fbpx

Mokymasis savarankiškai (eksternu)

Jeigu dar neišlaikėte teorijos egzamino VĮ „Regitra“

Sutaupyti galėsite ne tik pinigų, bet ir laiko, kadangi mūsų vairavimo mokykla Jums siūlo mokytis nuotoliniu būdu namuose su mūsų pagalba!
Jeigu dar nesiruošiate laikyti teorijos žinių patikrinimo egzamino ir jaučiate, jog reikėtų profesionalų pagalbos bei sukate galvą, nuo ko gi reikia pradėti – JAGO gali padėti startuoti lengviau! Užsiregistruoti vairavimo kursams eksternu galite dar neišlaikę teorijos egzamino. Po registracijos mūsų mokykla suteiks Jums visas galimybes ir priemones tikslingam teorijos mokymuisi, jog vairavimo kursai eksternu vyktų tinkamai ir sėkmingai.

 

Jeigu jau išlaikėte teorijos egzaminą

Puikiai mokate kelių eismo taisykles (KET) ir rankose laikote pažymą apie sėkmingai išlaikytą teorijos egzaminą Regitroje – praktinis vairavimas jau čia pat! Protingi registruojasi pravažiavimams iš anksto, todėl nelaukite, ir vos tik išlaikę egzaminą atvykite į JAGO-I. Jagmino vairavimo mokyklą Šiauliuose arba Radviliškyje užsiregistruoti vairavimo pamokoms.
Nepamirškite, jog išlaikytas teorijos egzaminas galioja tik metus laiko, todėl per šį laikotarpį turite suspėti atlikti privalomus praktinius pravažiavimus, išlaikyti mokyklinę galutinę įskaitą vairavimo mokykloje bei praktinį egzaminą VĮ „Regitra“. Nespėjus per metus laiko išlaikyti praktinio egzamino – teorijos egzaminas anuliuojamas ir jį teks laikyti iš naujo.

Vairavimo kursai eksternu – ne visoms kategorijoms!

Savarankiškai ruoštis teorijos egzaminui galite šioms kategorijoms: A, A1, A2 – motociklų, B – lengvojo automobilio ir D – autobuso. Akcentuosime, jog vairavimo kursai eksternu negalimi C ir/arba CE kategorijoms. Išklausyti privalomą teorijos kursą C, CE kategorijoms turite vairavimo mokykloje. Besiruošiantys AM kategorijos teorijos egzaminui gali rinktis – teoriją mokytis savarankiškai arba su vairavimo mokyklos pagalba, kadangi šią kategoriją taip pat galima mokytis savarankiškai.
Nesvarbu, kurios kategorijos teises ruošiatės įgyti – mūsų mokytojai ir instruktoriai rekomenduoja teorinius įgūdžius formuoti kartu su vairavimo mokyklos pagalba!

 

Mokymosi savarankiškai privalumai JAGO vairavimo mokykloje:

 • Galėsite nemokamai išklausyti net 3 Jūsų pasirinktas teorijos pamokas (A1, A2, A, B kategorijoms)!
 • Susisiekę su mumis per Facebook ir užsiregistravę į vairavimo eksternu gausite NEMOKAMĄ 336 val. trukmės prisijungimo kodą nuotoliniu būdu spręsti KET testus puslapyje www.autotestai.lt
 • Jums patogiu laiku galėsite naudotis mūsų klasės kompiuteriuose esančia naujausia mokymo programa ir spręsti KET testus.
 • Galėsite konsultuotis su klasėje dirbančiu teorijos mokytoju.
 • Turėsite galimybę pasirinkti Jums patogų praktinių pravažiavimų laiką ir norimą instruktorių programėlėje TimeSpex (A1, A2, A, B kategorijoms)
 • Kursai išsimokėtinai! Galėsite mokėti dalimis be pabrangimo.

 

Praktinis vairavimas mokantis eksternu trunka:

B kategorija – 30 akademinių val. (15 praktinio vairavimo pamokų)
A, A1, A2 kategorija – 10 akademinių val. (5 praktinio vairavimo pamokos)
D kategorija – 15 akademinių valandų (7 praktinio vairavimo pamokos)

 

ATMINKITE! Mokantis A, B ar D kategoriją eksternu, pirmiausia turite išsilaikyti žinių patikrinimo egzaminą VĮ „Regitra“. Tik sėkmingai išlaikę šį egzaminą galėsite pradėti daryti praktinius pravažiavimus vairavimo mokykloje. Teorijos įskaitos, mokantis eksternu, vairavimo mokykloje laikyti NEREIKIA!

 

Užsiregistruoti į vairavimo kursus eksternu JAGO vairavimo mokykloje galite dar neišlaikę teorijos egzamino VĮ „Regitra“.

 

Vykdami į teorijos egzaminą VĮ „Regitra“ su savimi turėkite:

 • Asmens dokumentą
 • Medicininę vairuotojo sveikatos patikrinimo pažymą 
 • Pirmosios pagalbos kursų išklausymo pažymėjimą (pirmos pagalbos kursus organizuoja JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla)

Atvydami į vairavimo mokyklą užsiregistruoti kursams eksternu su savimi turėkite:

 • Asmens dokumentą
 • Teorijos egzamino išlaikymo pažymą, gautą VĮ „Regitra“ (galima pristatyti vėliau)
 • Medicininę vairuotojo sveikatos patikrinimo pažymą (galima pristatyti vėliau)
 • 1 dokumentinę nuotrauką 3×4


Vairavimo kursų eksternu kaina

Vairavimo kursų kaina mokantis savarankiškai yra žymiai mažesnė nei mokantis kartu su grupe teoriją ir praktiką, todėl pasirinkę šį mokymosi metodą sutaupysite!

Kursas Kaina
A1 kategorija eksternu 229 €
A2 kategorija eksternu 205 €
A kategorija eksternu 205 €
B kategorija eksternu 329 €
B kategorija eksternu su automatu 349 €
D kategorija eksternu 450 €

Registruotis Jūsų norimos kategorijos kursams eksternu galite užpildę žemiau esančią registracijos formą, susisiekę su mumis per Facebook arba atvykę į JAGO-I. Jagmino vairavimo mokyklą Šiauliuose arba Radviliškyje.

Registracija į kursus