fbpx

Pasiimk tai, kas priklauso Tau!

Ar gali būti kažkas geriau, nei visiškai naujas mokomasis 2022 metų automobilis iš salono? Tai aišku – pirmas pravažiavimas su tokiu automobiliu dovanų!

Įsivaizduok, ateini užsiregistruoti į kursus ir sužinai, kad gausi daugiau papildomų vairavimo pamokų ir vietoje 15-os pravažiavimų turėsi 16. Geras, taip?

O kai atrodo, kad būti geriau nebegali – pasirodo gali, kai sužinai, jog tokie patys mokomieji automobiliai yra ir Regitroje laikant egzaminą.

Net 5 Kia Ceed „jagučiai” šiandien yra patys naujausi mokomukai visame Šiaulių regione!

 

Registruokis į B kategorijos kursus su grupe arba eksternu 2021 m. lapkričio mėnesį ir papildomą B kategorijos pravažiavimą, truksiantį net dvi akademines valandas, gausi dovanų. Užsiregistruoti kviečiame užpildžius registracijos formą esančią žemiau arba atvykus į mūsų vairavimo mokyklą Šiauliuose bei Radviliškyje.


Papildomas pravažiavimas naudingas, nes:

  • jį galėsi panaudoti paskutinei vairavimo pamokai prieš Regitros egzaminą.
  • vairavimo instruktorius pamokos metu atliks analogiškus procesus, kokie Tavęs laukia VĮ „Regitra” praktikos egzamine;
  • įjungtos filmavimo kameros padės pajusti realaus vairavimo egzamino atmosferą;
  • bus padėtas galutinis taškas kritinių vairavimo klaidų daryme;
  • kartu su vairavimo instruktoriumi apžvelgsite psichologinius aspektus, kurie neduoda ramybės ir kelia nerimą prieš egzaminą.

Turi klausimų? Bendrauk su mumis gyvai per „Online” formą svetainėje, susisiek telefonu , esančiu aukščiau arba parašyk mums per Facebook.


* Papildomas pravažiavimas dovanojamas tik registracijos į kursus metu nurodžius, jog registruojatės pagal šį specialų pasiūlymą. Kitu atveju papildomas pravažiavimas nėra dovanojamas.
* Vairavimo mokykla pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti arba nutraukti pasiūlymo sąlygas.
* Papildoma vairavimo pamoka dovanojama registruojantis į lapkričio mėnesio B kategorijos grupes, kurias rasite registracijos formoje, taipogi registruojantis į B kategorijos vairavimo kursus eksternu.
* Papildoma vairavimo pamoka galioja tik mokantis pagrindinį B kategorijos vairavimo kursą iki mokyklinės praktinės įskaitos išlaikymo t. y. vietoje 15 pravažiavimų Jums priklauso 16.

Registracija į kursus