fbpx

Kaip išlaikyti praktikos egzaminą iš pirmo karto?

Kaip padidinti tikimybę praktikos egzaminą Regitroje išlaikyti iš pačio pirmo karto?

 

Jūsų tikimybė išlaikyti A, B ar C kategorijų egzaminą padidėja net iki 80%, kuomet dieną prieš lemtingą akistatą su egzaminuotoju atliekate papildomą pravažiavimą su vairavimo instruktoriumi, iki 60% didesnė sėkmės tikimybė yra, jeigu egzaminas po 2-3 dienų, iki 40 % – jeigu egzaminas po 4-6 dienų.

Jeigu žinote, kada laikysite vairavimo egzaminą VĮ „Regitra”, susisiekite su mūsų vairavimo mokyklos instruktoriumi, pas kurį mokėtės vairuoti ar pasirinkite bet kurį kitą Jums patiksiantį. Instruktorių ir automobilių pasirinkimas gausus, tad galite vairavimo įgūdžius pasitobulinti prieš egzaminą ne su 1, o su 2, 3 ar net 4 skirtingais instruktoriais bei mokomaisiais automobiliais!

  • Papildoma vairavimo pamoka prieš egzaminą su instruktoriumi padės nusiraminti artėjant egzamino dienai. Pokalbio su instruktoriumi metu galėsite papasakoti savo silpnybes ir baimes, kurios, manote, gali Jums pakišti koją egzamino metu, o silpnybes paversti stiprybėmis, atliekant praktinius manevrus su automobiliu, motociklu ar sunkvežimiu mieste.
  • Jeigu visų mokymų metu praktines vairavimo pamokas atlikinėjote su tuo pačiu vairavimo instruktoriumi, jis puikiai atsimena ir žino Jūsų dažniausiai daromas klaidas bei silpnesnes vietas. Vienas papildomas pravažiavimas prieš egzaminą bus puikus „įrankis” pasistūmėjimui prisiminti, kokių klaidų nekartoti.
  • Jeigu paskutinis pravažiavimas vairavimo mokykloje buvo seniau nei prieš savaitę – vairavimo įgūdžius pasitobulinti būtina! Pradedantieji vairuotojai, priešingai nei jau turintys vairuotojo pažymėjimą, yra linkę greičiau prarasti vairavimo įgūdžius dėl praktikos stokos, todėl vykimas į egzaminą nelaikius rankose vairo savaitę, dvi ar tris sumažina Jūsų tikimybę išlaikyti egzaminą iš pirmo karto beveik 3 kartus!
  • Jeigu mokėtės kitoje vairavimo mokykloje – papildoma vairavimo pamoka Šiauliuose su JAGO vairavimo mokyklos instruktoriumi padės pamatyti daromas klaidas, apie kurias Jums nepaminėjo Jūsų vairavimo instruktorius mokymų metu. Mūsų instruktoriai nuolat stebi ir dalyvauja su mokiniais praktiniuose egzaminuose VĮ „Regitra”, todėl puikiai žino dažniausiai daromas mokinių klaidas, į kurias bus atkreipiamas ypatingas egzaminuotojo dėmesys.

Po papildomos vairavimo pamokos instruktoriaus įkvėpimas ir motyvacija padės nusiteikti praktiniam egzaminui VĮ „Regitra”! Mes žinome, kad Jūsų didžiausias noras yra išlaikyti praktinių įgūdžių egzaminą Regitroje iš pirmo karto, mūsų tikslas šiuo klausimu – Jūsų sėkmės užtikrinimas. Jeigu išlaikėte mokyklinę galutinę įskaitą JAGO ar kitoje vairavimo mokykloje ir jau užsiregistravote į VĮ „Regitra” egzaminui – iš anksto pasirūpinkite papildoma vairavimo pamoka mūsų vairavimo mokykloje.

Registracija į kursus