fbpx

Įgūdžių tobulinimas B kategorija

B KATEGORIJOS ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOJE

B kategorijos vairavimo įgūdžių tobulinimas skirtas tiems, kurie nori įtvirtinti savo vairavimo įgūdžius prieš egzaminą VĮ „Regitra” ar apskritai nori už vairo jaustis drąsiau: be vargo pastatyti automobilį norimoje laisvoje stovėjimo vietoje, drąsiai vairuoti automobilį esant intensyviam eismui, intuityviai reaguoti į ekstremalias situacijas. Papildomi pravažiavimai (papildomos vairavimo pamokos Šiauliuose) skirti tiems, kurie dar neišlaikė praktinio vairavimo įskaitos JAGO vairavimo mokykloje.

Pasitobulinti vairavimo įgūdžius prieš egzaminą VĮ „Regitra” kviečiame tiek savo, tiek kitų vairavimo mokyklų mokinius.

Esame pirmoji vairavimo mokykla Lietuvoje, suteikusi galimybę savo mokiniams rezervuoti pravažiavimų laikus aplikacijoje Timespex. Patogu ir paprasta! Naudojimo instrukcija.

Papildomus pravažiavimus galite atlikti įvairių modelių naujausiomis 2022/2023 metų transporto  priemonėmis. Verta paminėti, kad jos yra tokios pačios, kaip ir VĮ „Regitra” praktiniuose egzaminuose naudojamos transporto priemonės:

  • Peugeot 308
  • Kia Ceed (automatinė pavarų dėžė)
  • Kia Ceed

B kategorijos vairavimo įgūdžių tobulinimo pamokos dažnai reikalingos ir tiems, kurie nesėdėjo už automobilio vairo jau daug metų. Siekiant užtikrinti tiek vairuotojo tiek kitų eismo dalyvių saugumą – vairavimo įgūdžių tobulinimas yra ypač rekomenduojami!

DOKUMENTAI, KURIŲ REIKIA REGISTRUOJANTIS PAPILDOMIEMS PRAVAŽIAVIMAMS

  • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas
  • Vairuotojo medicininę sveikatos patikrinimo pažyma

B KATEGORIJOS PAPILDOMŲ PRAVAŽIAVIMŲ KAINA

Kategorija Kaina
B Nuo 40 €
*Vienas pravažiavimas trunka 90 min., 2 akademines valandas.

Registruotis galite:

  • telefonu +37060611712; +37060030802;
  • užpildę žemiau esančią registracijos formą – pasirinkite Įgūdžių tobulinimas B kategorija. Gavę Jūsų užklausą susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kad patvirtintume registraciją
  • atvykdami į vairavimo mokyklos filialus Radviliškyje bei Šiauliuose.

JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOS TIKSLAS – PARENGTI BŪSIMUS VAIRUOTOJUS TAIP, JOG EZAMINŲ IŠLAIKOMUMAS VĮ „REGITRA” BŪTŲ IŠ PIRMO KARTO!

JAGO specialistai sako: „Vairavimo mokymosi metu Jūsų dėmesys turi būti sutelktas ne į tai, kaip kuo greičiau išlaikyti mokyklinę galutinę įskaitą vairavimo mokykloje. Praktinio egzamino išlaikymas iš pirmo karto Regitroje Jums turi būti svarbiausias, todėl niekada neskubėkite išlipti iš mokomojo automobilio per anksti!”

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose ir Radviliškyje ruošia visų kategorijų vairuotojus. Kiekvienas, norintis tobulinti turimus vairavimo įgūdžius, yra laukiamas! Vairavimo mokyklos mokytojai ir vairavimo instruktoriai supažindins Jus su visais vairavimo ypatumais, kurie užtikrins kiekvienam iš Jūsų tik aukščiausio lygio žinias bei įgūdžius.


KAIP MUS RASTI?

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose (centrinis biuras) įsikūrusi šalia ACM ekrano – prie „Rūtos“ saldainių fabriko. Iki mokyklos biuro vos 4 minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties!

JAGO vairavimo mokyklą Radviliškyje rasite priešais Vinco Kudirkos progimnaziją. Įėjimas į mokyklą iš kiemo pusės, antras aukštas.


JAGO – mes už geriausius rezultatus!

Bendraukime Facebook.

Registracija į kursus