fbpx

AKCIJA! Registruokis į B kategoriją ir važiuok nemokamai!

AUTOMOBILYJE VEŽA TAVE AR VEŽI TU?

O GAL VAŽIUOK SU JAGO NEMOKAMAI!?

 

Tik iki 2019 m. kovo 1 d. B kategorija Šiauliuose ir Radviliškyke PIGIAU VISKO!

Užtenka šildyti keleivio sėdynę – pats laikas imti mokomojo automobilio vairą į rankas! O kai žinai, jog JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla dovanoja papildomus pravažiavimus B kategorijai ir nuolaidas kursams – neužsiregistruoti būtų gėda!

 

 

Jeigu užsiregistruosi į B kategorijos kursus eksternu (savarankiškai) galėsi rinktis:

  • kursus už 329 Eur ir DOVANĄ
  • kursus už 339 Eur ir DOVANĄ

Ir atmink, jog užsiregistruoti į B kategoriją eksternu (savarankiškai) gali net ir neturėdamas teorijos egzamino išlaikymo pažymos iš VĮ „Regitra“ ar medicininės vairuotojo sveikatos patikrinimo pažymos – šiuos dokumentus galėsi pristatyti vėliau.

Jeigu užsiregistruosi į B kategorijos kursus su grupe (su teorija) galėsi rinktis:

  • kursus už 339 Eur ir DOVANĄ
  • kursus už 349 Eur ir DOVANĄ
  • kursus už 359 Eur ir YPATINGĄ DOVANĄ.

 

Registruotis į kursus gali užpildęs žemiau esančią registracijos formą ir pasirinkęs norimą kursų datą.
Taip pat kviečiame atvykti tiesiogiai į vairavimo mokyklą Šiauliuose (Tilžės g. 128A) ir vairavimo mokyklą Radviliškyje (Vasario 16-osios g. 2-5).

JAGO – tik už geriausius rezultatus! Kviečiame ir Tave siekti geriausių rezultatų kartu! 🙂

Susisiek su mumis per Facebook arba telefonu.

 


*Speciali kursų kaina ir papildomi pravažiavimai dovanų suteikiami visiems, užsiregistravusiems į kursus iki kovo 1 d. Užsiregistravus eksternu būtina sumokėti pradinį įnašą 100 Eur, jog būtų pritaikytas specialus pasiūlymas. Registruojantis į grupinius užsiėmimus, registracijos formoje pasirinkite norimą kursų pradžios datą.
*Nuolaida kursams ir dovanos suteikiami tik tuomet, kai administracijoje nurodote, jog norite pasinaudoti šiuo specialiu pasiūlymu. Nenurodžius šios informacijos taikoma įprasta kursų kaina. 
*Akcijos ir specialūs pasiūlymai nesumuojami. Vairavimo mokykla pasilieka teisę bet kada keisti pasiūlymo sąlygas arba nutraukti pasiūlymą.

Registracija į kursus