fbpx

Laikyk teorijos egzaminą kiek nori!

Teorijos egzaminą VĮ „Regitra” laikyk nemokamai, kol … IŠLAIKYSI!

 

Ar gali patikėti, jog taip įmanoma – laikyti teorijos egzaminą VĮ „Regitra” nemokamai tol, kol išlaikysi?* Mes uždegame Tau žalią šviesą ir sakome – su JAGO vairavimo mokykla viskas įmanoma!

Nepasisekė išlaikyti teorijos egzamino pirmą kartą? Gali bandyti antrą, trečią, ketvirtą …! Tačiau mes žinome, jog tiek kartų Tau nereikės, kadangi JAGO vairavimo mokyklos mokiniai bet kokios kategorijos teorijos egzaminus puikiausiai išlaiko iš PIRMŲ KARTŲ!

Ateik užsiregistruoti į B arba A (A1, A2) kategorijų vairavimo kursus su teoriniais bei praktiniais užsiėmimais, o teorinėmis žiniomis ir egzaminu VĮ „Regitra” pasirūpinsime mes.

Jeigu baiminiesi, kad gali neišlaikyti teorijos egzamino – nuraminsime! Visi JAGO-I. Jagmino vairavimo mokyklos mokiniai teorijos egzaminus VISUOMET išlaiko! 🙂

Visą birželio mėnesį turi galimybę registruotis į vairavimo kursus Šiauliuose arba Radviliškyje ir pasinaudoti šiuo pasiūlymu – vasarą pradėti su mumis verta! 


B kategoriją pradėti mokytis JAGO vairavimo mokykloje gali jau nuo 17 metų.
Išsilaikyti teorijos ir praktikos mokyklines galutines įskaitas bei vykti į VĮ „Regitra” laikyti teorijos egzaminą taip pat galėsi būdamas 17 metų.
Vos tik sulaukęs 18 metų būsi pasiruošęs VĮ „Regitra” praktiniam vairavimo egzaminui, o iki to laiko mūsų vairavimo instruktoriai Šiauliuose tave paruoš visiems galimiems Regitros maršrutams!

A kategorijos kursams Šiauliuose arba Radviliškyje registruotis gali, jeigu esi sulaukęs 24 metų.
Jeigu turi 2 metų A2 kategorijos vairavimo stažą taip pat laukiame Tavęs atvykstant užsiregistruoti į kursus, kadangi amžiaus limito – nebėra!

A1 kategorijai registruotis gali, jeigu jau esi 16 metų ir vyresnis, o A2 kategoriją mokytis kviečiame, jeigu jau turi 18 metų (ar daugiau).

 

Kursas Kaina
B kategorija standartinė kaina 359 €
B kategorija moksleiviams ir studentams 349 €
A, A2 kategorijų standartinė kaina 220 €
A1 kategorijos standartinė kaina 249 €

* Vairavimo mokykla pasilieka teisę bet kada keisti pasiūlymo sąlygas arba nutraukti pasiūlymą. 

Registracija į kursus