fbpx

Vairavimo mokykla Radviliškyje

Tarp būsimų vairuotojų ir besimokančių vairuoti sklando gandas, kad Šiauliuose VĮ „Regitra“ vairavimo egzaminą išlaikyti pirmuoju bandymu nėra galimybės. Tačiau tai tėra mitas, nes šios įstaigos darbuotojai gerai dirba savo darbą ir siekia, kad Lietuvos keliais automobilius vairuotų tinkamai išmokyti žmonės.

Šiame straipsnyje mes galėtume pasigirti, kad esame geriausi, kad daugumai mokinių pirmas kartas, laikant vairavimo egzaminą, yra sėkmingas, pateiktume gražius skaičius, tačiau nedarysime to. Norime, kad žmogus pats pasirinktų jam  tinkamiausią vairavimo mokyklą. Siekiame, kad į JAGO vairavimo mokyklą ateitų mokytis išgirdę kitų žmonių, kurie mokėsi pas mus, rekomendacijas.

vairavimo mokykla radviliskyjeIrmantas Jagminas, šios mokyklos įkūrėjas, mano, kad tai turi vykti natūraliai, be jokių viliojimų ar pasitelkiant skambias reklamos frazes. Žmonės turi gauti kokybiškas paslaugas ir siekiamą rezultatą mieste, kuriame gyvena.

Radviliškiečių patogumui yra atidaryta JAGO vairavimo mokykla Radviliškyje su didesne mokymo baze. Čia galima užsukti ir gyvai užduoti rūpimus klausimus apie vairavimo mokymo metodikas, sužinoti, kiek trunka mokymasis ir kokiais automobiliais važinėja mokyklos mokiniai.

JAGO vairavimo mokyklos centrinis biuras įsikūręs Šiauliuose, šalia spalvingomis reklamomis dėmesį patraukiančio ACM ekrano – prie „Rūtos“ saldainių fabriko.  Iki šios mokyklos biuro vos penkios minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties. Akivaizdu, kad radviliškiečiams tikrai patogu mokytis šioje mokykloje ir baigus ją gauti norimos kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

JAGO vairavimo mokykla Radviliškyje įsikūrusi Vasario 16-tosios g. 2-5, priešais Radviliškio Vinco Kudirkos progimnaziją. Jeigu esate radviliškietis, mus tikrai lengvai rasite. Žinoma, norisi jums rekomenduoti JAGO vairavimo mokyklą, bet būtų tarsi ir nemandagu siūlyti save. Jeigu skaitote šias eilutes, tuomet jūs rimtai ieškote geros vairavimo mokyklos. Tiesa?

Vienintelis būdas įsitikinti, kad jūsų pasirinkimas yra teisingas, tai tiesiog užsiregistruoti pirmai pamokai apsilankant JAGO vairavimo mokykloje Radviliškyje arba užpildyti kontaktų laukelį šioje svetainėje. Tuomet nuspręsite, ar ši mokykla yra ta, kurioje norėtumėte mokytis. Juk nieko neprarandate.

Registracija į kursus