fbpx

95 kodas

95 KODAS – KAS TAI YRA?

95 kodas – pradinė profesinė kvalifikacija arba kvalifikacijos tobulinimo periodiniai mokymai kroviniams ir / arba keleiviams vežti. JAGO-I. Jagmino vairavimo mokyklos profesionalai suteiks Jums visas reikalingas žinias ir įgūdžius 95 kodo kvalifikacijai įgyti. 

KAM VAIRUOTOJŲ PROFESINIS MOKYMAS YRA PRIVALOMAS?

Siekiant suprasti, ar reikalingas 95 kodas, reikėtų prisiminti, kad jo reikia vairuotojams, įskaitant Lietuvos Respublikos vežėjų įdarbintiems, ne Europos Sąjungos piliečiams, vežantiems keleivius arba krovinius komerciniais tikslais C1, C1E, C, CE, D1, D1E, D, DE kategorijų transporto priemonėmis Europos Sąjungos teritorijos keliais.

95 KODO SUTEIKIMO EIGA IR GALIOJIMO TRUKMĖ

Išklausius pradinės profesinės kvalifikacijos kursą ir sėkmingai išlaikius pradinės profesinės kvalifikacijos egzaminą yra suteikiamas kvalifikacijos pažymėjimas. Gautą kvalifikacinį pažymėjimą reikia turėti su savimi vykstant į VĮ „Regitra“. VĮ „Regitra“ darbuotojai patvirtinę pažymėjimo autentiškumą įrašo „95“ prie atitinkamos kategorijos vairuotojo pažymėjime. Šalia įgytos kategorijos pažymima ir 95 kodo įgijimo data, kadangi gauta 95 kodo kvalifikacija galioja 5 – erius metus, po to kvalifikaciją reikia atsinaujinti. 

95 KODUI KELIAMI REIKALAVIMAI

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad Lietuvoje vairuotojams yra keliami ir tam tikri reikalavimai. 

 • 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija kroviniams vežti privaloma, jei C1 ar C kategorija buvo įgyta po 2009 m. rugsėjo 10 d.
 • 95 kodas periodinė profesinė kvalifikacija kroviniams vežti privaloma, jei C1 ar C kategorija buvo įgyta iki 2009 m. rugsėjo 10 d. Taip pat jeigu praėjo 5 metai nuo pradinės kvalifikacijos įgijimo ir reikia atsinaujinti ją.
 • 95 kodas pradinė profesinė kvalifikacija keleiviams vežti privaloma, jei D1 ar D kategorija buvo įgyta po 2008 m. rugsėjo 10 d.
 • 95 kodas periodinė profesinė kvalifikacija keleiviams vežti privaloma, jei D1 ar  D kategorija buvo įgyta iki 2008 m. rugsėjo 10 d. taip pat jeigu praėjo 5 metai nuo pradinės kvalifikacijos įgijimo ir reikia atsinaujinti ją.

95 kodas

PRADINĖS PROFESINĖS KVALIFIKACIJOS KURSAI JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOJE

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla Šiauliuose bei Radviliškyje organizuoja šiuos 95 kodo mokymus:

Mūsų vairavimo mokykla užtikrins sistemingą žinių perdavimą – kokybiškai, greitai ir užtikrintai! Pateikiama visa reikalinga mokomoji medžiaga, sprendžiami specializuoti testai, leidžiantys identifikuoti silpnąsias bei stipriąsias puses. Žiniomis dalijasi ilgametę patirtį sukaupę specialistai.

KODĖL VERTA RINKTIS JAGO VAIRAVIMO MOKYKLĄ?

 • Kursai organizuojami ir Šiauliuose, ir Radviliškyje, siūlomos įvairios mokymų datos, todėl nesunkiai rasite  sau patogią datą ir sutaupysite laiko.
 • Registruotis galite nuotoliniu būdu – tai taip pat leidžia taupyti laiką! Galite rinktis registraciją internetu ar telefonu, tai – kas patogiausia Jums.
 • Ne paslaptis, kad daugelį žmonių domina kur 95 kodas pigiausiai. Belieka tik pridurti, kad pas mus Jūsų laukia geriausias kainos ir kokybės santykis!
 • Iškilus klausimams, galite rinktis online konsultaciją, kurios metu sužinosite atsakymus į visus iškilusius klausimus, susijusius su mokymais, pavyzdžiui, kada vyks egzaminas, kokios yra apmokėjimo galimybės, kokius dokumentus reikia pateikti ir t. t.
 • Internetinėje svetainėje rasite daug papildomos informacijos įvairiais klausimais, pavyzdžiui, kam reikalingas 95 kodas, nuo kada privalomas, koks įstatymas reglamentuoja 95 kodo suteikimą ir t. t.
 • Savo žiniomis su Jumis dalinsis geriausi savo srities profesionalai!
 • Vairuotojams bus pateikiama visa mokymuisi reikalinga medžiaga.
 • Mokymai vyks moderniose patalpose, kuriose yra šiuolaikiška įranga bei pagalbinės priemonės, reikalingos kokybiška ir efektyviam mokymosi procesui.
 • Kiekvienais metais mus pasirenka šimtai klientų, o mokymams pasibaigus, dalijasi geriausia patirtimi.
 • Jūsų šeimos nariui ar draugui reikalingi šie mokymai? Pas mus galite įsigyti ir dovanų čekį. Jo gavėjas galės rinktis 95 kodo kvalifikacijos įgijimo ar jos atnaujinimo kursus sau patogiu metu.

Laukiame Jūsų pasirenkant 95 kodo kvalifikacijos įgijimo ar jos atnaujinimui skirtus mokymus mūsų mokyklose!

95 KODAS – KAINA

Kursas Kaina
Pradinis mokymas (C, CE kat.) 355 €
Pradinis mokymas (D kat.) 355 €
Periodinis mokymas (C, CE kat.) 80 €
Periodinis mokymas (D kat.) 80 €

REGISTRACIJA Į KURSUS

Norėdami užsiregistruoti į profesinės kvalifikacijos įgijimo arba tobulinimo kursus – 95 kodo Šiauliuose, Radviliškyje, užpildykite žemiau esančią registracijos formą. Gavę Jūsų užklausą susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau, kad patvirtintume registraciją. Užsiregistruokite galite atvykę ir į bet kurią iš mūsų mokyklų.

KAIP MUS RASTI?

Mūsų vairavimo mokyklos centrinis biuras įsikūręs Šiauliuose, šalia spalvingomis reklamomis dėmesį patraukiančio ACM ekrano, prie „Rūtos“ saldainių fabriko. Iki šios mokyklos biuro vos penkios minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties.

JAGO vairavimo mokyklą Radviliškyje rasite prieš Vinco Kudirkos progimnaziją. Įėjimas – iš kiemo pusės. 

Vairuotojų pradinės kvalifikacijos kursai ir jų pratęsimas – puiki galimybė išlikti patraukliems darbo rinkoje. Atnaujinkite turimas žinias kartu su JAGO!

Registracija į kursus