Papildomi kursai pažeidusiems KET

Mokykloje rengiami papildomi kursai (KET pažeidėjams)

Asmenims, padariusiems KET pažeidimų, reikalingi papildomi vairavimo kursai, padėsiantys įsigilinti į padarytas klaidas, įvertinti save ir tik tada užtikrintai sėsti prie vairo. Šiauliuose papildomus mokymus pažeidėjams organizuoja JAGO – Irmanto Jagmino vairavimo mokykla. Mūsų instruktoriai yra pasiruošę Jums padėti atnaujinti savo kelių eismo taisyklių žinias, kad vairavimas vėl taptų malonus.

 

  • Papildomi kursai vairuotojams vyksta kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 8 val. (1 dienos kursai);
  • Psichologijos kursas (2 akad. val.), skirtas vairuotojo asmenybės bruožų, savybių, asmeninių vertybių, stereotipų įtakos elgesiui kelyje supratimui. Veda profesionalus psichologas;
  • Teorijos kursas (1 akad. val.) Naujausi kelių eismo taisyklių pakeitimai;
  • Praktinė saugaus, „eko“ vairavimo pamoka su vairavimo instruktoriumi (1 akad. val.);
  • Individuali KET pažeidimo (bauda už greičio viršijimą, už vairavimą be teisių ir už kitus KET pažeidimus) analizė su profesionaliu psichologu (1 akad. val.). Ką daryti, kad ateityje nebepatektumėte į panašias situacijas? Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, kad vairavimas keltų tik malonias asociacijas jums ir kitiems eismo dalyviams;
  • Žinių patikrinimo testas, kurį sudaro 25 klausimai su pasirenkamais atsakymais. Žinių patikrinimo testas laikomas išlaikytu, jei teisingai atsakyta į ne mažiau, kaip 80% klausimų.

 

Ką Jums reikia atsinešti į papildomas vairavimo pamokas?

  •  Dokumentą, kuris patvirtina Jūsų asmens tapatybę (ID kortelę, pasą);
  •  Policijos nutarimą, teismo sprendimą, įrodantį, kad Jums būtinos papildomos vairavimo pamokos;
  •  Vairavimo teises (jei jos nebuvo atimtos);
  •  Sveikatos patikrinimo medicininę pažymą, rodančią, kad galite vairuoti (forma 083-1/a).

 

Šiuos KET pažeidėjų kursus turėtumėte užbaigti per metus, skaičiuojant nuo kelių eismo taisyklių pažeidimo datos. Jums sėkmingai pabaigus kursą, visa informacija perduodama į VĮ „Regitra“ duomenų bazę.

Mūsų komandoje esantis kompetentingas teisininkas padės Jums sutvarkyti visą reikalingą dokumentaciją nuo pradžios iki sėkmingo teisių susigrąžinimo.

Norėdami užsiregistruoti į papildomus vairavimo kursus Šiauliuose, užpildykite registracijos formą, esančią puslapio apačioje, o JAGO – Irmanto Jagmino vairavimo mokyklos specialistai ir komandos nariai užtikrins kokybiškus ir greitus rezultatus.

Kursas Kaina
Standartinė kaina 90 €

*Kainos nurodytos Šiaulių mieste

Registracija į kursus