fbpx

„Stipriausi Lietuvoje 2019”

Mes žinome, kad esame stiprūs – norime, jog tai žinotumėte ir Jūs!

 

Jau trečius metus iš eilės esame sertifikuoti „Stipriausi Lietuvoje” ženklu, o už tai labiausiai norime padėkoti savo ištikimiems ir nuostabiems klientams! 

Jūsų pasitikėjimas mumis, galimybė prisidėti prie Jūsų naujų įgūdžių ugdymo ne tik vairavimo, bet ir profesiniame mokyme leido mums ir vėl pasiekti aukščiausius rezultatus. 

Kredito biuro CREDITINFO suteiktas sertifikatas pagrindžia gerą mūsų įmonės kredito istoriją, nurodo finansinį patikimumą, atspindi gerą įmonės ekonominę būklę, indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą bei kitus svarbius įmonės rodiklius, kurių yra net 100!

Jūsų teigiami atsiliepimai ir rekomendacijos skatina mus judėti pirmyn, kurti, tobulėti ir siūlyti tai, kas geriausia Jums. Džiaugiamės galėdami patenkinti visų klientų poreikius, prisidėti prie naujų galimybių atradimo profesinėje perspektyvoje. 

Mūsų vairavimo mokyklų filialuose Šiauliuose bei Radviliškyje ir JAGO mokymų centre esate maloniai laukiami sugrįžtant bei apsilankant pirmą kartą!

JAGO – mes visada tik už geriausius Jūsų rezultatus! 

Registracija į kursus