fbpx

Privatumo politika

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://www.vairuoti.lt. Jį valdo Irmanto Jagmino UAB. Įmonės adresas: Tilžės g. 128A, Šiauliai, mob. +370 606 11712

1. Irmanto Jagmino UAB gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina Asmens duomenų, pateiktų naudojantis svetaine www.vairuoti.lt, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas informuoti tinklalapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.

2. Privatumo politika yra privaloma bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų svetainėje ir užsako paslaugas bei kitaip naudojasi svetaine. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs taip pat turite teisę toliau naudotis šia svetaine be apribojimų.

3. Už Jūsų asmens duomenų tvarkymą mūsų svetainėje atsakinga Irmanto Jagmino UAB. Jei turite klausimų, susijusių su tuo, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, galite kreiptis el. paštu info@vairuoti.lt.

4. Svetainė automatiškai nerenka jokių Jūsų Asmeninių duomenų. Tinklapyje naudojami Slapukai, skirti užtikrinti taisyklingą tinklalapio veikimą ir Jūsų naršymo patirtį.

5. Naudodamiesi mūsų svetaine Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate į Jūsų įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ar kt.) įrašyti slapukus. Savo naršyklės programinės įrangos pagalba bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus. Išsamesnės informacijos, kaip valdyti Slapukus naršyklėje, rasite paspaudę šią nuorodą >>

6. Irmanto Jagmino UAB tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų Asmeninės informacijos, taip pat neparduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems asmenims.

7. Svetainėje gali būti nuorodų į kitus tinklapius. Šių tinklapių turinio mes nekontroliuojame ir už jų turinį neatsakome.

8. Mūsų interneto svetainė taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių (Google, WordPress, Facebook ir pan.) įrankius ir šios trečios šalys taip pat gali naudoti slapukus per mūsų interneto tinklalapį.

9. Mūsų interneto svetainėje yra naudojama registracijos forma, kurioje jūs pateikiate mums savo vardą ir pavardę, telefoną, el. pašto adresą ir pageidaujamą kursų pradžios datą. Šie duomenys naudojami susisiekti su jumis ir sužinoti poreikį, susijusį su pateiktu klausimu arba patvirtinti registraciją į kursus. Asmens duomenys gauti tokiu būdu nėra kaupiami ar saugomi ilgiau nei 1 mėnesį, po atliktos registracijos.

10. Mūsų interneto svetainėje yra naudojama kainos užklausos forma, kurioje jūs pateikiate savo vardą ir telefono numerį. Šie duomenys naudojami susisiekti su jumis ir pateikti kursų kainos atsakymą bei atsakyti į jums svarbius klausimus.

11. Mūsų interneto svetainėje yra naudojama bendravimui gyvai skirta forma, kurioje jūs galite nurodyti savo vardą ir el. pašto adresą bei kitą nebūtiną tekstinę ar vaizdinę informaciją, kurią mes galime panaudoti tikslui susisiekti su jumis. Bendraudami su mūsų įmone per šią formą jūs prisiimate atsakomybę už pateiktą informaciją ir jos saugumą, todėl rekomenduojame konfidencialią informaciją atskleisti tik gyvai atvykus į vietą arba susisiekiant oficialiu vairavimo mokyklos elektroniniu paštu arba telefonu. Naudojama bendravimo gyvai programa svetainėje yra trečiosios šalies produktas, todėl mūsų vairavimo mokykla neprisiima atsakomybės už jūsų pateiktų duomenų saugojimą ir sunaikinimą iš šios trečiosios šalies programos.

12. Daugiau informacijos apie mūsų svetainėje naudojamus slapukus rasite mūsų Slapukų politikoje >>

13. Irmanto Jagmino UAB pasilieka teisę bet kuriuo metu koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį. Laikoma, kad prieš atlikdamas konkrečius veiksmus mūsų puslapyje, klientas sutinka su šia privatumo politika.

Ši Privatumo politika yra taikoma nuo 2023 metų liepos 13 d.

Registracija į kursus