fbpx

Pokyčiai pravažiavimams nuo rugsėjo 13 d.

Nuo 2021 m. rugsėjo 13 dienos vairavimo mokykloms keliami nauji reikalavimai, kuriais vadovausimės, iki kol nebus priimtas kitoks sprendimas.

Į praktines A, A2, A1, B, C, CE kategorijų vairavimo pamokas atvykdami privalote su savimi turėti vieną iš šių dokumentų, kurį pateiksite vairavimo instruktoriui prieš pravažiavimą:

Jeigu neturite nei vieno iš aukščiau paminėtų dokumentų, pagal šiuo metu Sveikatos apsaugos ministro patvirtintas taisykles, galite naudoti vieną iš žemiau išvardintų medicininių dokumentų (juos galite gauti iš e.sveikatos sistemos arba gydymo įstaigos):

  • Vakcinaciją įrodantis dokumentas
  • Persirgimą įrodantis dokumentas
  • Neigiamą testą įrodantis dokumentas (galiojimas 48 valandos)**

Vieną iš šių dokumentų turėsite pateikti kiekvieną kartą, kuomet atvyksite į pravažiavimą, kadangi vairavimo instruktoriai šios informacijos apie Jus nesaugos dėl duomenų apsaugos.

Jeigu dokumente bus pateiktas QR kodas – kiekvieną kartą atvykus į pravažiavimą bus tikrinamas jo galiojimas ir duomenų sutapimas su Jūsų asmens duomenimis skenuojant kodą, todėl prašome pasirūpinti, kad atspausdintuose dokumentuose QR kodas būtų nesugadintas.

Jeigu dokumentus vairavimo instruktoriui rodysite telefone – pasirūpinkite, kad QR kodas priartinus nebūtų susiliejęs, telefono ekranas nebūtų sudaužytas QR kodo skenavimo vietoje, kadangi nepavykus nuskenuoti QR kodo pravažiavime dalyvauti nebus galima.

Tikimės, jog su kiekvienu iš Jūsų pasimatysime praktinėse vairavimo pamokose! Jeigu kyla klausimų dėl dokumentų tinkamumo praktinėms vairavimo pamokoms – galite susisiekti su mumis per Facebook, www.vairuoti.lt Bendraukime gyvai formą arba el. paštu info@vairuoti.lt.


Kiekvienas mokinys, atvykdamas į vairavimo pamoką ir pateikdamas vairavimo instruktoriui dokumentus, prisiima atsakomybę už pateiktų dokumentų bei duomenų teisingumą.
* Žmonės, nesinaudojantys elektronine bankininkyste ar neturintys elektroninės prieigos, popierinį Galimybių paso variantą gali gauti Registrų centro teritoriniuose padaliniuose.
*Nuo rugsėjo 13 d. galima ir be Galimybių paso naudotis visomis transporto paslaugomis, pavyzdžiui, autobusais, traukiniais. Tai aktualu mokiniams, atvykstantiems į pravažiavimus iš kitų miestų (nepaisant to, pravažiavime būtina turėti vieną iš aukščiau minėtų dokumentų).
**Neigiamą testą įrodantis dokumentas galioja tik 48 valandas. (Pavyzdys, jeigu neigiamo testo atsakymą gavote rugsėjo 13 dieną, su neigiamo testo dokumentu galite dalyvauti pravažiavimuose rugsėjo 13 ir 14 dienomis. 15 dieną, atvykdami į pravažiavimą, turite pristatyti naują neigiamo testo dokumentą, kuris nebūtų senesnis nei 48 valandos).

Registracija į kursus