A+B kategorijos kursai

A+B kategorijų kursai JAGO vairavimo mokykloje Šiauliuose, Radviliškyje!

Mokytis A ir B kategorijas kartu kviečiame JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykloje! Vienu metu mokysitės motociklo ir automobilio vairavimo teoriją, laikysite vieną teorijos egzaminą, o pravažiavimus galėsite daryti Jums patogiu metu rezervuojant norimą pravažiavimų laiką TimeSpex aplikacijoje! Atsakymas Jums, kodėl JAGO mokytis verta!

Registruotis į A kategorijos (motociklo teisėms įgyti) ir B kategorijos (autobilio vairavimo kursai) kursus galite užpildžius žemiau esančią registracijos formą. Gavę Jūsų registraciją susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau, kad patvirtume registraciją.

A + B kategorijų vairavimo kursuose:

 • Teorijos mokymas – 54 akademinės val.
 • B kategorijos praktinio vairavimo pamokos vyksta Šiauliuose – 30 akademinių val. su Škoda Rapid (automatinė pavarų dėžė), Toyota Auris, Ford Focus, Volkswagen Golf arba Volkswagen Polo automobiliu (pagal poreikį ir galimybes mokinius atsivežame ir parvežame).
 • A kategorijos praktinio vairavimo pamokos vyksta Šiauliuose – 10 akademinių val. su YAMAHA ar KAWASAKI motociklu.
 • *KET testų kodai (www.autotestai.lt) DOVANŲ! Profesionalų paruošti, nuolat atnaujinami KET testai, kuriuos nemokamai galėsite spręsti net 168 valandas!
 • Kompiuterinė mokymo programa vairavimo mokykloje. 
 • Teorijos mokytojo konsultacijos.
 • Teorijos ir praktinio vairavimo įskaitos (atskirai A ir B kategorijų).
 • *Naujausia speciali mokomoji medžiaga (spec. klausimai prieš egzaminus VĮ „Regitra“, praktiniai egzamino klausimai).
*Galioja tik užsiregistravus į grupinius mokymus. Mokantis eksternu – negalioja. 

A+B kategorijos kursai


Mokydamiesi A ir B kategorijas eksternu (savarankiškai) vairavimo mokykloje turėsite išlaikyti tik praktines galutines įskaitas! Teorijos įskaitų laikyti nereikės. 

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla padės Jums savarankiškai pasiruošti teorijos egzaminams VĮ „Regitra“. Užsiregistruoti į A ir B kategorijos kursus eksternu kviečiame Jums patogiu metu, vairavimo mokyklos darbo valandomis.

Užsiregistravę į vairavimo kursus eksternu turėsite galimybę, nemokamai konsultuotis su teorijos mokytoju, prisijungti į bet kurias 3 Jūsų pasirinktas teorijos pamokas NAUJIENA!      bei naudotis vairavimo mokyklos kompiuteriuose įdiegta mokomąja medžiaga (KET testų sprendimui).


Įgiję teisę vairuoti motociklus (A kategorija) ir lengvuosius automobilius (B kategorija), galėsite vairuoti mopedus ir lengvuosius keturračius (AM kategorija), triračius, mažos (A1 kategorija) ar vidutinės galios motociklus (A2 kategorija), galinguosius keturračius.

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokyklos mokiniai gali išsinuomoti transporto priemonę ir visas reikalingas apsaugas bei spec. batus motociklininkams A, A1 ir A2 kategorijos egzaminui  VĮ „Regitra“! 

Nuomojamas inventorius praktikos egzaminui VĮ „Regitra“:

 • motociklas (atitinkamos kategorijos);
 • atitinkamo tipo ir dydžio saugos šalmai;
 • alkūnių, kelių ir pečių apsaugos;
 • pirštinės (vyriškos ir moteriškos);
 • motociklininko batai (vyriški ir moteriški, pagal kojos dydį).

 

JAGO – malonumas vairuoti.

Kursas Kaina
A+B, A2+B  kategorijos 579 €   549 €!
A+B, A2+B  kategorijos savarankiškai (eksternu) 534 €  500 € 
A+B, A2+B  kategorija su automatine pavarų dėže 599 €  569 €
A+B, A2+B  kategorijos eksternu, su automatine pavarų dėže 554 €  520 €  

 


 • AM kategoriją sudaro mopedai ir lengvieji keturračiai motociklai. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti AM kategoriją – 15 metų.
 • A1 kategoriją sudaro motociklai, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125  cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg; triračiai, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti A1 kategoriją – 16 metų.
 • A2 kategoriją sudaro motociklai, kurių galia ne didesnė kaip 35 kW, galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,2 kW/kg ir kurie nėra kilę iš daugiau kaip du kartus galingesnės transporto priemonės. Minimalus amžius, nuo kurio galite įgyti teisę vairuoti A2 kategoriją yra 18 metų.
 • A kategorija – tai triračiai, kurių galia didesnė kaip 15 kW, ir motociklai. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 20 metų, išskyrus teisę vairuoti triračius. Norint įgyti teisę vairuoti A kategorijos motociklus, reikia turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą.Reikalavimas turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą netaikomas 24 metų sulaukusiems asmenims. Teisė vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW, suteikiama nuo 21 metų.
 • B kategorija – tai automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo. Šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg. Jie taip pat gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, tačiau šio junginio didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė kaip 4 250 kg; automobilio ir priekabos, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, junginį, kurio didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3 500 kg, leidžiama vairuoti tik išlaikius įgūdžių ir elgsenos patikrinimo egzaminą valstybės įmonėje „Regitra“. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 18 metų. Minimalus amžius, nuo kurio galima pradėti mokytis B kategoriją – 17 metų. 

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokyklos mokytojai ir instruktoriai suteiks Jums aukščiausio lygio žinias ir praktinius įgūdžius. Didžiuojamės savo mokinių egzaminų išlaikymo rezultatais, kurie kiekvieną mėnesį mus džiugina vis labiau. Kviečiame ir Jus prisijungti prie vienos stipriausių vairavimo mokyklų Šiaulių apskrityje ir siekti geriausių rezultatų kartu! JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla maloniai laukia Jūsų atvykstant!

Registracija į kursus