Įgūdžių tobulinimas B kategorija

Kviečiame tobulinti B kategorijos vairavimo įgūdžius su profesionaliais vairavimo instruktoriais!

B kategorijos vairavimo įgūdžių tobulinimas skirtas tiems, kurie nori įtvirtinti savo vairavimo įgūdžius prieš egzaminą ar apskritai nori už vairo jaustis drąsiau: be vargo pastatyti automobilį norimoje laisvoje stovėjimo vietoje, drąsiai vairuoti automobilį esant intensyviam eismui.

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokyklos tikslas – perengti būsimus vairuotojus taip, jog egzaminų išlaikomumas VĮ „Regitra“ būtų iš pirmo karto!

 

Vairavimo mokymosi metu Jūsų dėmesys turi būti sutelktas ne į tai, kaip kuo greičiau išlaikyti mokyklinę galutinę įskaitą vairavimo mokykloje! Praktinio egzamino VĮ „Regitra“ išlaikymas iš pirmo karto Jums turi būti svarbiausias! 

Pasitobulinti vairavimo įgūdžius prieš egzaminą VĮ „Regitra“ kviečiame tiek savo, tiek kitų vairavimo mokyklų mokinius.

 

B kategorijos vairavimo įgūdžių tobulinimo pamokos dažnai reikalingos ir tiems, kurie nesėdėjo už automobilio vairo jau daug metų. Siekiant užtikrinti tiek vairuotojo tiek kitų eismo dalyvių saugumą – vairavimo įgūdžių tobulinimas (papildomi pravažiavimai) yra ypač rekomenduojami!

Papildomus pravažiavimus galite atlikti įvairių modelių transporto priemonėmis:
Škoda Rapid (automatinė pavarų dėžė)
Toyota Auris
Ford Focus
Volkswagen Golf
Volkswagen Polo

Vairavimo įgūdžių tobulinimui reikalinga vairuotojo medicininė pažyma ir viena dokumentinė nuotrauka (3×4).

 

KATEGORIJA   

JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOS MOKINIAMS

2 AKAD. VAL. KAINA (vienas pravažiavimas)

KITŲ VAIRAVIMO MOKYKLŲ MOKINIAMS

(2 AKAD. VAL. KAINA) (vienas pravažiavimas)

B

26 €

Perkant daugiau nei 3 pravažiavimus – nuolaidos!

26 €

Perkant daugiau nei 3 pravažiavimus – nuolaidos!

*Kainos nurodytos Šiaulių mieste
Vienas važiavimas trunka 2 akademines valandas.


 

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla Šiauliuose gali paruošti visų kategorijų vairuotojus! Kiekvienas, norintis tobulinti turimus vairavimo įgūdžius, yra laukiamas.

Vairavimo mokyklos mokytojai ir vairavimo instruktoriai supažindins Jus su visais vairavimo ypatumais, kurie užtikrinans kiekvienam iš Jūsų tik aukščiausio lygio žinias bei įgūdžius.

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose (centrinis biuras) įsikūrusi šalia spalvingomis reklamomis dėmesį patraukiančio ACM ekrano – prie „Rūtos“ saldainių fabriko. Iki šios mokyklos biuro vos penkios minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties!

JAGO vairavimo mokyklą Radviliškyje rasite prešais Vinco Kudirkos progimnaziją. Įėjimas į mokyklą iš kiemo pusės, antras aukštas.

JAGO – malonumas vairuoti.

Registracija į kursus