fbpx

Mokymasis savarankiškai (eksternu)

MOKYMOSI SAVARANKIŠKAI (eksternu) JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOJE

 • Jums patogiu laiku galėsite naudotis mūsų klasės kompiuteriuose esančia naujausia mokymo programa ir spręsti KET testus.
 • Galėsite konsultuotis su klasėje dirbančiu teorijos mokytoju.
 • Turėsite galimybę pasirinkti Jums patogų praktinių pravažiavimų laiką ir norimą instruktorių programėlėje Timespex.

Užsiregistruoti į vairavimo kursus eksternu JAGO vairavimo mokykloje galite dar neišlaikę teorijos egzamino VĮ „Regitra”.

ATMINKITE! Mokantis A ar B eksternu, pirmiausia turite išsilaikyti žinių patikrinimo egzaminą VĮ „Regitra”. Tik sėkmingai išlaikę šį egzaminą galėsite pradėti daryti praktinius pravažiavimus vairavimo mokykloje. Teorijos įskaitos, mokantis eksternu, vairavimo mokykloje laikyti NEREIKIA!

DOKUMENTAI, KURIŲ REIKIA REGISTRUOJANTIS  Į KURSUS EKSTERNU

 • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas
 • Teorijos egzamino išlaikymo pažyma, gauta VĮ „Regitra”
 • Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma

VAIRAVIMO KURSŲ EKSTERNU KAINA

Vairavimo kursų kaina mokantis savarankiškai yra žymiai mažesnė nei mokantis kartu su grupe teoriją ir praktiką, todėl pasirinkę šį mokymosi būdą sutaupysite!

Kursas Kaina
A1 kategorija eksternu 329 €
A kategorija eksternu / A2 kategorija eksternu 329 €
B kategorija eksternu 469 €
B kategorija ekstenu per 10 dienų 599 €
B kategorija eksternu su automatine pavarų dėže 499 €
A+B / A2+B kategorijos savarankiškai (eksternu) 689 €
A+B / A2+B kategorijos eksternu (B kategorija su automatine pavarų dėže) 739 €  

Registruotis galite:

 • telefonu +37060611712; +37060030802;
 • užpildę žemiau esančią registracijos formą – pasirinkite norimos kategorijos kursus eksternu. Gavę Jūsų užklausą susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kad patvirtintume registraciją.
 • atvykdami į vairavimo mokyklos filialus Radviliškyje bei Šiauliuose.

PRAKTINIO VAIRAVIMO MOKANTIS EKSTERNU TRUNKMĖ

B kategorija – 30 akademinių val. (15 praktinio vairavimo pamokų)
A, A1, A2 kategorija – 10 akademinių val. (5 praktinio vairavimo pamokos)

KĄ REIKIA TURĖTI VYKSTANT Į EGZAMINĄ REGITROJE

 • Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą
 • Medicininę vairuotojo sveikatos patikrinimo pažymą
 • Pirmosios pagalbos kursų išklausymo pažymėjimą (pirmos pagalbos kursus organizuoja JAGO vairavimo mokykla)

JEIGU DAR NEIŠLAIKĖTE TEORIJOS EGZAMINO VĮ „REGITRA“

Sutaupyti galėsite ne tik pinigų, bet ir laiko, kadangi mūsų vairavimo mokykla Jums siūlo mokytis nuotoliniu būdu namuose su mūsų pagalba!
Jeigu dar nesiruošiate laikyti teorijos žinių patikrinimo egzamino ir jaučiate, jog reikėtų profesionalų pagalbos bei sukate galvą, nuo ko gi reikia pradėti – JAGO gali padėti startuoti lengviau! Užsiregistruoti vairavimo kursams eksternu galite dar neišlaikę teorijos egzamino. Po registracijos mūsų mokykla suteiks Jums visas galimybes ir priemones tikslingam teorijos mokymuisi, jog vairavimo kursai eksternu vyktų tinkamai ir sėkmingai.

JEIGU JAU IŠLAIKĖTE TEORIJOS EGZAMINĄ

Jeigu puikiai mokate kelių eismo taisykles (KET) ir rankose laikote pažymą apie sėkmingai išlaikytą teorijos egzaminą Regitroje – praktinis vairavimas jau čia pat! Protingi registruojasi pravažiavimams iš anksto, todėl nelaukite, ir vos tik išlaikę egzaminą atvykite į JAGO vairavimo mokyklą Šiauliuose arba Radviliškyje užsiregistruoti vairavimo pamokoms.
Nepamirškite, jog išlaikytas teorijos egzaminas galioja tik metus laiko, todėl per šį laikotarpį turite suspėti atlikti privalomus praktinius pravažiavimus, išlaikyti praktinę galutinę įskaitą vairavimo mokykloje bei praktinį egzaminą VĮ „Regitra“. Nespėjus per metus laiko išlaikyti praktinio egzamino – teorijos egzaminas anuliuojamas ir jį teks laikyti iš naujo.

VAIRAVIMO KURSAI EKSTERNU – NE VISOMS KATEGORIJOMS!

Savarankiškai ruoštis teorijos egzaminui galite šioms kategorijoms: A, A1, A2 – motociklų, B – lengvojo automobilio. Akcentuosime, jog vairavimo kursai eksternu negalimi C ir/arba CE kategorijoms. Išklausyti privalomą teorijos kursą C, CE kategorijoms turite vairavimo mokykloje. Besiruošiantys AM kategorijos teorijos egzaminui gali rinktis – teoriją mokytis savarankiškai arba su vairavimo mokyklos pagalba, kadangi šią kategoriją taip pat galima mokytis savarankiškai.
Nesvarbu, kurios kategorijos teises ruošiatės įgyti – mūsų mokytojai ir instruktoriai rekomenduoja teorinius įgūdžius formuoti kartu su vairavimo mokyklos pagalba!


KAIP MUS RASTI?

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose (centrinis biuras) įsikūrusi šalia ACM ekrano – prie „Rūtos“ saldainių fabriko. Iki mokyklos biuro vos 4 minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties!

JAGO vairavimo mokyklą Radviliškyje rasite priešais Vinco Kudirkos progimnaziją. Įėjimas į mokyklą iš kiemo pusės, antras aukštas.

Registracija į kursus