I. Jagmino vairavimo mokykla, kursai Šiauliuose, Radviliškyje, Joniškyje, Kuršėnuose
Horizontal title line - design element

Vertical title line - design element

Papildomas mokymas (KET pažeidėjams) Radviliškyje

PADARĖTE KET PAŽEIDIMŲ? PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS – GALIMYBĖ IR BŪTINYBĖ STABTELĖTI, PAANALIZUOTI SITUACIJĄ IR SĖSTI UŽ VAIRO TIK SU ATNAUJINTOMIS ŽINIOMIS IR POŽIŪRIU!

Kursų kaina €90

Plačiau

 

 

Papildomi vairavimo kursai skirti asmenims, padariusiems KET pažeidimus. Papildomus mokymus Radviliškyje pažeidėjams organizuoja JAGO – I. Jagmino vairavimo mokykla. Mūsų instruktoriai yra pasiruošę Jums padėti atnaujinti savo kelių eismo taisyklių žinias ir išnagrinėję visas pavojus keliančias situacijas Jūs vėl drąsiai sėsite prie vairo ir jausite pasitikėjimą savimi.

 

  • Papildomi kursai vairuotojams vyksta kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 8 val. (1 dienos kursai);
  • Psichologijos kursas (2 akad. val.), skirtas vairuotojo asmenybės bruožų, savybių, asmeninių vertybių, stereotipų įtakos elgesiui kelyje supratimui. Veda profesionalus psichologas;
  • Teorijos kursas (1 akad. val.) Naujausi kelių eismo taisyklių pakeitimai;
  • Praktinė saugaus, „eko“ vairavimo pamoka su vairavimo instruktoriumi (1 akad. val.);
  • Individuali KET pažeidimo (bauda už greičio viršijimą, už vairavimą be teisių ir už kitus KET pažeidimus) analizė su profesionaliu psichologu (1 akad. val.). Ką daryti, kad ateityje nebepatektumėte į panašias situacijas? Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, kad vairavimas keltų tik malonias asociacijas jums ir kitiems eismo dalyviams;
  • Žinių patikrinimo testas, kurį sudaro 25 klausimai su pasirenkamais atsakymais. Žinių patikrinimo testas laikomas išlaikytu, jei teisingai atsakyta į ne mažiau, kaip 80% klausimų.

 

Ką Jums reikia atsinešti į papildomas vairavimo pamokas?

  •  Dokumentą, kuris patvirtina Jūsų asmens tapatybę (ID kortelę, pasą);
  • Policijos nutarimą, teismo sprendimą, įrodantį, kad Jums būtinos papildomos vairavimo pamokos;
  • Vairavimo teises (jei jos nebuvo atimtos);
  • Sveikatos patikrinimo medicininę pažymą, rodančią, kad galite vairuoti (forma 083-1/a).

 

Šiuos KET pažeidėjų kursus turėtumėte užbaigti per metus, skaičiuojant nuo kelių eismo taisyklių pažeidimo datos. Jums sėkmingai pabaigus kursą, visa informacija perduodama į VĮ „Regitra“ duomenų bazę.

Mūsų komandoje esantis kompetentingas teisininkas padės Jums sutvarkyti visą reikalingą dokumentaciją nuo pradžios iki sėkmingo teisių susigrąžinimo.

Norėdami užsiregistruoti į papildomus vairavimo kursus Radviliškyje, užpildykite registracijos formą, esančią puslapio apačioje, o JAGO – I. Jagmino vairavimo mokyklos specialistai ir komandos nariai užtikrins kokybiškus ir greitus rezultatus.

KAINA

€90

 

Registruokis

1 variaciaj