fbpx

Įgūdžių tobulinimas A kategorija

Papildomi pravažiavimai (papildomos vairavimo pamokos Šiauliuose) skirti tiems, kurie nori pasitobulinti motociklo vairavimo įgūdžius prieš egzaminą VĮ „Regitra“. Praktinių įgūdžių tobulinimas dažnai reikalingas ir tiems, kurie nevairavo motociklo jau ilgą laiką ir nori atnaujinti jau seniai įgytus motociklo vairavimo įgūdžius.

Papildomus pravažiavimus galėsite atlikti norimą dieną su Jūsų pasirinktu laiku registruojantis per TimeSpex programėlę. 

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokyklos draugiški ir profesionalūs instruktoriai padės Jums vairuojant motociklą jaustis drąsiau, taip pat galėsite nesijaudinti dėl parkavimosi įgūdžių stokos, kadangi išmoksite be vargo pastatyti motociklą norimoje laisvoje stovėjimo vietoje bei drąsiai vairuoti motociklą esant intensyviam eismui.

Papildomos vairavimo pamokos Šiauliuose dažnai reikalingos kitų vairavimo mokyklų mokiniams, kuriems nepavyko išlaikyti vairavimo egzamino iš pirmo ar antro karto. 

 

Atvykdami į vairavimo mokyklą užsiregistruoti papildomiems pravažiavimams su savimi turėkite:

  • Vairuotojo medicininę sveikatos patikrinimo pažymą

 

KATEGORIJA JAGO MOKYKLOS MOKINIAMS
(1 AKAD. VAL. KAINA)
KITŲ MOKYKLŲ MOKINIAMS
(1 AKAD. VAL. KAINA)
A 17,50 € 17,50 €
A1 17,50 € 17,50 €
A2 17,50 € 17,50 €
Perkant 3 važiavimus, ketvirtam – 50% nuolaida
Perkant 4 važiavimus, penktam – 60% nuolaida
Perkant 5 važiavimus, šeštam – 70% nuolaida

Vienas pravažiavimas trunka 2 akademines valandas.
* Registruotis per programėlę galite tik iš anksto apmokėjus už papildomas vairavimo pamokas pavedimu, grynaisiais arba banko kortele (atsiskaitymas banko kortele galimas tik Šiaulių vairavimo mokykloje). 

Registracija į kursus