fbpx

Kodėl verta mokytis visą gyvenimą

Keturios priežastys, kodėl verta mokytis visą gyvenimą

Visą gyvenimą trunkantis mokymasis – vienas iš būdų patirti gyvenimo pilnatvę. Kaip maistas maitina mūsų kūną, taip žingeidumas ir nuolatinis domėjimasis maitina mūsų mintis bei sielą. O jeigu prisiversti mokytis sunku, štai kelios priežastys, kodėl verta šiandien pat imtis ko nors naujo ir puoselėti savo smalsumą.

Priežastis Nr. 1: auga pasitikėjimas savimi

Naujų dalykų mokymasis suteikia užbaigtumo, pasiekimo jausmą, nes savo laiką švaistome ne pramogoms ar letargiškai tinginystei, o įgyjame vertingų žinių. Tai padeda labiau savimi pasitikėti, pajusti savo vertę. Šios dvi savybės itin reikalingos, norint būti sėkmingam tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Priežastis Nr. 2: keičiasi požiūris

Kartais, pradėdami ko nors mokytis, net nesusimąstome, jog tai gali iš esmės pakeisti mūsų požiūrį į save ir į mus supančią aplinką. Imame matyti plačiau, giliau, laisviau. Be to, iki tol visai nedominusi specialybė gali taip sužavėti, kad vėliau taps profesinio kelio žvaigžde ir atvers naujų horizontų.

Priežastis Nr. 3: tampame pasiruošę

Vienintelis pastovus dalykas gyvenime – tai pokyčiai. Taip mąstė žymus graikų filosofas Heraklitas ir buvo teisus. Visą gyvenimą trunkantis mokymasis ir įgytos žinios gali padėti prisitaikyti prie netikėtų pokyčių. Pavyzdžiui, praradus darbą, kai tenka išeiti iš savo komforto zonos ir ieškoti naujų galimybių.

Priežastis Nr. 4: mokytis lengva

Įvairiausių kursų pasiūla šiuo metu didžiulė. Tiesa, svarbu atsirinkti tai, kas mums tinka, ir tai, kas profesionalu. Visuomet verta paieškoti kursus jau lankiusių žmonių atsiliepimų. Mokymosi procesą supaprastina ir tai, kad siekti žinių galima virtualiai, patogiai įsitaisius ant namų sofos, o svarbiausia – tam nebereikia aukoti ilgų gyvenimo metų.

 

„Etaplius” informacija

JAGO mokymų centras: nuo aukštalipio iki vadybininko

JAGO mokymų centre organizuojamus profesinius mokymus pasakoja įmonės direktorius Irmantas Jagminas:

– Šiuo metu JAGO mokymų centras siūlo šiuos kursus: autovežio ir krautuvo vairuotojo, TR1, TR2, SZ, SM kategorijų vairuotojo, sandėlininko, transporto vadybininko, aukštalipio darbų vadovo, aukštalipio kursus. Taip pat darbuotojo, dirbančio su cheminėmis medžiagomis, kursus bei mokymus, skirtus krovinių kėlimui rankomis.

Norime pabrėžti, jog itin daug kvalifikacijų įgyti galima neturint vidurinio, aukštesniojo, aukštojo išsilavinimo ar B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. 

Be to, mūsų siūlomi kursai atima mažiau laiko, nei mokantis bet kurioje kitoje aukštojoje ar profesinėje mokykloje. Itin populiarūs tapo transporto vadybininko kursai, kurie trunka vos vieną savaitę, tačiau asmeniui suteikia itin aukštą pridėtinę vertę, kadangi įmonėse, kurios pageidauja gauti licenciją kroviniams ar keleiviams pervežti, privalo dirbti asmuo, turintis galiojantį krovinių ir (ar) keleivių vežimo kelių transportu ir profesinę kompetenciją patvirtinantį pažymėjimą, kurį padeda įgyti mūsų mokymų centras. Ilgiausiai trunkantys kursai – krautuvo vairuotojo, tačiau, nepaisant to, šie kursai taip pat yra pirmajame trejetuke tarp populiariausiųjų, kadangi, įgijus šią vairuotojo kategoriją, suteikiama teisė vairuoti visų tipų krautuvus.

Kadangi esame naujausias mokymų centras Šiauliuose, klientams galime pasiūlyti nuotolinius mokymus, naujausią metodinę medžiagą, erdvias ir visiškai naujas mokymosi patalpas bei puikias praktikos vietas su naujausiais įrenginiais ir technika.

Daugiau informacijos rasite www.jago.lt
Taip pat paskambinę tel. +370 606 29 004 arba atvykę į JAGO mokymų centrą adresu Metalistų g. 2A, Šiauliai.

www.etaplius.lt straipsnis

Registracija į kursus