fbpx

Mokykis vairuoti net kol miegi!

Niekas nedirba, bet mes dirbame per karantiną. Kaip taip?

 

Nuo pat pirmosios šių metų savaitės mūsų teorijos mokytojai nesnaudžia ir pluša online mokymuose su B ir C,CE kategorijų mokiniais, o administracija šaldo įkaitusias ausis nuo netylančių registracijų telefonu į vasario mėnesio automobilio, motociklo ir sunkvežimio vairavimo kategorijų mokymus.

Beja, žiema, atrodo, nesitęs labai ilgai, todėl nusimato ankstyvi motociklo vairavimo mokymai, kurie prasidės jau kovo mėnesį. Argi ne pats laikas teoriją mokytis dabar? Taigi, susivyniokite į šiltą antklodę ir junkitės prie mūsų teorinių pasirinktos kategorijos mokymų, organizuojamų vasario mėnesį.

Registruokitės užpildę registracijos formą esančią žemiau, o papildomos informacijos langelyje įrašę „MIEGUIRVAIRUOJU” gausite 20 Eur nuolaidą pasirinktiems kursams! Beja, registruotis galite sausį į vasario mėnesio grupes, kadangi nuolaidos kodas galioja iki paskutinės žiemos mėnesio dienos.


Karantino metu aptarnaujame ir registruojame į kursus nuotoliniu būdu:

Vairavimo mokykla Šiauliuose +37060611712, info@vairuoti.lt
Vairavimo mokykla Radviliškyje +37060611704, radviliskis@vairuoti.lt


* Vairavimo mokykla pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti arba nutraukti akcijos sąlygas ir jos taisykles.
* Nuolaida kursams su kodu galioja tik mokantis teoriją kartu su praktika t. y. nuolaida kursams eksternu – negalioja.
* Registracija į kursus ir dokumentų tvarkymas karantino metu vyksta nuotoliniu būdu. Registracija tvirtinama tik sumokėjus pradinį įnašą už kursus.

Registracija į kursus