I. Jagmino vairavimo mokykla, kursai Šiauliuose, Radviliškyje, Joniškyje, Kuršėnuose
Horizontal title line - design element

Vertical title line - design element

Papildomas mokymas (KET pažeidėjams) Kuršėnuose

PADARĖTE KET PAŽEIDIMŲ? PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS – GALIMYBĖ IR BŪTINYBĖ STABTELĖTI, PAANALIZUOTI SITUACIJĄ IR SĖSTI UŽ VAIRO TIK SU ATNAUJINTOMIS ŽINIOMIS IR POŽIŪRIU!

Kursų kaina €90

Plačiau

 

 

 

Papildomus mokymus Kuršėnuose pažeidėjams organizuoja JAGO – I. Jagmino vairavimo mokykla. Už KET pažeidimus Jums reikia išklausyti 1 dienos kursą, kuriuose atnaujinsite savo kelių eismo taisyklių žinias ir išnagrinėję visas pavojus keliančias situacijas Jūs vėl drąsiai sėsite prie vairo pasitikėdami savimi.

 

  • Papildomi vairavimo kursai vairuotojams vyksta kiekvieną antradienį nuo 8 val. (1 dienos kursai);
  • Psichologijos kursas (2 akad. val.), skirtas vairuotojo asmenybės bruožų, savybių, asmeninių vertybių, stereotipų įtakos elgesiui kelyje supratimui. Veda profesionalus psichologas;
  • Teorijos kursas (1 akad. val.). Naujausi kelių eismo taisyklių pakeitimai;
  • Praktinė saugaus, „eko“ vairavimo pamoka su vairavimo instruktoriumi (1 akad. val.);
  • Individuali Individuali KET pažeidimo (bauda už greičio viršijimą, už vairavimą be teisių ir už kitus KET pažeidimus) analizė su profesionaliu psichologu (1 akad. val.). Ką daryti, kad ateityje nebepatektumėte į panašias situacijas? Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, kad vairavimas keltų tik malonias asociacijas Jums ir kitiems eismo dalyviams;
  • Žinių patikrinimo testas, kurį sudaro 25 klausimai su pasirenkamais atsakymais. Žinių patikrinimo testas laikomas išlaikytu, jei teisingai atsakyta į ne mažiau, kaip 80 % klausimų.

 

Ką Jums reikia atsinešti į papildomas vairavimo pamokas?

  • Dokumentą, kuris patvirtina Jūsų asmens tapatybę (ID kortelę, pasą);
  • Policijos nutarimą, teismo sprendimą, įrodantį, kad Jums būtinos papildomos vairavimo pamokos;
  • Vairavimo teises (jei jos nebuvo atimtos);
  • Sveikatos patikrinimo medicininę pažymą, rodančią, kad galite vairuoti (forma 083-1/a).

 

Šiuos KET pažeidėjų kursus turėtumėte užbaigti per metus, skaičiuojant nuo kelių eismo taisyklių pažeidimo datos. Jums sėkmingai pabaigus kursą, visa informacija perduodama į VĮ „Regitra“ duomenų bazę.

Mūsų komandoje esantis kompetentingas teisininkas padės Jums sutvarkyti visą reikalingą dokumentaciją nuo pradžios iki sėkmingo teisių susigrąžinimo.

Norėdami užsiregistruoti į papildomus vairavimo kursus Kuršėnuose, užpildykite registracijos formą, esančią puslapio apačioje, o JAGO – I. Jagmino vairavimo mokyklos specialistai ir komandos nariai užtikrins kokybiškus ir greitus rezultatus.

 

KAINA

€90

Registruokis

1 variaciaj