Mokymasis savarankiškai (eksternu)

Mokymasis savarankiškai (eksternu) – puikus būdas sutaupyti!

 

Puikiai mokantiems kelių eismo taisykles (KET) ir pasiruošus teorijos egzaminui savarankiškai JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla Šiauliuose ir Radviliškyje siūlo rinktis vien praktinio vairavimo pamokas!
Jeigu dar nepradėjai mokytis teorijos ir jauti, jog reikėtų profesionalų pagalbos – nieko nelauk ir atvyk į JAGO vairavimo mokyklą, nes tik čia besimokantiems eksternu suteikiamos ypatingos sąlygos ir visokeriopa pagalba!

 

Mokytis savarankiškai (eksternu) galite A, A1, A2, B ir D kategorijų kursus!

Mokymosi savarankiškai privalumai JAGO vairavimo mokykloje:

  • Galėsite išklausyti net penkias Jūsų pasirinktas teorijos pamokas!
  • Susisiekę su mumis per Facebook ir nurodę, jog norite mokytis eksternu – gausite NEMOKAMĄ prisijungimo kodą nuotoliniu būdu spręsti KET testus puslapyje www.autotestai.lt.
  • Jums patogiu laiku galėsite naudotis mūsų klasės kompiuteriuose esančia naujausia mokymo programa ir spręsti KET testus.
  • Galėsite konsultuotis su klasėje dirbančiu teorijos mokytoju.
  • Turėsite galimybę pasirinkti Jums patogų praktinių pravažiavimų laiką ir norimą instruktorių išmaniojoje aplikacijoje TimeSpex.
  • Mokymosi savarankiškai (eksternu) kursas galimas lengvųjų automobilių (B), motociklų (A, A1, A2) bei autobuso (D) vairuotojo kategorijoms.

 

Praktinio vairavimo trukmė, mokantis eksternu:

B kategorija – 30 akademinių val. (15 praktinio vairavimo pamokų)
A, A1, A2 kategorijų – 10 akademinių val. (5 praktinio vairavimo pamokos)
D kategorija – 15 akademinių valandų (7 praktinio vairavimo pamokos)


JAGO – malonumas vairuoti!

Kursas Kaina
A kategorija eksternu 205 €
A1 kategorija eksternu 229 €
A2 kategorija eksternu 205 €
B kategorija eksternu 349 €  329 €
B kategorija eksternu su automatu 369 €  349 €
D kategorija eksternu 450 €

 

O gal nori specialaus pasiūlymo skirto tik Tau? Susisiek su mumis per Facebook, nurodyk, jog Tave domina individualus pasiūlymas ir susisieksime su Tavimi. 


 

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla Šiauliuose, Radviliškyje, Joniškyje, Kuršėnuose gali paruošti visų kategorijų transporto priemonių vairuotojus. Drąsiai teigiame, jog galime patenkinti net reikliausių klientų poreikius!
Vairavimo mokyklos mokytojai ir vairavimo instruktoriai supažindins Jus su visais vairavimo ypatumais, užtikrinančiais kiekvienam iš Jūsų tik aukščiausio lygio žinias bei įgūdžius.

Registracija į kursus