A1 kategorijos kursai

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla kviečia prisijungti prie A1 kategorijos kursų

 

A1 kategorijos kursai skirti ne jaunesniems kaip 16 metų asmenims. Jeigu siekiate įgyti teisę vairuoti A1 kategorijos transporto priemones, turite žinoti, jog šiai kategorijai priklauso motociklai, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125  cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg, taip pat triračiai, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW.

A1 kategorija suteikia teisę vairuoti ir mopedus bei lengvuosius keturračius (AM kategorija).

Registruotis į A1 kategorijos motociklo vairuotojo kursus JAGO vairavimo mokykloje Šiauliuose arba Radviliškyje galite užpildę žemiau esančią registracijos formą.

Asmenims, siekiantiems įgyti teisę vairuoti A1 kategorijos transporto priemones, teorijos egzaminui VĮ „Regitra“ galima ruoštis savarankiškai.

 

ATMINKITE! Jeigu mokotės A1 kategoriją eksternu (savarankiškai) – teorijos įskaitos vairavimo mokykloje laikyti nereikia. Laikote tik praktinę galutinę įskaitą. 

 

A1 kategorijos vairavimo kursuose (motociklo teisėms įgyti):

 • Teorijos mokymasis – 40 akademinių val.
 • Praktinio vairavimo pamokos vyksta Šiauliuose (pagal poreikį mokinius atsivežame ir parvežame) – 10 akad. val. su YAMAHA motociklu.
 • Galimybė įsigyti KET testų kodus (www.autotestai.lt). Profesionalų paruošti, nuolat atnaujinami KET testai, atitinkantys VĮ „Regitra“ reikalavimus.
 • Kompiuterinė mokymo programa vairavimo mokykloje.
 • Galimybė įsigyti KET knygutę su naujausiais pakeitimais.
 • Teorijos mokytojo konsultacijos.
 • Teorijos ir praktinio vairavimo įskaitos (mokantis A1 kategoriją eksternu teorijos įskaita vairavimo mokykloje nelaikoma).
 • Naujausia speciali mokomoji medžiaga (spec. klausimai prieš praktikos egzaminą VĮ „Regitra“, praktiniai egzamino klausimai).

Praktinio vairavimo mokymas A1 motociklo kategorijai įgyti vyksta nuo balandžio pradžios iki lapkričio pradžios (esant puikioms eismo sąlygoms – mokymo trukmė gali pailgėti).

Užsiregistruoti į šios kategorijos kursus kviečiame Jus bet kuriuo (net ir šaltuoju) metu. A1 kategorijos teorijos pamokas JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykloje galite lankyti ir šaltuoju sezonu.


JAGO – I. Jagmino vairavimo mokyklos mokiniams, besimokantiems A1, A2, A kategorijas, nuomojame transporto priemones praktikos egzaminui VĮ „Regitra“ ir visas reikalingas apsaugas bei spec. batus motociklininkams. 

Nuomojamas inventorius praktikos egzaminui VĮ „Regitra“:

 • motociklas (atitinkamos kategorijos);
 • atitinkamo tipo ir dydžio saugos šalmas;
 • alkūnių, kelių ir pečių apsaugos;
 • pirštinės (vyriškos ir moteriškos);
 • motociklininko batai (vyriški ir moteriški, pagal kojos dydį).

JAGO – malonumas vairuoti!

Kursas Kaina
A1 kategorija eksternu 229 €
Standartinė kaina 249 €

 


JAGO vairavimo mokyklos centrinis biuras įsikūręs Šiauliuose, šalia spalvingomis reklamomis dėmesį patraukiančio ACM ekrano prie „Rūtos“ saldainių fabriko. Iki šios mokyklos biuro vos penkios minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties. Mokyklos pastatą iš karto pastebėsite praeidamas pėsčiomis ar pravažiuodamas automobiliu.

Radviliškyje JAGO vairavimo mokyklą rasite priešais pat V. Kudirkos progimnaziją. Įėjimas iš kiemo pusės, antrame aukšte.

Registracija į kursus