fbpx

Įgūdžių tobulinimas A kategorija

Papildomi pravažiavimai (papildomos vairavimo pamokos Šiauliuose) skirti tiems, kurie nori pasitobulinti motociklo vairavimo įgūdžius prieš egzaminą VĮ „Regitra“. Praktinių įgūdžių tobulinimas dažnai reikalingas ir tiems, kurie nevairavo motociklo jau ilgą laiką ir nori atnaujinti jau seniai įgytus motociklo vairavimo įgūdžius.

Papildomus pravažiavimus galėsite atlikti norimą dieną su Jūsų pasirinktu laiku registruojantis per Timespex programėlę. 

JAGO vairavimo mokyklos draugiški ir profesionalūs instruktoriai padės Jums vairuojant motociklą jaustis drąsiau, taip pat galėsite nesijaudinti dėl parkavimosi įgūdžių stokos, kadangi išmoksite be vargo pastatyti motociklą norimoje laisvoje stovėjimo vietoje bei drąsiai vairuoti motociklą esant intensyviam eismui.

Papildomos vairavimo pamokos Šiauliuose dažnai reikalingos ir kitų vairavimo mokyklų mokiniams, kuriems nepavyko išlaikyti vairavimo egzamino iš pirmo ar antro karto. 

Kviečiame užsiregistruoti papildomai motociklo vairavimo pamokai prieš pat praktinį egzaminą Regitroje. Pasibaigus pamokai galėsite iš karto tuo pačiu motociklu vykti į egzaminą, o Jus iš galo lydės mūsų praktikos instruktorius. Taipogi praktiniam egzaminui Šiauliuose galite išsinuomoti visas reikiamas motociklininko apsaugas.

Atvykdami į vairavimo mokyklą užsiregistruoti papildomiems pravažiavimams su savimi turėkite:

  • Vairuotojo medicininę sveikatos patikrinimo pažymą
  • Asmens dokumentą

Papildomų motociklo vairavimo pamokų kaina:

KATEGORIJA JAGO MOKYKLOS MOKINIAMS
KITŲ MOKYKLŲ MOKINIAMS
(2 AKADEMINIŲ VALANDŲ KAINA, 90 MIN.)
A, A1, A2 55 €
Perkant 3 pravažiavimus, 4-am 50% nuolaida
Perkant 4 pravažiavimus, 5-am 60% nuolaida
Perkant 5 pravažiavimus, 6-am 70% nuolaida

Vienas pravažiavimas trunka 2 akademines valandas.

Registracija į kursus