fbpx

Vairavimo mokykla Kuršėnuose

Šiandien bet kuri vairavimo mokykla Kuršėnuose gali paruošti populiariausių A ir B kategorijų vairuotojus. Tačiau ką daryti, jei reikalinga kitokia kategorija? Kuršėniškiams tenka ieškoti vairavimo mokyklų Šiauliuose.

Tada  kyla klausimas, kurią mokyklą pasirinkti, kad pirmas kartas laikant egzaminą būtų sėkmingas, kad būtų galima džiaugtis gana greitai gavus siekiamos kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Tarp naujokų sklando gandas, kad Šiauliuose VĮ „Regitra“ vairavimo egzaminą išlaikyti pirmuoju bandymu nėra galimybės. Tačiau tai tik gandas, nes šios įstaigos darbuotojai gerai dirba savo darbą ir siekia, kad Lietuvos keliais automobilius vairuotų tinkamai išmokyti žmonės.

Kuršėnai – labai gražus miestas, kurio dažnas gyventojas svajoja vairuoti automobilį. Žmonės to trokšta, nes automobilis simbolizuoja nevaržomą judėjimą. Juk nieko nėra geriau, kaip sėsti į nuosavą automobilį ir važiuoti, kur panorėjus.

Nori, nuvažiuoji pakvėpuoti grynu oru Daugėlių pušyne, paiškylauti prie vandens telkinių už miesto arba šiaip nusipirkti maisto produktų į naujai pastatytą prekybos centrą. Gyventi Kuršėnuose – vienas malonumas, o į darbą galima važinėti ir į Šiaulius. Nuosavas automobilis kuršėniškiams yra būtinybė.

Žmones, paklausti, kodėl jie pasirinko būtent Irmanto Jagmino vairavimo mokyklą, atsakė, kad ją rekomendavo draugas ar pažįstamas.

Kuršėnai yra didžiausias Lietuvos miestas, nesantis savivaldybės centras, nes vos už 25 kilometrų yra Šiauliai. Dėl šios priežasties vairavimo mokykla Kuršėnuose su didesne mokymo baze ir nėra kuriama. Šio miesto gyventojams mokytis vairuoti tenka vykti į Šiaulius.

JAGO vairavimo mokyklos centrinis biuras įsikūręs Šiauliuose, šalia spalvingomis reklamomis dėmesį patraukiančio ACM ekrano – prie „Rūtos“ saldainių fabriko.  Iki šios mokyklos biuro vos penkios minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties. Akivaizdu, kad kuršėniškiams tikrai patogu mokytis šioje mokykloje. Juokaujant galima pasakyti, kad tai yra JAGO vairavimo mokykla Kuršėnuose.

Žinoma, mums norisi rekomenduoti JAGO vairavimo mokyklą, bet būtų tarsi ir nemandagu siūlyti save. Jeigu skaitote šias eilutes, tuomet jūs rimtai ieškote geros vairavimo mokyklos. Tiesa?

Vienintelis būdas įsitikinti, kad jūsų pasirinkimas yra teisingas, tai tiesiog užsiregistruoti nemokamai pirmai pamokai apsilankant JAGO vairavimo mokykloje Šiauliuose arba užpildyti kontaktų laukelį šioje svetainėje. Tuomet nuspręsite, ar ši mokykla yra ta, kurioje norėtumėte mokytis.

Juk nieko neprarandate. Registracija nemokama, pirma pamoka taip pat nemokama, o tada galėsite palyginti su bet kurios kitos vairavimo mokyklos mokymais Kuršėnuose ar Šiauliuose.

Vairavimo mokykla Šiauliuose

Registracija į kursus