fbpx

95 kodas

PRADINĖS PROFESINĖS KVALIFIKACIJOS KURSAI (95 kodas) JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOJE

 • Kursai organizuojami ne tik Šiauliuose, bet ir kituose Lietuvos miestuose, siūlomos įvairios mokymų datos.
 • Registruotis galite nuotoliniu būdu internetu, telefonu arba atvykus į vietą.
 • Iškilus klausimams, galite rinktis online konsultaciją, kurios metu gausite atsakymus į visus iškilusius klausimus, susijusius su mokymais, pavyzdžiui, kada vyks egzaminas, kokios yra apmokėjimo galimybės, kokius dokumentus reikia pateikti ir t. t.
 • Suteikiame papildomą informaciją įvairiais klausimais, pavyzdžiui, kam reikalingas 95 kodas, nuo kada privalomas, koks įstatymas reglamentuoja 95 kodo suteikimą ir t. t.
 • Savo žiniomis su Jumis dalinsis geriausi savo srities profesionalai!
 • Vairuotojams bus pateikiama visa mokymosi procesui reikalinga medžiaga
 • Kiekvienais metais mus pasirenka šimtai klientų, o mokymams pasibaigus, dalinasi geriausia patirtimi.
 • Jūsų šeimos nariui ar draugui reikalingi šie mokymai? Pas mus galite įsigyti ir dovanų čekį. Jo gavėjas galės rinktis 95 kodo kvalifikacijos įgijimo ar jos atnaujinimo kursus sau patogiu metu.

95 kodas

Laukiame Jūsų pasirenkant 95 kodo kvalifikacijos įgijimo ar jos atnaujinimui skirtus mokymus mūsų mokyklose!

95 KODAS – KAINA

Kursas Kaina
Pradinis profesinis mokymas (C, CE kat.) 350 €  
Pradinis profesinis mokymas (D kat.)  350 €  
Periodinis profesinis mokymas (C, CE kat.) 85 €
Periodinis profesinis mokymas (D kat.) 85 €
Pažymėjimo dublikato išdavimas 25 €
*Periodinis arba pradinis profesinis mokymas (C, CE, D kat.) 0 €
*Valstybė gali kompensuoti mokymus bei sutekti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu. Susisiekite su Užimtumo tarnyba ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. Plačiau >>

Registruotis galite:

 • telefonu +37060611712; +37060030802; +37060611704;
 • užpildę žemiau esančią registracijos formą – pasirinkite 95 kodas. Gavę Jūsų užklausą susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kad patvirtintume registraciją;
 • atvykdami į vairavimo mokyklos filialus Radviliškyje bei Šiauliuose.

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose, Radviliškyje bei kituose Lietuvos miestuose organizuoja  95 kodo mokymus

Mūsų vairavimo mokykla užtikrins sistemingą žinių perdavimą – kokybiškai, greitai ir užtikrintai! Pateikiama visa reikalinga mokomoji medžiaga, sprendžiami specializuoti testai, leidžiantys identifikuoti silpnąsias bei stipriąsias puses. Žiniomis dalijasi ilgametę patirtį sukaupę specialistai-mokytojai.

Kompetencijų vertinimo praktinės dalies egzaminų datos skelbiamos prasidėjus naujai mokymų grupei.

Kompetencijų vertinimo praktinės dalies egzaminas – balandžio 25 d. 

Kompetencijų vertinimo praktinės dalies egzaminų vieta Metalistų g. 2A, Šiauliai.

95 KODAS – KAS TAI YRA?

95 kodas – pradinė profesinė kvalifikacija arba kvalifikacijos tobulinimo periodiniai mokymai kroviniams ir / arba keleiviams vežti. JAGO vairavimo mokyklos profesionalai suteiks Jums visas reikalingas žinias ir įgūdžius 95 kodo kvalifikacijai įgyti.

KAM VAIRUOTOJŲ PROFESINIS MOKYMAS YRA PRIVALOMAS?

Siekiant suprasti, ar reikalingas 95 kodas, reikėtų prisiminti, kad jo reikia vairuotojams, įskaitant Lietuvos Respublikos vežėjų įdarbintiems, ne Europos Sąjungos piliečiams, vežantiems keleivius arba krovinius komerciniais tikslais C1, C1E, C, CE, D1, D1E, D, DE kategorijų transporto priemonėmis Europos Sąjungos teritorijos keliais.

95 KODO SUTEIKIMO EIGA IR GALIOJIMO TRUKMĖ

Išklausius pradinės profesinės kvalifikacijos kursą ir sėkmingai išlaikius pradinės profesinės kvalifikacijos egzaminą yra suteikiamas kvalifikacijos pažymėjimas. Gautą kvalifikacinį pažymėjimą reikia turėti su savimi vykstant į VĮ „Regitra“. VĮ „Regitra“ darbuotojai patvirtinę pažymėjimo autentiškumą įrašo „95“ prie atitinkamos kategorijos vairuotojo pažymėjime. Šalia įgytos kategorijos pažymima ir 95 kodo įgijimo data, kadangi gauta 95 kodo kvalifikacija galioja 5–erius metus, po to kvalifikaciją reikia atsinaujinti.

95 KODUI KELIAMI REIKALAVIMAI

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad Lietuvoje vairuotojams yra keliami ir tam tikri reikalavimai.

 • 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija kroviniams vežti privaloma, jei C1 ar C kategorija buvo įgyta po 2009 m. rugsėjo 10 d.
 • 95 kodas periodinė profesinė kvalifikacija kroviniams vežti privaloma, jei C1 ar C kategorija buvo įgyta iki 2009 m. rugsėjo 10 d. Taip pat jeigu praėjo 5 metai nuo pradinės kvalifikacijos įgijimo ir reikia atsinaujinti ją.
 • 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija keleiviams vežti privaloma, jei D1 ar D kategorija buvo įgyta po 2008 m. rugsėjo 10 d.
 • 95 kodas periodinė profesinė kvalifikacija keleiviams vežti privaloma, jei D1 ar  D kategorija buvo įgyta iki 2008 m. rugsėjo 10 d. taip pat jeigu praėjo 5 metai nuo pradinės kvalifikacijos įgijimo ir reikia atsinaujinti ją.

KAIP MUS RASTI?

JAGO vairavimo mokykla Šiauliuose (centrinis biuras) įsikūrusi šalia ACM ekrano – prie „Rūtos“ saldainių fabriko. Iki mokyklos biuro vos 4 minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties!

JAGO vairavimo mokyklą Radviliškyje rasite priešais Vinco Kudirkos progimnaziją. Įėjimas į mokyklą iš kiemo pusės, antras aukštas.


Dažniausiai užduodami klausimai – 95 kodas

Kodėl vairuotojams reikia 95 kodo kursų?

95 kodo kursai reikalingi norint įsidarbinti vairuotoju.

Kas gali gauti 95 kodą?

95 kodą gali gauti asmenys, kurie turi B kategorijos pažymėjimą.

Ar 95 kodui reikia būti išlaikius C ir CE kategorijų kursus?

Ne, nereikia. 95 kodui užtenka B kategorijos išlaikymo.

Registracija į kursus