I. Jagmino vairavimo mokykla, kursai Šiauliuose, Radviliškyje, Joniškyje, Kuršėnuose
Horizontal title line - design element

Vertical title line - design element

D kategorija
Šiauliuose

TIEMS, KURIEMS REIKIA TEISĖS VAIRUOTI KELEIVINIO TRANSPORTO PRIEMONES, KURIOSE YRA DAUGIAU NEI 8 SĖDIMOS VIETOS BE VAIRUOTOJO.

Kursų kaina nuo €470 €450

Plačiau

C, CE ir D kategorijos kartu €1430  €1040 (sutaupote  €390)

Norite įgyti įgūdžių ir profesionalių žinių įgyti autobuso kategoriją? Jeigu jau turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, tai JAGO – I. Jagmino vairavimo mokykloje galite pradėti mokytis D kategorijos (autobuso vairuotojo kategorijos). Profesionalūs mokytojai ir instruktoriai perteiks Jums visus vairavimo ypatumus, todėl nebeliks abejonių savimi ir galėsite drąsiai jaustis kelyje.

 

D kategorijos kursuose:

  • Teorijos mokymasis – 36 akad. val.
  • Praktinio vairavimo pamokos – 15 akad. val. su NEOPLAN N 213 autobusu.
  • galimybė įsigyti KET testų kodus (www.autotestai.lt). Profesionalų paruošti nuolat atnaujinami KET testai, atitinkantys VĮ „Regitra“ reikalavimus.
  • Kompiuterinė mokymo programa
  • galimybė įsigyti KET knygutę su naujauiais pakeitimais.
  • Teorijos mokytojo konsultacijos
  • Teorijos ir praktinio vairavimo įskaitos
  • Naujausia speciali mokomoji medžiaga (spec. klausimams egzamine) 

 

D kategorija – automobiliai, skirti vežti keleivius ir turintys daugiau kaip aštuonias sėdimas vietas. Šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg.

Šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, tačiau jos svoris negali viršyti 750 kg. D kategorija galima tik tokiu atveju, jei Jums jau suėjo 24 metai. Išimtine teisę mokytis vairuoti D kategorijos kursus turi tie asmenys, kurie turi pradinę profesinę kvalifikaciją, leidžiančią vežti keleivius.

Mūsų vairavimo mokykla Šiauliuose užtikrins sistemingą kursų žinių perdavimą – kokybiškai, greitai ir užtikrintai.

Norėdami užsiregistruoti į D kategorijos vairavimo kursus Šiauliuose, užpildykite registracijos formą, esančią puslapio apačioje, o JAGO – I. Jagmino vairavimo mokyklos specialistai užtikrins kiekvienam mūsų mokyklos mokiniui aukščiausio lygio žinias ir įgūdžius. D kategorijos kaina yra nurodyta žemiau.

Kaina

470 €450 – EKSTERNU

490 €470STANDARTINĖ KAINA







 

 

 

 

 



Registruokis

1 variaciaj