fbpx

Geriausių rezultatų siekime kartu!

JŪSŲ SĖKMĖ – MŪSŲ  GARANTAS!

 

JAGO vairavimo mokykloje Šiauliuose ir Radviliškyje visus 2018-uosius metus vyko šventė! Kodėl? Nes beveik kiekvieną savaitę mūsų duris atverdavo buvę mokiniai, kurie atvykdavo su nuoširdžiausiomis padėkomis ir dovanomis. Gausiame JAGO vairavimo mokyklos darbuotojų kolektyve šypsenų niekuomet netrūko, kadangi emocijos, kurias atnešė kiekvienas buvęs mokinys – vertos daugiau, nei galime atiduoti! 

Kiekvienas naujas mokinys vairavimo mokyklai yra lyg iššūkis, kuris skatina mus siekti aukščiausio. Štai kodėl visuomet einame koja kojom kartu su išmaniosiomis technologijomis, kurios mokiniams mokymąsi padaro ne tik maloniu bet ir žymiai lengvesniu. Atsakymas Jums, kodėl mūsų vairavimo mokyklos mokinių rezultatai jau šeštus metus iš eilės yra stulbinantys – didžiosios dalies mokinių egzaminų išlaikomumas VĮ „Regitra” yra iš pirmo karto! 


Sulaukę itin puikių mokinių atsiliepimų ir rekomendacijų mes norime atsidėkoti ir tarti didelį ačiū. Kiekvienais metais mūsų Kalėdinis stebuklas pasiekia skirtingus miestus, miestelius ir kaimus, kuriuose yra ypatingų žmonių, laukiančių stebuklingų Kalėdų.

2018-ųjų JAGO Kalėdos apsilankė Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje, kurioje besimokantis Valentinas savo Kalėdų dovaną – B kategorijos kursus, gavo dar anksčiau nei rado Kalėdų senelio dovanas po eglute! 🙂


Kodėl dauguma renkasi mūsų vairavimo mokyklą? Mes investuojame visas savo turimas žinias ir įgūdžius, kad pasiektume pačių geriausių mokinių rezultatų. Nesvarbu kuriuos kursus (A, B, C, CE, D, ADR, TR1, TR2, SZ, SM, KRAUTUVŲ ar 95 KODO) pasirenkama mokytis, mūsų tikslas yra vienas – mokymasis vairuoti turi būti malonus!

JAGO-I. Jagmino vairavimo mokykla Šiauliuose bei Radviliškyje maloniai kviečia Jus prisijungti prie šauniausio JAGO mokinių kolektyvo ir siekti geriausių rezultatų kartu!

Sekite mus Facebook’e ir sužinokite pirmieji, apie akcijas ir specialius pasiūlymus!

Registracija į kursus