Kaina
D kategorija eksternu 470 €  450 €
Standartinė kaina 490 €  470 €
Transporto priemonės nuoma egzaminui VĮ „Regitra“ 80 €


JAGO vairavimo mokykloje teikiamos itin aukštos kokybės vairavimo mokymo paslaugos, o kainos – prieinamos. Be to, galima atsiskaityti dalimis, be jokio pabrangimo. Kviečiame registruotis į kursus jau šiandien!

95 KODAS – D KATEGORIJOS VAIRUOTOJAMS

Nepamirškime, kad D kategorija yra neatsiejama ir nuo žinių atnaujinimo. Tad, mūsų mokykla yra puikus pasirinkimas ir tuo atveju, jei jums reikalingas 95 kodas arba tiesiog Periodinis profesinės kvalifikacijos atnaujinimas, kurio reikia D kategorijos vairuotojams, pažymėjimą įgijusiems dar iki 2008 metų rugsėjo 10 d. Šie kursai mūsų mokykloje organizuojami kiekvieną savaitę (trukmė siekia taip pat savaitę), todėl per trumpą laiko tarpą sau  patogiu metu galite atnaujinti žinias.

Jei norite išlikti patrauklūs darbdaviui bei būti sėkmingais darbo rinkoje, turite nuolat augti bei mokytis naujų dalykų. Jei savo gyvenimą planuojate sieti su keleivių pervežimu, D kategorijos vairavimo teisės gali tapti viena išmintingiausių bei naudingiausių investicijų. 

Registracija į kursus