fbpx

Įgūdžių tobulinimas B kategorija

B kategorijos vairavimo įgūdžių tobulinimas skirtas tiems, kurie nori įtvirtinti savo vairavimo įgūdžius prieš egzaminą ar apskritai nori už vairo jaustis drąsiau: be vargo pastatyti automobilį norimoje laisvoje stovėjimo vietoje, drąsiai vairuoti automobilį esant intensyviam eismui, intuityviai reaguoti į ekstremalias situacijas.

JAGO vairavimo mokyklos tikslas – parengti būsimus vairuotojus taip, jog egzaminų išlaikomumas VĮ „Regitra“ būtų iš pirmo karto!

JAGO specialistai sako: „Vairavimo mokymosi metu Jūsų dėmesys turi būti sutelktas ne į tai, kaip kuo greičiau išlaikyti mokyklinę galutinę įskaitą vairavimo mokykloje. Praktinio egzamino išlaikymas iš pirmo karto Regitroje Jums turi būti svarbiausias, todėl niekada neskubėkite išlipti iš mokomojo automobilio per anksti!“

Pasitobulinti vairavimo įgūdžius prieš egzaminą VĮ „Regitra“ kviečiame tiek savo, tiek kitų vairavimo mokyklų mokinius.

Papildomus pravažiavimus galite atlikti įvairių modelių transporto priemonėmis:

  • Škoda Rapid (automatinė pavarų dėžė)
  • Toyota Auris
  • Ford Focus
  • Volkswagen Golf
  • Kia Ceed

 

B kategorijos vairavimo įgūdžių tobulinimo pamokos dažnai reikalingos ir tiems, kurie nesėdėjo už automobilio vairo jau daug metų. Siekiant užtikrinti tiek vairuotojo tiek kitų eismo dalyvių saugumą – vairavimo įgūdžių tobulinimas (papildomi pravažiavimai) yra ypač rekomenduojami!

Atvykdami į vairavimo mokyklą užsiregistruoti papildomiems pravažiavimams su savimi turėkite:

  • Vairuotojo medicininę sveikatos patikrinimo pažymą
  • Asmens dokumentą
KATEGORIJA    JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOS MOKINIAMS

2 AKAD. VAL. (1.30 val.)
B 32 €
Perkant 3 pravažiavimus, 4-am 50% nuolaida
Perkant 4 pravažiavimus, 5-am 60% nuolaida
Perkant 5 pravažiavimus, 6-am 70% nuolaida

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose ir Radviliškyje ruošia visų kategorijų vairuotojus. Kiekvienas, norintis tobulinti turimus vairavimo įgūdžius, yra laukiamas! Vairavimo mokyklos mokytojai ir vairavimo instruktoriai supažindins Jus su visais vairavimo ypatumais, kurie užtikrins kiekvienam iš Jūsų tik aukščiausio lygio žinias bei įgūdžius.


Vairavimo mokykla Šiauliuose (centrinis biuras) įsikūrusi šalia ACM ekrano – priešais „Rūtos“ saldainių fabriką. Iki mokyklos biuro vos keturios minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties!

Vairavimo mokyklą Radviliškyje rasite priešais Vinco Kudirkos progimnaziją. Įėjimas į mokyklą iš kiemo pusės, antras aukštas.

JAGO – mes už geriausius rezultatus!

Registracija į kursus