Išlaikyk teorijos įskaitą iš 1 karto=Regitroje laikyk nemokamai

Lygybė visiškai teisinga ir tai visai ne matematinė užduotis!

 

Kaip pasinaudoti šiuo pasiūlymu:

 1. Mokykis B, A, A1, A2 arba A+B, A2+B kategorijos kursus su teorija ir praktika;
 2. Paskutinę teorijos pamoką kartu su visais laikyk privalomąją teorijos įskaitą;
 3. Išlaikęs teorijos įskaitą iš pirmo karto galėsi *VĮ „Regitra“ teorijos egzaminą laikyti nemokamai!
 4. SVARBU! Kuomet išlaikysi teorijos įskaitą, ne vėliau kaip per tris dienas atvyk į vairavimo mokyklos administraciją dėl papildomos informacijos suteikimo.

Sėdėti telefone per teorijos pamokas ir atsipalaiduoti nebus kada, kadangi tai nulems Tavo rezultatą paskutinės pamokos metu.

Stengtis įsiminti visą informaciją rekomenduojame pradėti jau nuo pirmojo susitikimo su mokytoju, o po kiekvienos pamokos – individualiai konsultuotis ir spręsti atitinkamos temos KET testus. 

Pasiūlymas galioja iki 2019 m. rugpjūčio 22 dienos registruojantis į šias A, A1, A2, B kategorijų grupes:

Šiauliuose

 • 2019-07-18, 18.00 val.
 • 2019-08-05, 16.30 val.
 • 2019-08-19, 18.00 val.

Radviliškyje

 • 2019-07-17, 16.00 val.
 • 2019-08-06, 18.00 val.
 • 2019-08-20, 16.00 val.

Sunku mokykloje – lengva Regitroje!

Mūsų vairavimo mokyklos mokinių teorijos įskaitų ir egzaminų išlaikymo rezultatai stulbinantys jau daug metų! Didžioji dalis Regitroje išlaiko iš pirmo karto, tačiau tai nulemia ne tik intensyvus KET testų sprendimas, bet ir pilnas KET knygutės nagrinėjimas, kritinių situacijų sprendimas pamokose, specialios JAGO mokomosios medžiagos analizavimas. 

Bijoti teorijos įskaitos – nereikia

Vairavimo mokykloje laikoma teorijos įskaita nėra tas pats, kas teorijos žinių patikrinimo egzaminas VĮ „Regitra“. Neišlaikius teorijos įskaitos vairavimo mokykloje galima sekančią dieną bandyti dar kartą. Tačiau nepamiršk, jog nemokamai laikyti teorijos egzaminą Regitroje galėsi, tik jeigu mūsų mokykloje išlaikysi teoriją iš pirmo karto. 🙂
VĮ „Regitra“ neišlaikius teorijos žinių patikrinimo egzamino, antrą kartą vykstant laikyti jį – teks mokėti iš naujo, todėl sėdėti vairavimo mokykloje ir spręsti KET testus nėra bereikalingas darbas. 

B kategorijos kursai trunka:

 • Teorinis mokymas – 40 akademinių valandų. 
 • Praktinis mokymas – 30 akademinių valandų. 

A, A1, A2 kategorijos kursai trunka:

 • Teorinis mokymas – 40 akademinių valandų. 
 • Praktinis mokymas – 10 akademinių valandų.

 

Registruotis kursams gali užpildžius registracijos formą esančią žemiau arba atvykus į JAGO vairavimo mokyklą Šiauliuose arba Radviliškyje. 


*Pasiūlymas galioja 1 kartą laikyti teorijos žinių patikrinimo egzaminą VĮ „Regitra“
*Pasiūlymas galioja išlaikius teorijos įskaitą paskutinę teorijos pamoką vairavimo mokykloje. Jeigu atsisakote laikyti įskaitą paskutinę pamoką ir/arba norite perkelti ją į kitą dieną – pasiūlymas nebegali būti pritaikomas. Tai galioja ir neatvykus į paskutinę teorijos pamoką vairavimo mokykloje.
*Kuomet išlaikoma teorijos įskaitą, ne vėliau kaip per tris dienas privaloma atvykti į vairavimo mokyklos administraciją dėl papildomos informacijos suteikimo ir apmokėjimo už egzaminą. Atvykus vėliau nei po trijų dienų pasiūlymas nebegalioja.
*Vairavimo mokykla pasilieka teisę bet kada nutraukti pasiūlymą arba keisti jo sąlygas.
*Akcijos ir specialūs pasiūlymai nesumuojami. 

Registracija į kursus