Vairavimo mokykla Šiauliuose

Viena geriausia vairavimo mokykla Šiauliuose, kurios kiekvienam mokiniui iškart pavyksta išlaikyti vairavimo egzaminą. Žinoma, toks sakinys skamba patraukliai, tačiau sėkmė egzamino metu priklauso nuo žmogaus pasiruošimo ir jo įgūdžių.

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose ruošia įvairių kategorijų vairuotojus. Čia mokiniai pradeda mokytis nuo A iki D kategorijų ir sugrįžta tęsti  kitus vairavimo kursus. Kokių kategorijų mokymus vykdo JAGO vairavimo mokykla, galite pamatyti panaršę mūsų interneto svetainėje. Apžiūrėkite viską ir, jei kils klausimų, parašykite mums. Į klausimus atsakome greitai.

Irmanto Jagmino vairavimo mokyklos mokytojai ir vairavimo instruktoriai supažindina su visais vairavimo ypatumais, užtikrinančiais kiekvienam mūsų mokyklos mokiniui aukščiausio lygio žinias bei įgūdžius. Dauguma vairavimo mokyklų vairuotojų mokymui naudoja tokios pat markės automobilius, kaip ir VĮ „Regitra“ egzaminavimo metu, tačiau tai yra tik mitas, jog tada egzaminas išlaikomas lengviau. Juokais pasakytume, kad sėkmės amuletas labiau gali padėti.

Mūsų instruktoriai daug dėmesio skiria pradedančiojo vairuotojo baimės nugalėjimui. Vairavimo egzaminas prilygsta bet kokiam kitam egzaminui, kurio metu žmogus jaudinasi. Juk egzamino metu jis yra vienas su nepažįstamu egzaminuotoju, o iki tol buvo  pripratęs vairuoti automobilį, kai šalia sėdi vairavimo mokyklos instruktorius.

Pastebėjome, kad mokinys įpranta prie kasdieninės mokymo rutinos, todėl jam siūlome atlikti tęstinį vairavimo egzaminą. Tiesiog skiriamas kitas instruktorius ir kitas automobilis, kad mokinys pajustų pasikeitimą ir tokia situacija būtų nebenauja tikro egzamino metu. Mums yra didelis džiaugsmas matyti besišypsančius žmones, kurie sėkmingai išlaiko vairavimo teorinį ir praktinio vairavimo egzaminus. Kas kartą jaučiamės įvertinami ir mes patys.

JAGO vairavimo mokyklos centrinis biuras įsikūręs Šiauliuose, šalia spalvingomis reklamomis dėmesį patraukiančio ACM ekrano – prie „Rūtos“ saldainių fabriko.  Iki šios mokyklos biuro vos penkios minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties. Mokyklos pastatą iš karto pastebi kiekvienas praeinantis pėsčiomis ar pravažiuojantis automobiliu.  Didžiulės logotipo raidės ryškiai vaizduoja jog čia yra JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose.

Žinoma, mums norisi kiekvienam rekomenduoti JAGO vairavimo mokyklą, bet būtų, kaip ir nemandagu siūlyti save. Jeigu skaitote šias eilutes, tuomet jūs rimtai ieškote geros vairavimo mokyklos. Tiesa? Yra paprastas būdas mus įvertinti, tiesiog jums verta užsiregistruoti pirmai pamokai pasirenkant kursų kategorją.

Užsukite į JAGO vairavimo mokyklą Šiauliuose arba registruokitės per kontaktų formą šioje svetainėje ir suprasite ar ši mokykla yra ta, kurioje norėtumėte mokytis. Galų gale, juk nieko neprarandate. Registracija nemokama, pirma pamoka taip pat nemokama, o tuomet galėsite palyginti su bet kuria kita vairavimo mokykla Šiauliuose.

Vairavimo mokykla Šiauliuose

Registracija į kursus