fbpx

Kodėl klientai renkasi mus

Kodėl žmonės renkasi mokytis JAGO vairavimo mokykloje?

  • Esame pirmoji vairavimo mokykla Lietuvoje savo mokiniams suteikianti galimybę rezervuoti norimus pravažiavimų laikus išmaniojoje aplikacijoje TimeSpex!
  • Mūsų vairavimo mokyklos mokinių egzaminų rezultatai VĮ „Regitra“ yra neįtikėtinai aukšti, kadangi kiekvieną mokinį stengiamės paruošti ne tik galutinei praktinei įskaitai, kuri atliekama vairavimo mokykloje, tačiau ir VĮ „Regitra“ praktiniam egzaminui, kuris kiekvienam mokiniui yra pats svarbiausias!
  • JAGO autoparką sudaro net 18 skirtingų transporto priemonių!
  • Esame sertifikuoti „Stipriausi Lietuvoje 2017-2019“ ženklu.
  • Mokome vairuoti privačioje (nuosavoje) mokymo aikštelėje, kurioje Jūsų neblaškys kitų vairavimo mokyklų automobiliai!
  • Suteikiame galimybę už kursus mokėti išsimokėtinai (dalimis, be jokio pabrangimo).

 

Užsakymas

Akimirksniu reaguojame į Jūsų pateiktas užklausas dėl registracijos į kursus. Itin greitai suteikiame tikslią informaciją vairavimo mokymo klausimais.
Sukurta patogi registracijos į kursus forma leidžia Jums pasirinkti miestą, kuriame norite mokytis, taip pat kategorijas, kurias galima įgyti JAGO vairavimo mokykloje ir patogią kursų datą. Jeigu reikiamos kategorijos norimu laiku nerandate, tuomet palikite mums žinutę „Bendraukime gyvai“ geltona spalva pažymėtoje formoje.

Dokumentai

Dokumentaciją, Jūsų patogumui, sutvarkome per kelias minutes. Gavę registracijos užklausą kaip įmanoma greičiau susisiekiame ir plačiau papasakojame apie tai, kokių dokumentų reikia norint pradėti mokytis vairuoti.  Atvykti į JAGO vairavimo mokyklą Šiauliuose arba Radviliškyje kviečiame Jums patogiu metu mūsų darbo valandomis.

Paslaugos

Teikiame visų kategorijų vairavimo mokymo paslaugas.
Besimokantiems A kategoriją, B kategoriją ar D kategoriją eksternu (savarankiškai), nemokamai suteikiame specialią mokymosi medžiagą ir teorijos konsultacijas.
Nuomojame transporto priemones egzaminams VĮ „Regitra“, vykdome papildomą vairuotojų mokymą (KET pažeidėjų kursai). Užtikriname itin aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir siekiame kuo geresnių savo mokinių rezultatų.

Garantija

Profesionalūs vairavimo instruktoriai pasiruošę suteikti visą informaciją vairavimo mokymo klausimais. Mes be galo didžiuojamės mūsų mokyklą baigusiais ir vairavimo pažymėjimą įgijusiais mokiniais. Kiekvieno iš jų atsiliepimas skatina mus tobulėti, diegti inovacijas ir siekti aukščiausio!

Registracija į kursus