fbpx

Vairavimo mokykla Joniškyje

Vairavimo mokykla Joniškyje padeda pasiruošti nuotoliniu būdu populiariausių A ir B kategorijų vairuotojus. Tiems, kuriems reikalingi  kitų kategorijų pažymėjimai, tenka važiuoti mokytis į Šiaulius.

Joniškis nėra didelis miestas, tačiau sudėtingų sankryžų čia yra. Kai kada vairavimo instruktoriai juokaudami sako, kad profilaktiškai vertėtų naujiems vairuotojams išmokti važiuoti per šio miestelio sudėtingas sankryžas ir tuomet važiavimas Šiaulių gatvėmis neatrodys toks baisus.

Kokių kategorijų mokymus atlieka JAGO vairavimo mokykla, galite pamatyti daugiau panaršę mūsų interneto svetainėje. Apžiūrėkite viską ir, jei kils klausimų, parašykite mums.

JAGO vairavimo mokyklą joniškiečiai spėjo pamėgti, todėl kasmet joje mokosi daugiau mokinių. Žmonės, paklausti, kodėl jie renkasi JAGO vairavimo mokyklą, atsako, kad rekomendavo draugas arba pažįstamas žmogus, mokęsis šioje vairavimo mokykloje.

Joniškis – miestas šiaurės Lietuvoje, 39 km į šiaurę nuo Šiaulių. Dėl šios priežasties vairavimo mokykla Joniškyje su didesne mokymo baze nėra kuriama, todėl šio miesto gyventojams siūlome patogų ir greitą mokymosi būdą – eksternu.

JAGO vairavimo mokyklos centrinis biuras įsikūręs Šiauliuose, šalia spalvingomis reklamomis dėmesį patraukiančio ACM ekrano – prie „Rūtos“ saldainių fabriko.  Iki šios mokyklos biuro vos penkios minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties. Sutikit su tuo, kad joniškiečiams tikrai patogu mokytis šioje mokykloje. Juokaujant  netgi galima sakyti, kad tai yra beveik vairavimo mokykla Joniškyje.

Žinoma, mums norisi rekomenduoti JAGO vairavimo mokyklą, bet būtų tarsi nemandagu siūlyti save. Jeigu skaitote šias eilutes, tuomet jūs rimtai ieškote geros vairavimo mokyklos. Tiesa?

Vienintelis būdas įsitikinti, kad jūsų pasirinkimas yra geras, tai tiesiog užsiregistruoti pirmai pamokai apsilankant JAGO vairavimo mokykloje Šiauliuose arba užpildant kontaktų laukelį šioje svetainėje.  Po pirmosios pamokos nuspręsite, ar ši mokykla yra ta, kurioje norėtumėte mokytis.

Juk nieko neprarandate. Registracija nemokama, pirma pamoka taip pat nemokama, o tuomet galėsite palyginti su bet kurios kitos vairavimo mokyklos mokymais Joniškyje ar Šiauliuose.

Vairavimo mokykla Šiauliuose

Registracija į kursus