fbpx

A1 kategorijos kursai

JAGO vairavimo mokykloje organizuojami A1 kategorijos kursai, kuriuos sudaro teorija ir praktika. Užsiėmimų metu išmoksite valdyti šią kategoriją atitinkantį motociklą ir pasiruošite tiek teorijos tiek praktikos A1 kategorijos egzaminui VĮ „Regitra“.

NUO KELIŲ METŲ GALITE REGISTRUOTIS?

A1 kategorijos kursai skirti ne jaunesniems kaip 16 metų asmenims.
Jeigu siekiate įgyti teisę vairuoti A1 kategorijos transporto priemones, turite žinoti, jog šiai kategorijai priklauso motociklai, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125  cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg, taip pat triračiai, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW.

A1 kategorija suteikia teisę vairuoti ir mopedus bei lengvuosius keturračius (AM kategorija).

Registruotis į A1 kategorijos motociklo vairuotojo kursus JAGO vairavimo mokykloje Šiauliuose arba Radviliškyje galite užpildę žemiau esančią registracijos formą.

A1 KATEGORIJOS VAIRAVIMO KURSUOSE (MOTOCIKLO TEISĖMS ĮGYTI):

 • Teorijos mokymasis – 40 akademinių val., kurių užteks susipažinti su kelių eismo taisyklėmis, A1 kategoriją atitinkančio motociklo sandara bei važiavimo juo ypatumais.
 • Praktinio vairavimo pamokos vyksta Šiauliuose – 10 ak. val. su YAMAHA motociklu. Šių užsiėmimų metu mokysitės motociklą valdyti aikštelėje, o vėliau išriedėsite į miestą, kad tobulintumėte įgūdžius realiame eisme.
 • KET testų kodas DOVANŲ*, kuriuo galėsite naudotis net 168 valandas! (www.autotestai.lt) Profesionalų paruošti, nuolat atnaujinami KET testai, atitinkantys VĮ „Regitra“ reikalavimus. Vairavimo teisių įgijimas ir laikymas bus paprastesnis, jei daug praktikuositės spręsdami KET testus.
 • Kompiuterinė mokymo programa vairavimo mokykloje.
 • Motociklo vairuotojo apsaugų (aprangos) nuoma egzaminui VĮ „Regitra“.
 • Teorijos mokytojo konsultacijos.
 • Teorijos ir praktinio vairavimo įskaitos (mokantis A1 kategoriją eksternu teorijos įskaita vairavimo mokykloje nelaikoma).
 • Naujausia speciali mokomoji medžiaga (spec. klausimai prieš praktikos egzaminą VĮ „Regitra“, praktiniai egzamino klausimai).

Baigę motociklo (A1 kategorija) vairavimo kursus mūsų mokykloje iš išlaikę baigiamąsias įskaitas Jūs išmanysite reikiamas kelių eismo taisykles bei gebėsite labai gerai valdyti šią kategoriją atitinkantį motociklą.

Planuodami kursų laiką/pradžią atminkite, jog A1 motociklo vairavimo teisės galimos tik nuo 16 metų.

KOKIAIS MĖNESIAIS VYKDOMI PRAKTINIAI VAŽIAVIMAI?

Praktinio vairavimo mokymas A1 motociklo kategorijai įgyti vyksta nuo balandžio pradžios iki lapkričio pradžios (esant puikioms eismo sąlygoms – mokymo trukmė gali keistis).

Užsiregistruoti į šios kategorijos kursus kviečiame Jus bet kuriuo (net ir šaltuoju) metu. A1 kategorijos teorijos pamokas JAGO vairavimo mokykloje galite lankyti ir žiemos sezonu.

A1 KATEGORIJA EKSTERNU ≠ A1 KATEGORIJA SU GRUPE (SU TEORIJA IR PRAKTIKA)

Asmenims, siekiantiems įgyti teisę vairuoti A1 kategorijos transporto priemones, teorijos egzaminui VĮ „Regitra“ galima ruoštis savarankiškai. Tokiu atveju siūlome profesionaliai paruoštą mokomąją medžiagą, padėsiančią paspartinti mokymosi procesą ir kur kas paprasčiau įsisavinti esmines taisykles, o teorijos testai (bilietai) bus daug lengviau įkandami.

 ATMINKITE! Jeigu mokotės A1 kategoriją eksternu (savarankiškai) – teorijos įskaitos vairavimo mokykloje laikyti nereikia. Laikote tik praktinę galutinę įskaitą. 

A1 KATEGORIJA TURINT B KATEGORIJĄ (B kategorijos praplėtimas)

Lengviau įgyti A1 kategoriją gali tie, kurie jau yra sulaukę 24 metų ir turi 2 metų B kategorijos vairavimo stažą. Apie tai daugiau informacijos rasite čia. 

Į PRAKTIKOS EGZAMINĄ VĮ „REGITRA“ GALITE VYKTI SU JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOS TRANSPORTO PRIEMONE!

Tai leidžiama A, A1, A2 kategorijoms. Išsinuomokite reikiamos kategorijos motociklą bei kitą būtiną įrangą mūsų vairavimo mokykloje ir į egzaminą keliaukite užtikrinčiau, be streso, labiau pasitikėdami savo jėgomis. Kodėl? Sėsti ant motociklo, kuriuo manevravote jau ne kartą, bus daug lengviau, nei ant to, kuriuo nesate važiavę. Tiesa, A1 transporto priemonei keliami tokie reikalavimai:

 • vidaus degimo variklio darbinis tūris – a1 kategorijos motociklų varikliai yra ne mažiau kaip 115 cm3 ir ne daugiau kaip 125 cm3;
 • vardinė galia – ne didesnė kaip 11 kW (15 AG);
 • galios ir masės santykis – ne didesnis kaip 0,1 kW/kg;
 • A1 motociklai, kurie išvysto ne mažesnį kaip 90 km/h greitį.

Praktikos egzaminą VĮ „Regitra“ sudaro dalis aikštelėje ir kita dalis – vairavimas realiame eisme.

Laikant vairavimo teises, egzaminui reikalinga speciali motociklininko apranga: saugos šalmas, alkūnių, kelių ir pečių apsaugos, batai ir pirštinės. Dėl motociklininko aprangos nuomos VĮ „Regitra“ egzaminui susisiekite su vairavimo mokyklos administracija. 

JAGO VAIRAVIMO MOKYKLOS MOKINIAMS, BESIMOKANTIEMS A1, A2, A KATEGORIJAS, NUOMOJAME VISAS REIKALINGAS APSAUGAS BEI SPEC. BATUS MOTOCIKLININKAMS

Nuomojamas inventorius praktikos egzaminui VĮ „Regitra“:

 • motociklas (atitinkamos kategorijos);
 • atitinkamo tipo ir dydžio saugos šalmas;
 • alkūnių, kelių ir pečių apsaugos;
 • pirštinės (vyriškos ir moteriškos);
 • motociklininko batai (vyriški ir moteriški, pagal kojos dydį).

DOKUMENTAI, KURIŲ REIKIA ATVYKSTANT UŽSIREGISTRUOTI Į A1 KATEGORIJOS KURSUS:

 • Asmens dokumentas
 • Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma

A1 kategorijos kaina

Kursas Kaina
A1 kategorija 278 €  
B kategorijos praplėtimas 180 €
**Motociklo nuoma egzaminui VĮ „Regitra“ 45 €
*KET kodas dovanojamas tik mokantis A1 kategoriją kartu su teorija vairavimo mokykloje (eksternu negalioja).
**Nuomojantis motociklą kartu su spec. apsaugomis ir motociklininko batais (pilnas komplektas) – visam inventoriui taikoma speciali, mažesnė kaina.

JAGO vairavimo mokyklos centrinis biuras įsikūręs Šiauliuose, šalia spalvingomis reklamomis dėmesį patraukiančio ACM ekrano prie „Rūtos“ saldainių fabriko. Iki šios mokyklos biuro vos penkios minutės kelio pėsčiomis nuo autobusų stoties. Mokyklos pastatą iš karto pastebėsite praeidamas pėsčiomis ar pravažiuodamas automobiliu.

Radviliškyje JAGO vairavimo mokyklą rasite priešais pat V. Kudirkos progimnaziją. Įėjimas iš kiemo pusės, antrame aukšte.


Dažniausiai užduodami klausimai – A1 kategorija

Per kiek laiko išsilaikysiu vairavimo mokykloje A1 kategoriją?

Priklausomai nuo to, mokysitės eksternu ar su grupe - mokymai gali trukti nuo 2 savaičių iki dviejų mėnesių.

Man yra 15 metų, ar galiu laikyti A1 teises?

Ne, A1 teises galima laikyti tik sulaukus 16 metų, įskaitant teorijos mokymosi pradžią.

Ar A1 kategorijai būtinas praktikos egzaminas?

A1 kategorijos praktinių įgūdžių egzaminą Regitroje laikyti galėsite tik išlaikę galutinę praktinę įskaitą vairavimo mokykloje.

Registracija į kursus