Kodėl klientas renkasi mus

Kodėl žmonės renkasi mokytis JAGO vairavimo mokykloje?

Užsakymas

Akimirksniu reaguojame į Jūsų pateiktas užklausas dėl registracijos į kursus. Itin greitai suteikiame tikslią informaciją vairavimo mokymo klausimais.
Sukurta patogi registracijos į kursus forma leidžia Jums pasirinkti miestą, kuriame norite mokytis, taip pat kategorijas, kurias galima įsigyti JAGO vairavimo mokykloje ir patogią kursų datą. Jeigu reikiamos kategorijos norimu laiku nerandate, tuomet palikite mums žinutę „Bendraukime gyvai“ geltona spalva pažymėtoje formoje.

Dokumentai

Gavę registracijos užlausą akimirksniu susisiekiame ir plačiau papasakojame apie mokymuisi reikalingus dokumentus. Dokumentaciją, Jūsų patogumui, sutvarkome per kelias minutes. Atvykti į JAGO vairavimo mokyklą Šiauliuose arba Radviliškyje kviečiame Jums patogiu metu (darbo valandomis), kadangi Jūsų laikas mums yra svarbiausias!

Paslaugos

Teikiame visų kategorijų vairavimo mokymo paslaugas.
Besimokantiems A kategoriją, B kategoriją ar D kategoriją eksternu (savarankiškai) suteikiame specialią mokymosi medžiagą ir teorijos konsultacijas.
Nuomojame transporto priemones egzaminams VĮ „Regitra“, vykdome papildomą vairuotojų mokymą (KET pažeidėjų kursus). Užtikriname itin aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir siekiame kuo geresnių savo mokinių rezultatų.

Garantija

Mes didžiuojamės mūsų mokyklą baigusiais ir vairavimo pažymėjimą įgijusiais mokiniais. Kasmet joje mokosi daugiau mokinių. Žmonės, paklausti, kodėl jie renkasi JAGO vairavimo mokyklą, atsako, kad rekomendavo draugas arba pažįstamas žmogus, mokęsis šioje vairavimo mokykloje. Tai ir yra mūsų sėkmės garantas.

Įsitikinkite, kodėl JAGO naudingiau.

 

Registracija į kursus