fbpx

D kategorija, kursai

D KATEGORIJOS KURSUOSE JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOJE

  • Teorijos mokymasis – 36 akademinės valandos (mokantis D kategoriją eksternu – teorijos lankyti nereikia).
  • Praktinio vairavimo pamokos – 15 akademinių valandų.
  • Galimybė įsigyti KET testų kodus (www.autotestai.lt). Profesionalų paruošti ir kas mėnesį atnaujinami KET testai, atitinkantys VĮ „Regitra“ reikalavimus.
  • Kompiuterinė mokymo programa vairavimo mokykloje.
  • Individualios teorijos konsultacijos su mokytoju.
  • Teorijos ir praktinio vairavimo įskaitos.
  • Naujausia speciali mokomoji medžiaga (spec. klausimai prieš egzaminą VĮ „Regitra“).

Mokantis D kategoriją eksternu (savarankiškai) – praktinius pravažiavimus galima daryti tik tuomet, kai VĮ „Regitra“ išlaikytas teorijos žinių egzaminas!

D KATEGORIJA KAINA

Kursas Kaina
D kategorija 470 €

Registruotis galite:

  • telefonu +37060611712; +37060030802;
  • užpildę žemiau esančią registracijos formą – pasirinkite D kategorija kursai. Gavę Jūsų užklausą susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kad patvirtintume registraciją;
  • atvykdami į vairavimo mokyklos filialus Radviliškyje bei Šiauliuose.

Pastebėsime, jeigu neradote D kategorijos kursų datos registracijos formoje – kursai yra laikinai neorganizuojami.


KĄ GALITE VAIRUOTI TURĖDAMI D (AUTOBUSO VAIRUOTOJO) KATEGORIJĄ?

Jeigu jau turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, vairavimo mokykloje galite pradėti lankyti D kategorijos kursus. Šiai kategorijai yra priskiriamos transporto priemonės, kurios turi daugiau nei 8 sėdimąsias vietas (be vairuotojo vietos) ir yra skirtos keleiviams vežti. Transporto priemonės gali būti sujungtos su priekaba, kurių didžiausia leidžiamoji masė – ne daugiau kaip 750 kg.

D KATEGORIJA – NUO KADA GALITE JĄ MOKYTIS?

Svarbu akcentuoti, kad galioja amžiaus cenzas: D kategorijos mokymus galite lankyti tik tokiu atveju, jeigu Jums jau suėjo 24 metai. Išimtinę teisę mokytis D kategorijos kursus turi tie asmenys, kuriems yra 21 metai ir turi įgytą pradinę profesinę kvalifikaciją, leidžiančią vežti keleivius.

KODĖL VERTA RINKTIS JAGO VAIRAVIMO MOKYKLĄ?

Tokio pobūdžio transporto priemonių vairavimas atrodo tarsi tikras iššūkis, tačiau įgijus reikiamas žinias bei įgūdžius, autobuso vairavimo teisės gali įnešti daug naujų galimybių į Jūsų gyvenimą. Tad įgykite reikiamus gebėjimus ir atraskite geriausias šios veiklos ypatybes!

To pasiekti Jums padės profesionalūs mokytojai ir vairavimo instruktoriai: jie pasidalins su jumis žiniomis, padės formuoti reikiamus įgūdžius, suteiks atsakymus į iškilusius klausimus, sužinosite, kokie reikalavimai yra keliami vairuotojams. Garantuojamas vertingas ir efektyvus mokymas, kuriam pasibaigus jausitės drąsiai ir užtikrintai kelyje, gebėsite tinkamai vertinti susidariusias situacijas ir rasti geriausias išeitis!

Mokymus sudaro teorinės bei praktinės pamokos, o prireikus galima rinktis ir individualias teorijos konsultacijas su mokytoju. JAGO vairavimo mokykloje užtikrinamos visos priemonės geriausiam rezultatui pasiekti!

Mokiniams suteikiama visa reikalinga teorinė medžiaga, klasėse yra moderni įranga, leidžianti užtikrinti visavertį mokymosi procesą. Pamokų metu kiekvienas mokinys gali įtvirtinti įgytas turimas žinias bei įvertinti savo pasiruošimo lygį. Praktinių užsiėmimų metu paprastai pastebimos ir silpnosios vairuotojo pasiruošimo pusės, tad mokytojas nesunkiai gali identifikuoti tuos akcentus, kurių įsisavinimui verta skirti dar šiek tiek papildomo dėmesio.

95 KODAS D KATEGORIJOS VAIRUOTOJAMS

Nepamirškime, kad D kategorija yra neatsiejama ir nuo žinių atnaujinimo. Tad, mūsų mokykla yra puikus pasirinkimas ir tuo atveju, jei jums reikalinga 95 kodo Pradinė profesinė kvalifikacija arba tiesiog Periodinis profesinės kvalifikacijos atnaujinimas, kurio reikia D kategorijos vairuotojams, pažymėjimą įgijusiems dar iki 2008 metų rugsėjo 10 d. Šie kursai mūsų mokykloje organizuojami kiekvieną savaitę (trukmė siekia taip pat savaitę), todėl per trumpą laiko tarpą, Jums patogiu metu galite atnaujinti žinias.

Jei norite išlikti patrauklūs darbdaviui bei būti sėkmingais darbo rinkoje, turite nuolat augti bei mokytis naujų dalykų. Jei savo gyvenimą planuojate sieti su keleivių pervežimu, D kategorijos vairavimo teisės gali tapti viena išmintingiausių bei naudingiausių investicijų.


Dažniausiai užduodami klausimai – D kategorija

Nuo kiek metų galima įgyti D kategoriją?

D kategoriją galima įgyti nuo 24 metų. Išimtis taikoma asmenims, kurie turi pradinę profesinę kvalifikaciją.

Kam gali prireikti D kategorijos?

D kategorijos gali prireikti norint vežti daugiau nei 8 asmenis (galimybė vairuoti autobusus).

Kiek teikiama praktinio vairavimo pamokų?

Iš viso yra teikiama 15 praktinio vairavimo pamokų.

Registracija į kursus