fbpx

Saugaus eismo diena Šiaulių bulvare!

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla kartu su Šiaulių apskrities policija paminėjo Saugaus eismo dieną!

 

2019 m. balandžio 5 dieną Šiaulių bulvare prie centrinio turgaus JAGO-I. Jagmino vairavimo mokyklos atstovai bei Šiaulių apskrities pareigūnai kartu su Lietuvos policijos simboliu – šuniuku Amsiumi praeivius pasitiko su dovanomis ir atmintinėmis!

 

Vairuotojai buvo supažindinami su piniginėmis nuobaudomis už Kelių eismo taisyklių pažeidimus bei apdovanoti automobilio kvapuku, o pėstiesiems buvo primenamos jų pareigos, kaip šie privalo eiti šaligatviais, kelkraščiu, pereiti į kitą važiuojamosios dalies pusę ar eiti per perėją. Pestieji taipogi sulaukė dovanų – ryškių atšvaitų, kurie padės kelyje visuomet būti matomiems!

 

Saugoti save ir kitus turime kiekvieną dieną. Svarbu nepamiršti kelių eismo taisyklių galiojančių vairuotojams ir pėstiesiems. Kviečiame pasidalinti JAGO-I. Jagmino vairavimo mokyklos atmintinėmis su artimaisiais ir draugais.


JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla Šiauliuose ir Radviliškyje aktyviai bendradarbiauja su Šiaulių regiono įmonėmis ir įstaigomis bei prisideda prie organizuojamų renginių! Rengiami A, A1, A2, B, C, CE, D kategorijų vairuotojai. Norintys taip pat gali įgyti ADR, TR1, TR2, SZ, SM, Krautuvų vairuotojo kategorijas Šiauliuose bei Radviliškyje.

Susisiekti kviečiame:
Vairavimo mokyklos Šiauliuose kontaktais – 8 606 11 712, info@vairuoti.lt
Vairavimo mokyklos Radviliškyje kontaktais – 8 606 11 704, radviliskis@vairuoti.lt

Registracija į kursus