fbpx

Užbaik motociklų sezoną su nuolaida (A, A2, A1) !

Dar sezono pradžioje galvojai apie motociklo vairavimo teises, tačiau žiū – sezono pabaiga jau netoli, o Tu vis dar galvoji apie tą patį!

Mes galvojame kaip ir Tu, todėl norime paskatinti dar šiais metais įgyti A, A2 arba A1 kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir išlaikyti egzaminą VĮ „Regitra”.

Atsispirti sunku net mums! – šios kategorijos iki pat 2019-10-31 kainuoja tik 179 Eur, o vykstant į praktikos egzaminą VĮ „Regitra” pasirūpinsime, jog turėtum reikalingą motociklininko aprangą (šalmą, apsaugas ir pirštines).

Nesvarbu mokaisi eksternu (savarankiškai) ar su grupe (teorija ir praktika mokykloje) – kursų kainą ir sąlygos tos pačios!

Ne gana to, JAGO vairavimo mokykloje turėsi galimybę išklausyti ir privalomus pirmos pagalbos kursus vairuotojams, po kurių Tau bus išduotas pažymėjimas. (Be šio pažymėjimo negalėsi laikyti egzaminų VĮ „Regitra”).

Dabar pats geriausias metas pradėti mokytis, kadangi:

  • Vairavimo mokyklos speciali kaina kursams taikoma tik tam tikram laikotarpiui. Vėliau bus taikoma įprasta kursų kaina, todėl registruotis dabar – verta!
  • Mokymosi metu Tavęs nesekins vasariški karščiai, todėl visas jėgas galėsi sutelkti motociklo valdymui.
  • Vairavimo mokykloje ir registruojantis egzaminams eilės mažesnės, nei sezono pradžioje, kuomet visi skuba išsilaikyti motociklo vairuotojo pažymėjimą.
  • Užsiregistruoti į kursus eksternu JAGO mokykloje Šiauliuose arba Radviliškyje gali dar net neišlaikęs teorijos egzamino Regitroje.
  • Pirmą kartą vykstant į praktinį vairavimo egzaminą VĮ „Regitra” JAGO pasirūpins, jog turėtum visas privalomas apsaugas motociklininkui.
  • Vairavimo mokykloje galėsi nerobotai spręsti KET testus pagal naujausią klausimyną A, A2, A1 kategorijoms bei konsultuotis su teorijos mokytoju. Taip žymiai greičiau pasiruoši teorijos egzaminui!
  • Užsiregistravus į kursus su grupe (teorija+praktika) pirmą pamoką gausi DOVANŲ.
  • Pirmos pagalbos mokymai kartą per mėnesį organizuojami JAGO vairavimo mokykloje, todėl nereikės sukti galvos kur, kaip ir kada išklausyti šiuos kursus.
  • Patogų praktinių pravažiavimų laiką galėsi rezervuoti per aplikaciją TimeSpex, kurioje matysi visus laisvus pravažiavimų laikus net kelis mėnesius į priekį!

 

 

Nuo kokio amžiaus gali pradėti lankyti motociklo vairavimo kursus bei kokie reikalavimai taikomi šioms kategorijoms rasi paspaudęs čia:

Kviečiame registruotis kursams užpildžius žemiau esančią registracijos formą. Po atliktos regitracijos susisieksime su Tavimi kaip įmanoma greičiau!


* Akcija galioja tik atvykus užsiregistruoti į kursus ir nurodžius, jog atvykote su šiuo pasiūlymu. Nenurodžius, jog norite pasinaudoti šiuo pasiūlymu, taikoma įprasta kursų kaina ir sąlygos.
* Vairavimo mokykla pasilieka teisę bet kada keisti arba nutraukti akcijos sąlygas bei jos terminą.
* Motociklininko apsaugų pasiėmimo ir grąžinimo laikas derinamas su vairavimo instruktoriumi. Užsiregistravus į praktikos egzaminą VĮ „Regitra” šeštadienį – vairavimo mokykla motociklininko apsaugų nedovanoja.

Registracija į kursus