fbpx

Vairavimo kursai dovanojami namie

Ir vėl ta pati situacija, kaip pernai – ką dovanoti? Ko reikia artimajam? Ar jam dovana patiks? O jeigu ne? Reikia praktiškos ar gražios dovanos? O jeigu jis norės dovaną grąžinti? Geriausia dovana pinigai, bet… juk per Kalėdas niekas pinigų nedovanoja…

Nenuperkamas dalykas yra emocija, kurią patirs būsimas vairuotojas, po eglute rasiantis JAGO vairavimo mokyklos dovanų čekį, kurį su geriausiais linkėjimais dovanojate Jūs! Šiais metais JAGO vairavimo mokykla pasirūpino, jog net ir susitinkant „skaitmeniniu” būdu, Jūsų dovana pasiektų artimą žmogų bet kurioje pasaulio vietoje:

  • dovanų čekį galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu pasirinktam gavėjui, tad jeigu norite, kad kurjeris apsilankytų svečiuose konkrečią dieną – leiskite mums žinoti ir mes tuo pasirūpinsime!
  • dovanų čekį su tiksliu kreipiniu galime išsiųsti skaitmeniniu formatu Jums arba Jūsų pasirinktam gavėjui el. paštu.

Dovanų čekiu galite dovanoti:

  • B arba bet kurios kitos pasirinktos kategorijos kursus
  • B arba bet kurios kitos kategorijos papildomas vairavimo pamokas (pvz., prieš VĮ „Regitra” egzaminą)
  • Pasirinktą pinigų sumą, kuria galima apmokėti už bet kokią paslaugą

Dovanų čekiui didelių išlaidų nereikia! Galite dovanoti pasirinktos kategorijos kursus apmokėdami tik dalį sumos (pvz., 50-100 Eur).

Dėl dovanų čekio įsigijimo kviečiame kreiptis į bet kurį vairavimo mokyklos biurą. Kilus klausimais susisiekite telefonu, el. paštu arba Facebook.

 

Registracija į kursus