I. Jagmino vairavimo mokykla, kursai Šiauliuose, Radviliškyje, Joniškyje, Kuršėnuose
Horizontal title line - design element

Vertical title line - design element

C kategorija Kuršėnuose

NORINTIEMS VAIRUOTI SUNKVEŽIMIUS, SUNKIASVORIUS KROVININIUS AUTOMOBILIUS.

Kursų kaina €490 €460

Plačiau

Remiantis laimėta ES finansuojama programa,  C+CE kategorijos kursai Jums kainuos tik 590 Eur (740 Eur)  Sužinok daugiau čia :  https://vairuoti.lt/valstybes-finansuojami-cce-kursai/

 

 

JAGO – I. Jagmino vairavimo mokykloje C kategoriją išmokite kokybiškai, greitai ir užtikrintai. Tai puiki investicija į savo ateitį, tereikia tik užsiregistruoti į C kategorijos kursus mūsų vairavimo mokykloje, išklausyti C kategorijos vairavimo kursus, sėkmingai išlaikyti egzaminus, tada Jūs saugiai važiuosite kelyje ir atsiras galimybės surasti tinkamą darbo pasiūlymą. 

 

C kategorijos kursuose:

  • Teorijos mokymasis – 36 akad. val.;
  • Praktinio vairavimo pamokos -15 akad. val. su MAN TGA sunkvežimiais;
  • Galimybė įsigyti KET testų kodus (www.autotestai.lt). Profesionalų paruošti nuolat atnaujinami KET testai, atitinkantys VĮ „Regitra“ reikalavimus.
  • Kompiuterinė mokymo programa
  • Galimybė įsigyti KET knygutę su naujausiais pakeitimais.
  • Teorijos mokytojo konsultacijos;
  • Teorijos ir praktinio vairavimo įskaitos;
  • Naujausia speciali mokomoji medžiaga (spec. klausimams egzamine).

 

C kategorija – automobiliai, kurie nepriskiriami D1 ir D kategorijoms, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3500 kg, ir kurie skirti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius. Šios kategorijos automobiliai gali būti sujungti su priekabomis, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg.

 

C kategoriją galite pradėti mokytis, jei Jums jau suėjo 21 metai amžiaus ir turite B kategorijos teises. Asmenys, turintys profesinę kvalifikaciją, leidžiančią vežti krovinius gauna išimtinę teisę pradėti vairuoti C kategoriją nuo 18 metų amžiaus. Šiai kategorijai priskiriami automobiliai, sveriantys daugiau nei 3 500 kg, tačiau panašiai kaip ir B kategorijos priemonės gali vežti tik iki 8 keleivių (vairuotojas neįskaitomas). Pabaigus C kategorijos vairavimo kursus, išlaikius egzaminą ir įgijus vairuotojo pažymėjimą, Jums nėra suteikiama teisė valdyti CE kategorijos transporto priemones.

 

C kategorijos kaina Kuršėnuose nurodyta žemiau.

Kaina

490 €460

 

  

 Registruokis

1 variaciaj